Tema: One more...

Pozdrav svima,

neću duljiti...imam 26 godina...ime je Saša...lokacija Zagreb


poker kao takav mi je trenutno zafrkancija kad nađem vremena...smatram da još učim i većinom visim na raznoraznim freerollovima i eventualno low stake turnirima...lova za uplatu i nije neki problem, ali trenutno iz principa ne želim uplaćivati online jer ipak nemam dovoljno vremena da igram koliko bih želio što me s mojim mindsetom može odvesti samo u minus  big_smile

tako da sad malo testiram neke strategije i slažem si uopće u glavi neki cilj do kojega bih želio stići u pokeru...znači FT, PS i ostali freerollovi...trenutno je cilj na Tiltu doći od čiste nule do nekih 50 dolara....pa ću vidjeti za dalje. Na starsima sam bio na 30 i svjesno sam išao igrati izvan bankrolla (koji to s tim iznosom i nije) da vidim kako će taj longshot proći...naravno sad sam tamo na nuli  roll

Toliko za sad.

00

Re: One more...

Pozdrav Saša i dobrodošao na forum.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: One more...

Dobro došao imenjače smile

00

Re: One more...

JohnClark napisao:

neću duljiti...imam 26 godina...ime je Saša...lokacija Zagreb

hhahahahahaha, koda si dosa na neki seks chat . big_smile big_smile big_smile   

Welcome.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: One more...

Pozdrav... Mislim da ti Full Tilt i Stars imaju najteže freerollove. Možda bi ti bolje bilo da pokušaš negdje drugdje...

Recimo pogledaj ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/promo/64-bes … lovi-.html
(popis još nije kompletan)

00

Re: One more...

Znam...držim se CRO FR-ova...na starsima sam došao na nekih 30 usd...pa radi vlastite znatiželje pao na nulu...usput sam skrenuo malo jer sam igrao 5 sng doubleova istovremeno i bio u ok pozicijama dok mi nije pala konekcija i spušio na svih 5...jbga

Na tiltu sam mislim prvi put nešto dobio na dnevno cro freerollu 10 ili 11 10tog...sad sam na 33 dolara (6 cahsova na freerollu za 22 dolara + 11 dolara od matrix turnira)...nemam vremena za više igranja pa ne znam gdje sam realno jer dosad nisam ušao na matrix turnir a da nisam izašao van u plusu ili s nekim manjim minusom...

00