176

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Edit, nest sam sjeb...  uglavnom rijesio sam

cgreen napisao:
spike_2 napisao:

Kako sljaka isplata preko Bank account-a jel radio tko to? buduci da sam spucao limit nemogu vadit van vec moram otic u banku i obavit tj,,Verify your bank account'' da bi mi povecali limit za 3,3k $ i trebao bi 5eura uplatiti, e sad kak da ja to uplatim, tj. sta da kazem na salteru, da mi sa mog deviznog uplate na moneybookers ili? jel moneybookers ima svoj racun koji trebam dat? neam pojma roll

ja s moneybookera povlačim na bank acc jer mi ne mijenja eure u dolare nek mi sjednu na pbz euri. jedino kaj ti pbz uzme 1 € za troškove

u pbz poslovnici u vž-u mi nije htijela uplatit jer kao nesmije slat devize van, čak sam tražil da razgovarm s voditeljem poslovnice, lik je zvao u centralu, provjerio i nije na kraju ni on dao.

poslao sam moneybookeru mail di sam im to reko, i poslao par screen printova koji povezuju karticu i bank acc, i vide se gore datumi povlačenja s moneybookera i odobrili su mi

aj mi molim te posalji na pm svoj skype name da te dodam da te pitam nesto
Mislim da su u ostalim gradovima malo susretljiviji kaj se toga tiće, pa će ti valda napravit uplatu, podatke dobiješ tam na mb stranici.

Ako te budu zajebavali šibni mb-u mail pa će ti oni reć kaj da im pošalješ.....

Zadnji popravljao spike_2 (04-10-2011 17:12:40)

00

177

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ipak sam izvukao novce sa MB preko Bank account-a, jel imam isto limit na to ili? i u biti sta je onda bolje vaditi na Bank account ili na visu?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

cgreen napisao:
spike_2 napisao:

Kako sljaka isplata preko Bank account-a jel radio tko to? buduci da sam spucao limit nemogu vadit van vec moram otic u banku i obavit tj,,Verify your bank account'' da bi mi povecali limit za 3,3k $ i trebao bi 5eura uplatiti, e sad kak da ja to uplatim, tj. sta da kazem na salteru, da mi sa mog deviznog uplate na moneybookers ili? jel moneybookers ima svoj racun koji trebam dat? neam pojma roll

ja s moneybookera povlačim na bank acc jer mi ne mijenja eure u dolare nek mi sjednu na pbz euri. jedino kaj ti pbz uzme 1 € za troškove

u pbz poslovnici u vž-u mi nije htijela uplatit jer kao nesmije slat devize van, čak sam tražil da razgovarm s voditeljem poslovnice, lik je zvao u centralu, provjerio i nije na kraju ni on dao.

poslao sam moneybookeru mail di sam im to reko, i poslao par screen printova koji povezuju karticu i bank acc, i vide se gore datumi povlačenja s moneybookera i odobrili su mi

Mislim da su u ostalim gradovima malo susretljiviji kaj se toga tiće, pa će ti valda napravit uplatu, podatke dobiješ tam na mb stranici.

Ako te budu zajebavali šibni mb-u mail pa će ti oni reć kaj da im pošalješ.....

Ako imas internet bankarstvo sve mozes sam preko ebankinga bez problema. Mislim da je proviizija oko 30-40kn. Ja sam slao prije neki dan i to mi nije prvi put.

00

179

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

masterboy napisao:

............... i to mi nije prvi put.

onda bacaš pare, to se radi samo radi verifikacije, (inače depositaš karticom i nemaš fee) a ni onda nije potrebno uplatit, dosta je da imaš izvod transakcije putem kartice a ako imaš e banking imaš i to

@spike_2 pa imaš na svom profilu na mb-u sve limite ispisane, stvar j da kad vučeš na bank account možeš taj limit od jednom povuč, a kad vučeš na karticu ide u koracima od (mislim) 500€

00

180

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

cgreen napisao:
masterboy napisao:

............... i to mi nije prvi put.

onda bacaš pare, to se radi samo radi verifikacije, (inače depositaš karticom i nemaš fee) a ni onda nije potrebno uplatit, dosta je da imaš izvod transakcije putem kartice a ako imaš e banking imaš i to

@spike_2 pa imaš na svom profilu na mb-u sve limite ispisane, stvar j da kad vučeš na bank account možeš taj limit od jednom povuč, a kad vučeš na karticu ide u koracima od (mislim) 500€

ahaaaaa, jer meni je limit konkretno bio oko 2k, a kad sam htio na karticu onda sam mogao maksimalno oko 660$ izvuci, dok sam preko bank transfera mogao 3k odmah, tak da nekuzim, no izvukao sam 1,5  roll

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

cgreen napisao:
masterboy napisao:

............... i to mi nije prvi put.

onda bacaš pare, to se radi samo radi verifikacije, (inače depositaš karticom i nemaš fee) a ni onda nije potrebno uplatit, dosta je da imaš izvod transakcije putem kartice a ako imaš e banking imaš i to

@spike_2 pa imaš na svom profilu na mb-u sve limite ispisane, stvar j da kad vučeš na bank account možeš taj limit od jednom povuč, a kad vučeš na karticu ide u koracima od (mislim) 500€

nemas fee ako si VIP clan ako nisi onda ti je fee 1.90% pa mi se vise isplati napraviti doznaku i platiti 40kn na 1000eur... nisam bas od jucer na MB.

Zadnji popravljao masterboy (04-10-2011 20:52:36)

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Evo ovako,imam neku lovu vec par mjeseci koja mi stoji na moneybookees racunu,primjetio sam da su mi u jednom momentu skinuli nekih 2 dolara.citam onaj dio o feeevima i pise da se provizija za odrzavanje racuna naplacuje samo ako je racun neaktivan 18 mjeseci.Jel su meni nesto zbog tecaja cepnuli,jer imam usd,ili ipak ima neka mjesecna provizija za odrzavanje racuna?

00

183

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

@ masterboy

excuse me,

nisam ja znal da ti briješ na 1000€ deposita i sl...., ja sam najviše depositao 15$ za voip telefon, tak da nisam ni primjetio da su mi kaj skinuli, a hrvatsku su makli tam s fee tablice, mislim za te manje cifre, verifikaciju, voip i sl nema smisla plačat 40 kn fee

očito je da sam ja mislio na mb prvenstveno kao servis za cashout, ti ga valda koristiš i u druge svrehe, no nije bitno glavno da je on to riješio

@walkin....., ja neznam, al ak ti tu nitko ne odgovori uvijek im možeš šibnut mail

00

184

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Zatrazio sam 300€ cashout s PS na MB i PS mi je "razbio" tu transakciju na 2 dijela: 10.66 + 289.34.

Odem na MB i vidim da je ovaj manji dio sjeo odmah,a ovaj veci nije...nisam ni ocekivao da sjedne odmah,ali zasto su mi to tako podijelili? Zbog nekih prijasnjih uplata/isplata?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

185

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Zaboravio sam kako točno ide, ali mislim da ako si npr uplatio sa MB-a 10$ onda ti prvo isplate to šta si uplatio a ostalo ide na neku verifikaciju. Obično sjedne u roku 24-48h.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

186

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

to obicno rade ak ti je zadnja uplata bila preko mbookersa zbog pranja love itd neznam tocno..tak da nemozes uplatit prek mbookersa pa isplatit to sve na visu il nkj drugo..
uglavnom drugi dio ti sjedne kroz 24sata..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

187

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tako nesto sam i mislio...thanx!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

188

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

nedavno su mi blokirali outgoing transakcije na mbookersu te sam moral napravit uplatu via bank transfer na Mbookers da mi opet omoguce transakcije..
jel neko imal slicnu situaciju i kolko obicno treba vremena da odblokiraju nakon kaj u banci napravis taj transfer na njihov racun..??
p.s. mozda vec pise o tome al previse je stranica za procitat smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

189

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ovako zaboravio sam usrani pass na mb, i kad sam isao na resetiranje passa, nije mi došao sms, i tako sam kliknio pošalji ponovo, pa opet nije stigaop sms i onda sam opet kiliknio p'osalji ponovo i zakljucali su mi  acc. naravno sve poruke su dosle na mob 2 minute kasnije tongue i sada sam morao poslat sliku osobne, pa me zanima koliko treba da se to riješi jer evo već dva dana je prošlo i nikaj ne javljaju. pozz

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

190

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Meni je trebalo više od tjedan dana jer su spori sa odgovorima.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

lanushka napisao:

Ovako zaboravio sam usrani pass na mb, i kad sam isao na resetiranje passa, nije mi došao sms, i tako sam kliknio pošalji ponovo, pa opet nije stigaop sms i onda sam opet kiliknio p'osalji ponovo i zakljucali su mi  acc. naravno sve poruke su dosle na mob 2 minute kasnije tongue i sada sam morao poslat sliku osobne, pa me zanima koliko treba da se to riješi jer evo već dva dana je prošlo i nikaj ne javljaju. pozz

To rijesis u 5min. Nazovi ih i otkljucaju ti acc. odmah.

00

192

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

lanushka napisao:

Ovako zaboravio sam usrani pass na mb, i kad sam isao na resetiranje passa, nije mi došao sms, i tako sam kliknio pošalji ponovo, pa opet nije stigaop sms i onda sam opet kiliknio p'osalji ponovo i zakljucali su mi  acc. naravno sve poruke su dosle na mob 2 minute kasnije tongue i sada sam morao poslat sliku osobne, pa me zanima koliko treba da se to riješi jer evo već dva dana je prošlo i nikaj ne javljaju. pozz

Jesi ti muško ili žensko?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
20

193

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

1. lanushka 05-10-2011 00:43:25

mogu ti ja uzet 200$ naravno posto sam nova sajem ti ja prva da ne mislis da je neki scam

2.  lanushka napisao:

    Ovako zaboravio sam usrani pass na mb, i kad sam isao na resetiranje passa, nije mi došao sms, i tako sam kliknio...

roll

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

sinisaT5 napisao:

1. lanushka 05-10-2011 00:43:25

mogu ti ja uzet 200$ naravno posto sam nova sajem ti ja prva da ne mislis da je neki scam

2.  lanushka napisao:

    Ovako zaboravio sam usrani pass na mb, i kad sam isao na resetiranje passa, nije mi došao sms, i tako sam kliknio...

roll

Izgleda da mjenja spol po potrebi.

On topic: Trebam potvrdu da je PBZ jedina banka koja dopusta upload i withdraw funds diektno preko bank transfera

Fee za bank transfer : upload 0%+ bankovna doznaka cca 5 EUR?, withdraw 1.80 EUR

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

dfable napisao:

Jesi ti muško ili žensko?

Mozda se ne može odlučit pa se bori sam/a sa sobom.  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

196

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kombiniramo, tj oboje koristimo isti acc tongue

Michael - Manhat10ite: he was a donk, you always have FE against donks
00

197

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dvospolnost

30

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

pitanje nije u vezi MB nego paypala koji sam otvorio neki dan u svrhu placanja na ebay-u.
paypal mi je linkan na visu koja je u $, kupio sam neki item sa ebaya za neku sicu da vidim kako to funkcionira, to bidanje i placanje, pa sam vidio da nakon placanja u paypal history da mi radi konverziju iz kn u $, sada me zanima jel se to moze kako promijeniti da ne bude svaki put te konverzije. jer mi je visa u $ i placao sam u $ pa ne kontam zasto. nesto sam malo cackao po paypal postavkama ali nisam nasao, hvala.

if you are a losing poker player, bankroll management is not going to help you win money.
00

199

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Evo ovako hocu dici nesto love sa starsa a vidim da ima sad nova fora da moram upisati svoj Moneybookers acc kad ju saljem
na mb pa me zanima sta tamo treba tocno napisati? ID sa mb-a, svoj mail na mb-u ili moram otvarati jos nesto na mb-u?

00

200

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

E- mail, koristi onaj isti kojim si napravio uplatu

00