151

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Mislim da je ovaj uvjet od 50 postova premalo... bar 200. Just my opinion!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

152

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

broj postova i nije toliko bitan ako netko hoce scamat brzo ce skupit te postove, pa pogledaj dr.rivera i on ima preko 150 postova

00

153

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Izbrisao sam one postove di je Dr.river imao pluseve da se ljudi ne bi zaletili. Imate u prvom postu ove teme popis povjerljivih i nepovjerljivih tako da bacite oko prije negoli radite transakcije.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

pa kako je uopce uspio river izvest ovo zadnje? zar nije blokiran njegov acc.?

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

155

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Sada je blokiran.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

156

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Treba navesti kraj njegovog nicka sve što se zna o njemu mail od moneybookers-a, ako ima kakav drugi itd. jer lako on napravi za par mjeseci novi acc ovdje pa nastavi.

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Bilo bi najbolje da kao na nekim poker stranicama kad radis isplate ili zelis neke no deposit  bonuse moras poslat kopiju osobne i neka admini organiziraju da kad otvaras profil moras poslat kopiju osobne i naravno svi clanovi koji su logirani da posalju kopije i da uvid u to imaju samo admini i kad te scama admin ode u arhivu pogleda i rece javno adresu i odemo svi kod njega na "PRIVATNU POKER PARTIJU". I kad bi se to napravilo mislin da na ovom forumu nebi bilo niti jednog prevaranta.

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

I naravno kao prvoga kojeg cu zamoliti da posalje osobnu to ce biti DR.RIVER, kako bi VUCO reka "trazena si roba u gradu, svi te zele tako ljepu i mladu"....

Jaka stvar u pokeru je da nikada ne izgubite temperament, bilo s kim da igrate,a posebice, s kartama. U pokeru nema milosti. Uvijek budite cool. Ako izgubite glavu izgubit ćete sve svoje žetone.
00

159

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

+ za ST_Mangup
obavio jucer s njim ovo http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7277; uplatio je prvi.

30

160

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

4ladX napisao:

+ za ST_Mangup
obavio jucer s njim ovo http://hr.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=7277; uplatio je prvi.

Ne moraš stavljati plus ako je prvi uplatio  smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

161

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

ma znam al je bio jako brz, bez otezanja/odugovlacenja i sl.; odjurio covjek u grad i uplatio smile

00

162

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

BugsBunnyD +
Radilo se o 170 $ ja sam prvi slao  smile

10

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

ovo nema smisla kaj ce te vi pisat ko je povjerljiv a ko ne

svako moze napravit par uspjesnih transakcija jer su ev neutralan play, i onda nakon toga scamat jer je neko napisao plus tu
a najgore je sto se najbitniji post onaj prvi od robe rijetko gleda,ova tema samo pomaze onima koji oce prevarit nekog
zna se ko su povjerljivi i koji mogu garantirat za nekog ostali gtfo (na nikog ne ciljam osobno sam mi je danas doslo da napisem)

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
20

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

NisiPazio napisao:

ovo nema smisla kaj ce te vi pisat ko je povjerljiv a ko ne

svako moze napravit par uspjesnih transakcija jer su ev neutralan play, i onda nakon toga scamat jer je neko napisao plus tu
a najgore je sto se najbitniji post onaj prvi od robe rijetko gleda,ova tema samo pomaze onima koji oce prevarit nekog
zna se ko su povjerljivi i koji mogu garantirat za nekog ostali gtfo (na nikog ne ciljam osobno sam mi je danas doslo da napisem)

+1

bolje da im odmah kažeš, nego da im kasnije moraš reć nisi pazio big_smile

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Sa mnom ko bude radio za kredit prvo ja saljem kredit na racun pa tek on salje naravno prije toga print screen da se uvjerim da ima pare wink

I na kraju bude " HARAŠO"

http://www.youtube.com/watch?v=eoY8tAIpo3E&feature=related
00

166

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

perpetuum_kaizen-u sam poslao bon od 50kn prije točno tjedan dana, do danas nisam dobio ništa pod isprikom da mu trebaju sjest pare s redbeta, te sam mu danas poslao poruku koju je vidio ali očito ju je odlučio igrnorirat.

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

imas pm

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

168

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Ne bi se htel mešat, ali perpetuum, kako možeš tražiti bon od nekoga prije nego imaš novce na raspolaganju?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

ima san, al san busta..vratiti cu mu...no problem

Nije da smo da ispred vremena, za nas vrijeme ne postoji!!
http://youtu.be/CNMinQa0wGE
00

170

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

zviko napisao:

perpetuum_kaizen-u sam poslao bon od 50kn prije točno tjedan dana, do danas nisam dobio ništa pod isprikom da mu trebaju sjest pare s redbeta, te sam mu danas poslao poruku koju je vidio ali očito ju je odlučio igrnorirat.

perpetuum_kaizen napisao:

ima san, al san busta..vratiti cu mu...no problem

opet sam slao poruke, opet ne odgovara a pročitao ih je.

30

171

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

I perpetuum?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Rodman +1

mb transakcija 500eur

00

173

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

dfable napisao:

I perpetuum?

Eno čovjek opet traži stake  hmm

00

174

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Robir10 +1

slao je prvi i sve je proslo ok

Play to learn
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

rudy988 napisao:

Robir10 +1

slao je prvi i sve je proslo ok

Pa da bas me zanima kak te mogao sjebat ak je poslao prvi? roll
Robir10-ovo nema veze s tobom nego opcenito.

00