Tema: VIDEO: puki na nl100


http://vimeo.com/15812009 on Vimeo.


Ja nažalost nemam vremena za prokomentirati, pa svi koji nadju vremena neka bace koji komentar.

00

Re: VIDEO: puki na nl100

ja sam više-manje pogleda, nh work, a što se tiče igre i nije bilo nekih zanimljivijih handova, uglavnom fino

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: VIDEO: puki na nl100

nisam pogledao sve, ali kad sam vidio ovaj bet24 softver i karte kako izgledaju doslo mi je da se zbljujem.

sto se tice samih handova, zapeo mi je za oko onaj hand kad si flopao quads u multiwayu potu, dobro procitao da villain ima KQ ili KJ i nisi uspio naplatit kako spada. Po meni je bet turn i onda CRAI river puno bolji play. On bi sigurno betao KQ/KJ na blank riveru i vjerojatno callao tvoj shove.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

4

Re: VIDEO: puki na nl100

video je  dobar samo kako kolega kiklop kaže fali zanimljivijih handova ,čak sam nešto i naučio ono kad je došla druga desetka na turnu ti si chekirao sa tptk i tako kontrolirao pot, kad je opet checkirao na riveru  bio si siguran da nema desetku ispalio si još jedan bet i on je napravio očekivani call.Dok ja tu uvijek agresivno igram i betam turn i zbog toga:
1) ne znam na čemu sam ako odigra call što na riveru ?,može i pokušati prezentirati desetku 3bet-om
2)mogu dobiti 3bet zbog trisa
3)često će foldati slabijeg asa

ili sam u krivu,ne znam vi recite  smile

Imam i pitanje kako bi odigrali taj hand da ste vi prvi na redu za akciju ?

Zadnji popravljao koste (14-10-2010 05:39:16)

00

Re: VIDEO: puki na nl100

@ puki - evo ti mod za ongame
http://grinders.org/poker-downloads/ongame/grinders-mod3b.jpg

http://grinders.org/poker/showthread.php?t=2524

video jos triba pogledat

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: VIDEO: puki na nl100

pogledao pola... toliko fisheva nemozes nac ni na NL25 (stars,tilt)... najjace "ovdje mogu otvorit 4-5 stolova i gledat tekmu ili film"   big_smile

00

Re: VIDEO: puki na nl100

ovo sa  66 sam odma  reko frendu da  sam zajebo (bez brige  ulogirat ce se  samo da  me  sprda ) trebo sam betat 8 $ turn,a ovak kak sam odigro nisam siguran da  bi  c/r izvukao puno vise, mislim da ce  neki postotak  chekirat  behind a shove  mislim da  nece  callat  skoro nikad zato kaj imam jos  140$ a  on ima  vise  od  mene... jos  sam neki hand  zajebo al se sad nemrem sjetit..

sad  sam citao o ovom modu i pise  da  se  sto svaki put  nes  treba  palit  neda  mi se  sad  zajebavat s  tim mozda bum poslje si to stavio
kaj se tice  videa  snimao sam ga  iz druge  jer kad  sam prvi put  snimao nije  se apsolutno nis  desilo, kaj se  tice  fisheva, inace  nije  ovako ovo se  slucajno pogodilo da  su na  svakom stolu 2-3 uzasna  igraca, inace  je  jedan los  sto je  isto dobro..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: puki na nl100

Pogledao sam video i 3 stvari su mi zapele za oko:
1. to sa šesticama: flop je 6s8s6 K 3, e sad sam si rekao da si trebao 8$ na turnu. E sad river, može imati osmicu Kx, KT+, flush draw i eventualno neki straight draw i neki gut shot.

Ako ima KT+ po meni će sigurno betati, ali mislim da je CRAI preoptimistično, ali CR definitivno dobar.
Ako ima Kx, mislim da je bet dobar jer će možda nekad čekirati slabi K.
Ako ima draw, bolji je CR jer bet neće platit, a može blefat, a to voli raditi.
Ako ima osmicu, neće ni betat, a mislim ni platit nikakav bet.
Tako da je bolji CR i to po meni puno bolji.


2. desni stol si openao na BTNu s 76o s dva fisha na blindovima, mislim da je to loše, nije velika greška, ali nema smisla ako puno callaju PF i ako imaju mali fold to cbet.

3. ATo na UTG desni stol, ne znam kolko je pametno openati jer imamo dva fisha iza sebe, koji ne vole foldati a hand je sam po sebi marginalan za open s UTGa. Taj hand bi primjerice sigurno openao da imamo fisha u blindovima.

Inače, igra se čini dobra i stvarno si pogodio stolove big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: VIDEO: puki na nl100

puki86 napisao:

sad  sam citao o ovom modu i pise  da  se  sto svaki put  nes  treba  palit  neda  mi se  sad  zajebavat s  tim mozda bum poslje si to stavio

tribas samo stisnit enter prije nego otvoris stol

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

10

Re: VIDEO: puki na nl100

koji bi onda  c/r bio najbolji posto igramo protiv igraca  koji voli platit, recimo da  ja  chekiram i on beta  15$ ,s  AI se  ne  slazem jer  bi u tom slucaju trebao jos platit 125 sto mislim da  ce  se  desit u max  5 % slucajeva, oko 55-60 $?

btw: admiral vidio sam te  jucer  na  stolovima al nisam htio ulazit  na  tvoj stol da  ti ne  uzmem sve tongue
         skini ovaj mod kaj je  stavio zamorano ak ga nemas  fakat  je  ugodnije za igrat-- HVALA ZAMORANO big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

11

Re: VIDEO: puki na nl100

Rear_Admiral napisao:

2. desni stol si openao na BTNu s 76o s dva fisha na blindovima, mislim da je to loše, nije velika greška, ali nema smisla ako puno callaju PF i ako imaju mali fold to cbet.

3. ATo na UTG desni stol, ne znam kolko je pametno openati jer imamo dva fisha iza sebe, koji ne vole foldati a hand je sam po sebi marginalan za open s UTGa. Taj hand bi primjerice sigurno openao da imamo fisha u blindovima.

2. slazem se ,ali isto tako volim igrat IP protiv  ribe  zato sto ce  radit  vise  gresaka od mene u postflop igri,cini mi se  da  je  SB dosta  foldao na  CB

3. jel to onaj hand  di sam reko da  mislim da  je  BB misclikao do 5 $?
    jel vi mislite  da  je  to bio misclick? mislim da  takav  igrac  ne  radi to namjerno s  onakvim statsima  i 3b 2..

   ste  skuzili  SN liku na  lijevom stolu dr.Anal  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: puki na nl100

puki86 napisao:

koji bi onda  c/r bio najbolji posto igramo protiv igraca  koji voli platit, recimo da  ja  chekiram i on beta  15$ ,s  AI se  ne  slazem jer  bi u tom slucaju trebao jos platit 125 sto mislim da  ce  se  desit u max  5 % slucajeva, oko 55-60 $?

btw: admiral vidio sam te  jucer  na  stolovima al nisam htio ulazit  na  tvoj stol da  ti ne  uzmem sve tongue
         skini ovaj mod kaj je  stavio zamorano ak ga nemas  fakat  je  ugodnije za igrat-- HVALA ZAMORANO big_smile

sorry, nisam vidio stack size u tom handu wink

c/r rivera bi bio bolji, a ako imamo specificni read onda crai. ovako readless c/r 3-4x njegovog river beta. ne repas nista s time vec izgleda vise kao da ga zelis skinut s henda, zato ce te platit cesce nego sto mislis.

amirite?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

13

Re: VIDEO: puki na nl100

koste napisao:

Imam i pitanje kako bi odigrali taj hand da ste vi prvi na redu za akciju ?


ne  sjecam se  tocno al mislim da  je  on imao poziciu nadamnom,sta  ne ?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

14

Re: VIDEO: puki na nl100

boboman napisao:

c/r rivera bi bio bolji, a ako imamo specificni read onda crai. ovako readless c/r 3-4x njegovog river beta. ne repas nista s time vec izgleda vise kao da ga zelis skinut s henda, zato ce te platit cesce nego sto mislis.

amirite?

slazem se  , zato sam i napravio video da  nesto naucim big_smile
da ste  rekli sve  ok , onda  bi se  tek nazivciro jer  sam potrosio cijeli dan na  zajbanciju s  tim a nikakve  koristi

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: VIDEO: puki na nl100

Za pocetak hvala za video. Nije bilo teskih spotova pa je sve uglavnom standard play. Osobno, ne bi betao flopani poker na turnu nego tek na riveru nadajuci se da ce netko pokupiti free kartom nesto jace. Stolovi su dosta pasivni i puni riba pa tu nema nekog fancy playa. Mislim da te nije nitko 3beto u 40 min osim onog squeezera. big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

16

Re: VIDEO: puki na nl100

multitaskao sam, gledao tvoj video i rjesavao neke zadatke pa necu komentirat cijeli video (iako i nije bilo nekih teskih spotova)

1. quads bi betao flop

2. radije bi 4betao s AJ onog skvizera nego par ruku kasnije s TJ i size bi bio oko 26-27, mislim da je 31 previse

3. AK bi betao turn osim ako mislis da ce floatat Ahi board, onda je check bolji. odigrano bi betao river puno vise jer ti nece bacit ni jedan Ax a betas 20-40

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: VIDEO: puki na nl100

1. quads bi betao flop

To je i meni proslo kroz glavu, ali 4way je to skroz neisplativo jer su ljudi skloniji igrat fit/fold poker. Da, naplatit ces flush draw, ali istovremeno ces izbit onog frajera koji je turnao TPGK i riskiras da ti svi foldaju. Imas mortal nutse i mozes si dozvolit da uhvate bilo koji draw i sami ga isplate. Zato smatram da je bet flopa los(ij)a opcija od ovog kako je odigrano iako sam u pocetku instinktivno sebi rekao "bet flop".

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: VIDEO: puki na nl100

meni se bet  flop ne  svida  jer postoji velika  mogucnost  da  svi foldaju, ako me  neko i calla sa FD tesko ce  me  opet  callat  na  sparenom boardu i na  turnu ako padne  blank, ovako ostavljamo mogucnost  da  neko ulovi top par ili tu boju  pa  imamo 2  streeta valuea umjesto jednog

Zadnji popravljao puki86 (14-10-2010 15:44:01)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

19

Re: VIDEO: puki na nl100

pocne mi se brejk kompat  lol

00

20

Re: VIDEO: puki na nl100

Brky napisao:

pocne mi se brejk kompat  lol

trema  jbt. ovo je  gore  nego drzat seminar  na  faksu big_smile
meni je  bilo zajebano komentirat jer  neki put znam zasto sam to napravio a  nemogu pretocit  u recenicu,a neki put  bi jos nes  reko pa se  nes  drugo desi pa  zaboravis  kaj si prico prije itd itd uglavnom nije  tak lagano kak se  cini..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

21

Re: VIDEO: puki na nl100

Da, nije baš lako kako se čini na prvi pogled.

00

Re: VIDEO: puki na nl100

puki86 napisao:

koji bi onda  c/r bio najbolji posto igramo protiv igraca  koji voli platit, recimo da  ja  chekiram i on beta  15$ ,s  AI se  ne  slazem jer  bi u tom slucaju trebao jos platit 125 sto mislim da  ce  se  desit u max  5 % slucajeva, oko 55-60 $?

btw: admiral vidio sam te  jucer  na  stolovima al nisam htio ulazit  na  tvoj stol da  ti ne  uzmem sve tongue
         skini ovaj mod kaj je  stavio zamorano ak ga nemas  fakat  je  ugodnije za igrat-- HVALA ZAMORANO big_smile

Hvala ti što nisi ušao, zbog toga sam danas imao novaca za grijanu hranu, a ne samo perece big_smile
Budem probao za mod.
Edit: Mod je koma big_smile sad ne znam da li je problem u bwinu, ali je koma, a i da je normalan, ne vidim u cemu bi i bio bolji.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (14-10-2010 21:11:25)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

23

Re: VIDEO: puki na nl100

puki ako ti nije bed pogledat u HEM koliko si radio rejka na NL50 na ongameu $/100h

00

24

Re: VIDEO: puki na nl100

80 k handova -2800 $
imaju ti neki novi nacin rejkbeka ,ribe imaju veci rejkbek od  dobrih igraca  tak da  se  nemres pouzdat u ono kaj ti pise  u hemu da  ces dobit  tolko i tolko rejkbeka

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

25

Re: VIDEO: puki na nl100

ma mene to okvirno zanima koliko je se napravi rejka na NL50. znaci tih 2800$ je rejk koji si napravio, ne RB?

00