Tema: POMOĆ!!!!

Ovako igram na bestu i uskoro prelazim na rr preko pokerpro-a,ali imam problem,naime kad igram 9 i vise stolova na bestu cesto mi se zamrznu stolovi i nekih 2 min nemogu nista stisnuti ,sve dok nebudem sitout,uzas jer ako sam u ruci automatski sam izgubio ili imam 2 asa a nemogu nista:d.....pa me zanima jel imao netko takvih slicnih problema...
do kompa nije jer sam ga kupio prije tjedan dana zvijer je platio sam ga bogatstvo i imam windowse 7..
svaka pomoc i svajet dobrodosli..pozz

00

2

Re: POMOĆ!!!!

Cashout i prebaci se na rr ili na neku normalno poker kucu.
Ja osobno mogu igrat samo na full tiltu i starsima...

00

Re: POMOĆ!!!!

slažem se s mag1c - om...ja trenutno nešto malo igram na rr...i stvarno igrači su loši ko na našoj live igri...ali toliko me živcira šugavi softver, nemogu igrat više od 4 stola odma mi se počne mantat od onih pizdarija, pa stalno klikanje na rebuy i to nemoš odjednom puni iznos nego pomalo...tako da sve neznam koliko ću se još tamo zadržat, a i odkad igram tamo nemogu odradit neki pošteni volume, a razlog je između ostalog sve to nabrojeno...a i ono šta se tamo igra nije poker, vjerojatno ću ako budem dulje tamo igra samo pokvarit svoju igru jer za prilagodit se onim likovima stvarno triba nekad i neke čudne playeve odigrat

When you got nothing, you got nothing to lose
00

4

Re: POMOĆ!!!!

http://www.ipoker.com/html/static/images/common/header.jpg

http://full-tilt-poker-review.com/wp-content/uploads/2010/05/full-tilt-poker-logo-300x300.thumbnail.gif

Zadnji popravljao 4ladX (08-10-2010 15:01:45)

00

5

Re: POMOĆ!!!!

ja sam igrao na skoro svim sajtovim,ali ovdje sam u mjesec dana nekih 1200 e u plusu na nl 20 i nl 25,tako da me zaboli kako igraju dok meni para sjeda :d..
ja sam samo pitao jel mi netko moze pomoci u vezi zamrzavanja...tnx

00

Re: POMOĆ!!!!

da li ti se i na starom kompu isto događalo?

00

7

Re: POMOĆ!!!!

NA LAPTOPU SAM IGRAO 6 STOLOVA.. i znalo je zapeti i onda odem na task manager i odmrzne ga odmah...vjerovatno je u pitanju softver na bestu.iako mi nije jasno..

00

8

Re: POMOĆ!!!!

skini operu,  najbrza je. jebo firefox i chrome.

00

9

Re: POMOĆ!!!!

igram preko mozzile zato sto podrzava najbolje best..inace idem sve preko opere i chroma

00

Re: POMOĆ!!!!

nije do tebe
ovisi koliko ti je veza opterecena
ja recimo mogu igrati 6 stolova, al nist uz to
ako upalim skype, nakon nekog vremena mi pocne trzati i prcati me u mozak
isto se zna desit ako odem na youtube za vrijeme igre

najbolje ti je da ne radis nist drugo dok igras i ako ti pocne stekat, polako pogasi stolove kad blindovi dodju do tebe, izadji i ulogiraj se ponovo

pretpostavljam da je to sranje s trzanjem zbog flasha

00

11

Re: POMOĆ!!!!

e rounder hvala.znam da nemogu onda ici na youtube probao sam i otvara pjesme pola sata a skype mi je stalno ukljucen.probat cu sve pogasiti,bilo mi je par puta pisalo da mi je flash crushan,ali sam instalirao novi i valjda ce bitti ok...tnx pozz

00

12

Re: POMOĆ!!!!

Koji preglednik koristite? Isprobajte Operu i Mozillu, moguće da će vam bolje raditi.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

13

Re: POMOĆ!!!!

radim na mozzili,jer na operi best je jako los...

00

Re: POMOĆ!!!!

i ja sam na mozilli ako sam kuci, a na exploreru ako sam na poslu
radi mi i jedno i drugo, al samo ako ne koristim nist drugo na netu

00