Tema: Vaše najluđe oklade

Siguran sam da je velika većina vas kad-tad bacala neke side oklade s frendovima i poznanicima. Od oklada na ishod neke tekme pa sve do onog tko će dalje baciti novčić od kune pa eto, ovdje napišite svoje najluđe oklade...

Eto mojih iskustava...

1. još u srednjoj školi s frendovima sam se kladio da ću tjedan dana nositi jednu bijelu, a drugu crnu čarapu. Oklada ne bi bila zanimljiva da nije rezultirala time da još i danas furam različite čarape smile

2. Mislim da je moja daleko najotkačenija oklada jedna koja je baš i aktualna. Naime, frend mi je ponudio 2:1 da u subotu neću skupiti hrabrosti i u lokalnom se pubu na jutarnjoj kavici (oko 13h, kad se probudimo, ne) pojaviti u crvenim tajicama i žutoj majici. Reći ću samo da su tajice i majica nabavljeni tongue

P.s. Puno hvala kolegici koja mi je nabavila/posudila tajice smile

Zadnji popravljao iAcesHigh (05-11-2010 01:39:05)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Vaše najluđe oklade

big_smile  big_smile  big_smile  car

00

Re: Vaše najluđe oklade

iAcesHigh napisao:

crvenim tajicama i žutoj majici.


Mi imamo regulara sa tom odjećom big_smile

Online poker spašava živote.
00

4

Re: Vaše najluđe oklade

najludja definitvno kad sam se s frendom kladio da cemo po drugi put dobit engleze na wembleyju. bas sam bio lud back in the days

Zadnji popravljao Brky (05-11-2010 02:03:29)

00

Re: Vaše najluđe oklade

moja najsick oklada je bet s nanonokom da ne moze beatat NL2 na 5k handova

00

6

Re: Vaše najluđe oklade

SP 2002.
Ako pobijedimo talijane, frizerka mi mora napravit šahovnicu. neznam jel imam slika negdje

Slosserove stube (ili kako vec).
dobrano podmazani nakon utakmice hrv-ukr i partya u Mambu (sadasnji crystal ili kako vec) sa Tatjanom, Cookie, miletom... (brag).
Stojimo u podnozju stepenica i frend kaze ajmo o xxx ko ce prvi do gore.
pobjeda naravno. mislim da sam tad bio u stanju svakog pobijedit u takvoj utrci.

Ciovo/Trogir - zemo, mile i ja u Trogiru navecer idemo na cugu. 2 cure sjede na klupi i zemo kaze ajmo o 50€ da cu sjest izmedu njih i zagrlit obje. rekli smo mu da je 50 previse pa smo uspjeli spustit na 10€ ( lol pursuation lvl 100). sjeo je izmedu njih, krenuo ih zagrlit, jednu je uspio, druga se odmaknula.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Vaše najluđe oklade

Adži napisao:

SP 2002.
Ako pobijedimo talijane, frizerka mi mora napravit šahovnicu.

Nevjerojatno, jedan moj frend je imao istu takvu okladu u slučaju da pobjedimo talijane

00

Re: Vaše najluđe oklade

da dubai0 nemoze betat HU nl, na 50k handova mora bit u +.  Ako ne uspije oralno me zadovoljava ispred svih, svjedoci zamorano, croman,tilt....

Preostaje jos samo da odigra 50k ruku

Zadnji popravljao chillin (05-11-2010 16:56:50)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Vaše najluđe oklade

lol  lol  lol

00

Re: Vaše najluđe oklade

Ja gotovo svakodnevno imam oklade s drustvom, tako da mi cak trenutno ne pada nis na pamet.
Jedna od interesantnijih je bila oklada s frendom dok sam jos igrao biljar.
Igrali smo na 7 dobivenih partija, s tim da sam ja morao igrati s metlom i smio sam zavrsavat s crnom samo u zadnju ubacenu rupu, a on bi odnjeo pobjedu s ubacenom crnom u bilo koju rupu.

20 ljudi se poslje meca smijalo majmunu jer sam ga oderao.

00

11

Re: Vaše najluđe oklade

upravo sam napravio okladu da jedan hrv poker player nece uspjet zbarit jednu hrv celebrity do kraja godine i dao sam mu 1:16 za 200 eura. znaci ako zbari zdonkao sam 3.2k smile

00

Re: Vaše najluđe oklade

rounder1984 napisao:

Ja gotovo svakodnevno imam oklade s drustvom, tako da mi cak trenutno ne pada nis na pamet.
Jedna od interesantnijih je bila oklada s frendom dok sam jos igrao biljar.
Igrali smo na 7 dobivenih partija, s tim da sam ja morao igrati s metlom i smio sam zavrsavat s crnom samo u zadnju ubacenu rupu, a on bi odnjeo pobjedu s ubacenom crnom u bilo koju rupu.

20 ljudi se poslje meca smijalo majmunu jer sam ga oderao.

A tebi se tih 20 ljudi smijalo za vrijeme meča jer si igrao s metlom?  lol  lol  lol

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

13

Re: Vaše najluđe oklade

knez napisao:

upravo sam napravio okladu da jedan hrv poker player nece uspjet zbarit jednu hrv celebrity do kraja godine i dao sam mu 1:16 za 200 eura. znaci ako zbari zdonkao sam 3.2k smile

jebeno je zanimljivo kad nemamo pojma o kome je rijec  roll  daj bar ime celeb trebe

00

14

Re: Vaše najluđe oklade

a jebiga, obv ne smijem sad

00

Re: Vaše najluđe oklade

mene je zadnja opklada kostala iscesenja desne ruke i nemogusnost igranja pokera par dana

Zadnji popravljao propast (05-11-2010 18:37:52)

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

16

Re: Vaše najluđe oklade

Brky napisao:

jebeno je zanimljivo kad nemamo pojma o kome je rijec  roll  daj bar ime celeb trebe

Ak zbari, čitat ćete u novinama... big_smile

00

17

Re: Vaše najluđe oklade

Najbolje su mi one oklade za 10$ iz serije ED

...ovo je part 1 ima još

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Vaše najluđe oklade

knez napisao:

upravo sam napravio okladu da jedan hrv poker player nece uspjet zbarit jednu hrv celebrity do kraja godine i dao sam mu 1:16 za 200 eura. znaci ako zbari zdonkao sam 3.2k smile

kako je prošlo?

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

19

Re: Vaše najluđe oklade

zbario sam. trosim pare upravo

00

Re: Vaše najluđe oklade

hehehee

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Vaše najluđe oklade

16 god sam imao,nas par je uzelo starog nereganog jugica i nakon kaj smo se izivljavali na njemu cca mjesec dana, jednu pijanu vecer na velikom praznom parkingu frend je bubnuo da se kladi u 5 glavi da ga nemogu okrenut na krov (vozeci ga)..

Brag: Dobio okladu
Beat: Hitna je dosla po mene
Variance: Potres mozga i iscaseno rame

Prije 2 god.,Sibenski most,bungee jumping,sumnjam da bih imao muda skocit da se nije radilo o okladi,a i cure su bile s nama pa reko radije cu umrijet nego ispast papak..Ak tad nisam dobio srcani necu nikad..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: Vaše najluđe oklade

Dr.Greenthumb napisao:

a i cure su bile s nama pa reko radije cu umrijet nego ispast papak..Ak tad nisam dobio srcani necu nikad..

hehe, believe everybody knows how you feel smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Vaše najluđe oklade

ja sam se jučer sa frendom kladio u gajbu piva da moram pitati curu koju on izabere dali joj smijem lizniti (nepitajte što, hehe). Što je najbolje već smo se tako kladili i on je pitao smile

00

24

Re: Vaše najluđe oklade

cek moras sam pitat? meh easy win za tebe. da ona treba pristat, e to bi vec bilo fora

00

Re: Vaše najluđe oklade

Dobit ces gajbu piva sigurno..Al i samarcinu vjerovatno..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00