Tema: VIDEO: MMmystery NL4

DOWNLOAD - desni klik i Save As..

00

2

Re: VIDEO: MMmystery NL4

pogledao prvih 5 minuta, kasno je za ostalo.
ali nekako je tiho...

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

cosmo napisao:

pogledao prvih 5 minuta, kasno je za ostalo.
ali nekako je tiho...

Neznam zašto. Meni je zvuk na 25% i dobro se čuje.

00

4

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Roba se malo slabije čuje ali je ok

Kada sam skinio video i pogledao oko 17:40 mi nestane zvuk ali otvorio prog ponovno premotao na 18 i ok je (mislim da je do mog PC-a ali ono nek se zna)

I imam par pitanja

22:30- 42o nije mi jasno zasto je samo call najgora opcija u potu je 0.22$ a trebamo dodati samo 0.04$ (5.5:1 odsi) zasto je tu bolje foldati nego callati pa vidjeti ?
- i ako smo napravili kako je Roba rekao 3betali oko 0.4$ i  cBetali flop da nas je re-resao tu je fold ? da nas je callao dali bi i dalje betali ?  (jako me to zanima jer mi je post flop igra očajna)

44:00 zadnji hand - tu smo trebali 4x betati PF jer smo u ranoj poziciji ? i sta bi napravili da je all in betao na kraju?  i  dali je ok tu misliti da nema nista jer ipak je on tu riba (neče betati za value, slowplayati ce nutse, glupo če betati ....)?

E da vas pitam čak kod ovih manjih limita (micro) dali je toliko bitno da nam bude riba sa dense strane (ili je samo bitno da ih ima za stolom) ? ili je cak na micro limitima to jako bitno ?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Imam jedno offtopic pitanje. Je ovo igrano na Titanu? Kako i gdje da nabavim ovaj pokerpro theme?

00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

JabbaJinx napisao:

Imam jedno offtopic pitanje. Je ovo igrano na Titanu? Kako i gdje da nabavim ovaj pokerpro theme?

na mybetu, evo ovdje : http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=3714
samo slijedi upute

00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

21:40 fold flop!  big_smile
Mislim da bi mu zguro preflop, čisto zato jer mi ide na živce.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

super video, mogao bi pomoć mnogo....:D
zanima me kako vi vidite statse od igrača, da li imate neke programe za to ili....???

00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Yupz, Holdem Manager ili Poker Tracker, imas trial verzije - Google: HEM, PT3

00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Postovana gospodo,

izbrisani su svi postovi od pocetnog RR ZA SVE nadalje. Postcount nabijajte u nekim drugim temama.

Sa vrijedjanjima i usporedjivanjem kurcina se bavite negdje drugdje, ovdje necete.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
41

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Ovaj video mi je puuno pomogao... Sve pohvale autorima videa.

Smatram se početnikom zato i igram NL2, ovu Poker770 promociju, i nije me nešto išlo zadnjih dana kako sam krenuo, u principu da kažem loše odluke, slabe pretpostavke, malo bad beatova i skoro sam sve izgubio... I ono klasika tilt, počeo sam se pitat dali je to uopće za mene, nemogu NL2, najmanji limit da svladam... I prekjučer navečer naletim na ovaj video, dobro ga proučio shvatio da zapravo nisam ja daleko od ove igre, dobro fali mi još iskustva i znanja, vjerojatnost greške mi je veća, neam takvu procjenu protivnika... Al ovaj video mi je vratio samopouzdanje, ukazao da sam na pravom putu, da ono što sam učio, čito i primjenjujem, da nije krivo.

I tako sam jučer i danas, dosada, sa 9 $ vratio na početnih 25 $ kojih se dobije, kod bad beatova sam bio puno smireniji, i skoro bez tilta... Ovaj video ima moje najveće preporuke

00

12

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Imaš još dobrih videa, pogledaj cijeli podforum:

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewforum.php?id=19

Sve šta je do NL10 možeš gledati, može ti pomoći na NL2 gdje si sada.

GL.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VIDEO: MMmystery NL4

Hvala, hoću, imo sam namjeru odvih dana da to sve pogledam...

00