Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Da li ste primjetili da kada povucete novce uvijek knjizenje se vrsi dan ranije a kada se taj dan pregledavali stanje novca nema na racunu?

Evo konkretan primjer. Znam da ce mi sutra biti vidljiva isplata na VISU od PBZa tj. na devizni ce mi sjest lova. Stvar je u tome da evo danas gledam i stanje je jos uvijek isto ali sutra kada budem gledao biti ce prikazan danasnji datum i novci na racunu...
Zasto se to tako desava? Zasto mi nije taj novac odmah danas vidljiv?

Tocno znam i kada ce novac biti proknjizen da je vidljiv  big_smile  u 00.30 - 01h stanje ce se promijeniti i tako je uvijek...

Znaci svaki put kada gledam poslje 00.30 novac bude na racunu koji put se znalo desiti da bude u 1.30 u noci ali rijetko vecinom je 00.30.

Zanime me ako netko radi u banci pa da objasni zasto je to tako? Mozda da rasterete sistem pa tokom noci se sve proknjizene uplate tokom dana prikazu na racunu...  roll

Zadnji popravljao masterboy (07-11-2011 13:43:40)

00

202

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Koji je najmanji moguci depozit na moneybookers?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

virus napisao:

Koji je najmanji moguci depozit na moneybookers?

10eur/usd ovisi o valuti.

00

204

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Hvala.

00

205

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Išao sam verificirati karticu na MB (PBZ Visa) i sad tamo piše da moram izabrati razlog depozita. Dali opcije GAMING i NON GAMING i sad ako izaberem NON GAMING ne mogu raditi uplate na kladionice/casina/ poker i naravno ja izaberem GAMING i odma javlja da je verifikacija odbijena jer da banka ne dopušta uplatu na MB radi kockanja. Jel netko imao ovakvu situaciju i kako ju je riješio? Tnx

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
10

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ako uplatim na Stars 10$ sa MB čisto da "povežem" MB sa Starsom dal postoje kakva ograničenja kod isplate? Pitam jer se sjećam prijašnjih rasprava na forumu tipa ako si uplatio na acc. toliko i toliko s vize a toliko sa MB onda na MB možeš samo toliko povući a resto na Vizu.... možda sam nešto zabrijo al znam da je bilo govora o tome. Neznam dal je bitno... na acc. sam imo 0$ pa sam preko p2p oko 100$ stavio na račun i igram tako da mi ovo sad što imam na acc. ništa nije uplaćeno s vize. Hvala!

00

207

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

wannabePRO napisao:

Ako uplatim na Stars 10$ sa MB čisto da "povežem" MB sa Starsom dal postoje kakva ograničenja kod isplate? Pitam jer se sjećam prijašnjih rasprava na forumu tipa ako si uplatio na acc. toliko i toliko s vize a toliko sa MB onda na MB možeš samo toliko povući a resto na Vizu.... možda sam nešto zabrijo al znam da je bilo govora o tome. Neznam dal je bitno... na acc. sam imo 0$ pa sam preko p2p oko 100$ stavio na račun i igram tako da mi ovo sad što imam na acc. ništa nije uplaćeno s vize. Hvala!

nije bitna cifra koju ces uplatiti, samo uplacuj jednom metodom i ako je to mb uvijek koristi isti... dakle mozes uplatit 10$ sa mb i dici vise... p2p se ne racuna kao deposit...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

208

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

roba59 napisao:

Da, uvjeti pišu ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/moneybookers/

nece mi otvorit , jel bi mogao neko ponovo stavit link di se vidi pogodnost VIP moneybookers-a

hvala

10

209

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

http://hr.pokerpro.cc/moneybookers/

00

210

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jel zna neko jel mora to bit bas u Eurima il se moze i recimo 7000 $ uplatit sto je tu negdje !
hvala silver na linku

00

211

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ne mora biti u eurima...

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kartica mi je u eurima, a idiot san otvorija mb u dolarima, i naravno vec san napravija dosta transakcija i sad mi opet triba MB i neda mi se opet da me izlevate na tecaju, jel postoji ikakvo rjesenje za ovo, kad im idem poslat mail kaze mi da nemogu prominit valutu jer iman transaction history  sad

luđa
00

213

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mislim da je bolje da imaš MB u $ jer večini poker kuća je MB u $ pa tu ne gubiš ništa na transakcijama. A i kada radiš transakcije sa drugim članovima ti je bolje da imaš u $, isto ne gubiš ništa kod tansakcija. Najbolje rješenje po meni ti je da si uzmeš deviznu karticu u $.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

pa da zato san ga i otvorija u dolarima, ali mi je devizni u eurima, i ajmo rec samo 1 put bi gubija kod ptp transfera i na vecinu sajtova, ali nedavno san u eurima mora uplatit/isplatit, pa se jedno 5 puta vrtilo...
jel mogu ja sad postojani racun pribacit u dolare ili moran otvorit novi??? i sta s ovin sadasnjin ako moran novi?

luđa
00

215

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mislim da nemozes mijenjat valutu deviznog, bar ja nisam mogao u Erste, bio sam otvorio u eurima budala.. sad planiram otvorit devizni u dolarima  u PBZu i tu karticu verificirat na MB

when you feel like quitting think about why you started..
00

216

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tonac napisao:

Mislim da nemozes mijenjat valutu deviznog, bar ja nisam mogao u Erste, bio sam otvorio u eurima budala.. sad planiram otvorit devizni u dolarima  u PBZu i tu karticu verificirat na MB

Koliko ja znam erste devizni može istovremeno imati više valuta. Ja imam na njemu stanje u eur i stanje u usd i za sve to koristim istu karticu.

00

217

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Neznam u kojoj si banci, ja u RBA imam otvoreni devizni i recimo da sada uplatim nešto u švicarcima odmah mi se otvori posebni devizni u švicarcima, znači ne moram posebno otvarati za svaku valutu. Ali kada sam tražio bankomat karticu onda su me pitali koju valutu želim za bankomat karticu. Mislim da u npr. PBZ moraš za svaku valutu sam otvoriti debizni, tj. moraš otiči u poslovnicu i pitati da ti otvore.
A u biti tebi je možda još i bolje imati MB u € jer kod isplate na devizni sa MB se valuta na MB prvo pretvara u € pa tek onda u valutu u kojoj ti je devizni. Znači ako imaš MB u € i devizni u € tebi bi trebalo biti još bolje jer ne gubiš ništa.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Za pbz isto je. Cim napravis prvi depozit otvori ti se valuta ali za electron moras birati primarnu valutu.

00

219

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ovako to ide za pbz

Na pbz deviznom možete imat više valuta (to mu je i namijena) ali jedna je glavna valuta, te se ta koristi i za online transakcije.

Razlika je način isplate.

Ako povlačite s MB-a na karticu radit će se konverzija ako valute nisu iste, ALI ako radite cashout s MB putem bank transfera sjest će vam valuata koja je poslana s MB-a.

Neznam dal treba prije otvorit na deviznom manualno ili se samo aktivira. Primjer:

Meni je devizni u $, ali sam jedne prilike uplatio 20€ pa imam i tu valutu.
Kad sam s MB-a (bio je u €) isplatio na karticu radila se konverzija i dobio sam $, ali kad sam na bankovni isplatio sjeli su drito €.
Također ako kupujete nešto online banka će radit konverziju ako nije cijena u $.

Sve u svemu mislim da je bitnije da su poker site i moneybooker istih valuta jer se tu najviše love puši.....

e sad moje pitanje:
Ja sam promijenio MB prije cca mj do dva u dolare. Prvi put sam radil isplatu na bankovni od 300$ sjelo točno 300$ banka uzela 1.3$ za troškove.

ali drugi put povuko 1000$, sjelo danas al na izvodu piše 969$. Jel moguće da je tolka razlika zbog onih 3 dana kaj se treba čekat radi točnog iznosa ili je to nekaj drugo.

Ajde ak netko zna, bio bi jako zahvalan.

00

220

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Kada isplačuješ sa MB ti piše da se valuta priej promijeni u MB pa tek onda u valutu koja ti je na deviznom. Znači išlo ti je MB($) -> € -> devizni($)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

221

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

di to piše, koji vrag sam zapiral mb i otvaral drugi. I da mi to ni tamo ni tu nisu rekli.

također ako je tak zakaj mi je prvo povlačenje bilo točno u cent kolko sam i zatražil?

još k tome u FAQ-u ovo piše, pa prema tome ako mi je u $ trebalo bi ić u $-ima, ili?


In which currency will Skrill (Moneybookers) process my bank wire withdrawal?
We will process your withdrawal in EUR, USD or the official currency of the country where your bank is located. Information regarding the currency in which Skrill (Moneybookers) processes every particular withdrawal request is displayed in the final confirmation screen of your withdrawal.

00

222

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

To znači da češ ti dobiti svoju valutu, Ali:

http://i.imgur.com/NiVRM.jpg

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

223

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ukratko bolje je imat devizni u eurima cak i ako je MB u $ ?

when you feel like quitting think about why you started..
00

224

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

je vidio sam to, al kak onda da mi je transakcija dva tjedna prije toga bila točno kolko sam zatražil, 300 cashoutal 300 dobil

valjda jer su tolike oscilacije između valuta, uglavnom debilana živa, MB uzima 1.99% za osiguranje kad lova ulazi a nije u valuti računa, zato sam ga i išo mijenjt.

Sad se konverzije rade kad lova ide van, oni ne uzimaju fee za dodatnu konverziju ali zato ovisiš o promijeni tečajne liste.

Al mi još nije jasno kak to da je prvi put bila razlika 0$ a sad 30$

Nek se gone u tri......

00

225

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tonac napisao:

Ukratko bolje je imat devizni u eurima cak i ako je MB u $ ?


kak idu cashouti sa starsa,? on ima više valuta. Ako možeš isplatit u eurima onda je najbolje sve u eurima i nema ni jedne konverzije.

Ipoker je isto u €, jesam se zahebo.....

Al sve u svemu i ak ide $->€->$ neznam od kud toolka razlika nije da oni još u međuvremenu mijenjaju u kn.

poslao sam im ja mail pa ću vidjet, jer ne može jednom bit 0 razlika a drugi put 30, osim ak cashout traje mjesec dana a inflacija je....

00