Tema: Full Tilt-Rakeback

-Evo ovako zanima me koliki vam je rejk/satu na 4 stola na rush pokeru na 6-maxu i  full ringu na levelu kojem igrate....
-i takoder isto pitanje za one koji igraju normalne stolove...
tnx

00

Re: Full Tilt-Rakeback

ovisi koji limit igras!

00

Re: Full Tilt-Rakeback

hendrixjimmi napisao:

ovisi koji limit igras!

rly?

Možda pomogne:

http://www.fulltiltrakeback.com/fulltil … alculator/

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

4

Re: Full Tilt-Rakeback

baš sam jučer računao to i začudio se brojkama
vi koji igrate evo na primjer nl100 10 stolova i nek bude 3 sata na dan mjesečno  zaradite samo na rakebacku oko 5000kn
znam da je to malo privatno pitanje možda no jel to istina ?

00

Re: Full Tilt-Rakeback

Na rakebacku možeš dobro zarađivat za hrvatske uvjete, a da uopće ne budeš winning igrač, no to sve zavisi kakav deal imaš, koje limite igraš i koliki volume radiš.

Zadnji popravljao -b3k's- (25-10-2010 13:33:17)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Full Tilt-Rakeback

koste napisao:

baš sam jučer računao to i začudio se brojkama
vi koji igrate evo na primjer nl100 10 stolova i nek bude 3 sata na dan mjesečno  zaradite samo na rakebacku oko 5000kn
znam da je to malo privatno pitanje možda no jel to istina ?

Pa, da li bi ti puno djelovalo da igraš NL10 10 stolova, 3 sata na dan mjesečno i zaradiš oko 500kn?

Za 10 stolova NL100 5k kn je +/- 1 BI za sve stolove. Prema bankroll managmentu, koliki bankroll ti treba za igru na 10 stolova i koliki je onda mjesečni povrat RB prema tom bankrollu? Nije baš da ne treba ništa uložiti (bankroll + 90 sati mjesečno) da bi se dobilo oko 5k kn. Govorim teoretski, ti si nabacio brojeve o RB, može biti i manji i veći.

RB je dobar detalj i dodatan izvor prihoda, ali treba biti bar break-even da se pokriju troškovi rake-a i dobije neki profit na kraju mjeseca.

00

Re: Full Tilt-Rakeback

Max_VZ napisao:

RB je dobar detalj i dodatan izvor prihoda, ali treba biti bar break-even da se pokriju troškovi rake-a i dobije neki profit na kraju mjeseca.

+1

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

8

Re: Full Tilt-Rakeback

nisam ja nikak drukčije niti mislio niti napisao nešto što se kosi ovome što si ti napisao i slažem se s tobom samo sam se htio uvjeriti jesu li te kalkulacije točne jer nisam znao da rakeback toliko pomaže

00

Re: Full Tilt-Rakeback

I to je na 27% rakebacka. Sad si preračunaj da imaš 40% ili više...

Ja na starsu zaradim oko 8k rejkbeka.

00

10

Re: Full Tilt-Rakeback

roba59 napisao:

Ja na starsu zaradim oko 8k rejkbeka.

U kn ili $?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: Full Tilt-Rakeback

dfable napisao:

U kn ili $?

haha. dobro pitanje.

00

12

Re: Full Tilt-Rakeback

big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Full Tilt-Rakeback

neznan koliko ti ovaj kalkulator moze pomoc.

nemos birat jel igras 6max ili fr
nemos izabrat rush stolove

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Full Tilt-Rakeback

dfable napisao:
hendrixjimmi napisao:

ovisi koji limit igras!

rly?

Možda pomogne:

http://www.fulltiltrakeback.com/fulltil … alculator/


nazalost ovaj kalkulator i nije od neke pomoci posto kao sto je zamorano11 rekao ne mozes odabrati dal je 6-max ili FR,ne mozes izabrati rush poker,a i ovo sto kaze nije tocno posto je na full tiltu prije 10tak dana raden novi nacin dodjeljivanja rejka pa...

zar nitko ne igra rush na FT???
ajde koji igraju nek se ne srame  tongue  nego nek napisu rejk/sat na limitima koji igraju....
tnx

00

15

Re: Full Tilt-Rakeback

Meni se sve čini da si ti neki anketar... ili poreznik, možda... tongue  big_smile

Vidio sam preko nekoliko tema koje si otvorio i još nijednu nisi otvorio s konkretnim pitanjima, sve nešto općenito.

Pitaj konkretno što te zanima, što misliš da će sad svi koji eventualno igraju rush požuriti i popuniti tvoju temu hrpom podataka?

00

Re: Full Tilt-Rakeback

Max_VZ napisao:

Meni se sve čini da si ti neki anketar... ili poreznik, možda... tongue  big_smile

Vidio sam preko nekoliko tema koje si otvorio i još nijednu nisi otvorio s konkretnim pitanjima, sve nešto općenito.

Pitaj konkretno što te zanima, što misliš da će sad svi koji eventualno igraju rush požuriti i popuniti tvoju temu hrpom podataka?


za to bi bar dobio neke pare,ovako nit odgovora nit para...

konkretno pitanje je koliko rejka/1h napravis igrajuci 4 stola - NL: 50 FR i 6-MAX
                                                                                                         -NL:100 FR i 6MAX

00

Re: Full Tilt-Rakeback

mr. Air Jordan napisao:
Max_VZ napisao:

Meni se sve čini da si ti neki anketar... ili poreznik, možda... tongue  big_smile

Vidio sam preko nekoliko tema koje si otvorio i još nijednu nisi otvorio s konkretnim pitanjima, sve nešto općenito.

Pitaj konkretno što te zanima, što misliš da će sad svi koji eventualno igraju rush požuriti i popuniti tvoju temu hrpom podataka?


za to bi bar dobio neke pare,ovako nit odgovora nit para...

konkretno pitanje je koliko rejka/1h napravis igrajuci 4 stola - NL: 50 FR i 6-MAX
                                                                                                         -NL:100 FR i 6MAX

probaj ovo http://rush-poker-rakeback.com/

Zadnji popravljao zamorano11 (25-10-2010 20:16:29)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

18

Re: Full Tilt-Rakeback

mr. Air Jordan napisao:

za to bi bar dobio neke pare,ovako nit odgovora nit para...

konkretno pitanje je koliko rejka/1h napravis igrajuci 4 stola - NL: 50 FR i 6-MAX
                                                                                                         -NL:100 FR i 6MAX

NL50 6max 4 stola, otprilike 30$ rakea za 1h.

00

19

Re: Full Tilt-Rakeback

dok je bila ona dealt metodda na nl50 ti je bilo oko 10-12$/h ja mislim.. na nl100 oko 15-17$.. govorim o 4stola 6max.. otkad je contributed ne znam kako je a i ovisi o statsima tvojim tako da nije isto..

00