Tema: POkeR tilT

http://forumserver.twoplustwo.com/78/mi … lt-898938/

Jedan od boljih threadova u zadnje vrijeme o tiltu... pa ako niste naišli procitajte....

00

Re: POkeR tilT

Evo jedan UPDATE da ne otvaram novi topic,mozda netko iskoristi  big_smile

Deuces CRACKED coaching site daje besplatno pregledavanje coaching videa do 21.11.2010. svi reganim korisnicima... dakle dovoljno je samo imat account i moze se pogledati bilo koji video...

00

3

Re: POkeR tilT

sta se isplati pogledat na dcu novijeg datuma?

Zadnji popravljao milac (18-11-2010 13:25:34)

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: POkeR tilT

newmanmi je nuts, pogtovo za full ring al mislim da se isplati pogledati 6max igracima.
hvala bebach za ovo, a i za link na 2+2, isto tako se isplati pogledat challenge od MartL-a

00

Re: POkeR tilT

se mogu kako downloadati videi, preko nekog addona ili neceg?

00

Re: POkeR tilT

Bebach napisao:

Deuces CRACKED coaching site daje besplatno pregledavanje coaching videa do 21.11.2010. svi reganim korisnicima... dakle dovoljno je samo imat account i moze se pogledati bilo koji video...

Lijen sam za provjerit, treba imati kreditnu za se regat ili ne treba (znam da je bila neka fora da treba upisati broj kartice i ako se uzima samo trial)?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: POkeR tilT

sada ne, samo mail, pass, username i nakon minute mozes gledat bilo sta

00

Re: POkeR tilT

Thx Andre.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: POkeR tilT

Andre_787 napisao:

se mogu kako downloadati videi, preko nekog addona ili neceg?

mislim da se moze sa tunebiteom... ima ga free isto na torentima... mozda ima i koji laksi nacin?

00

Re: POkeR tilT

Probao tunebite - to je takav bloatware da sam ga uninstallao nakon 15 minuta. Probao sa DownloadHelper ekstenzijom za Firefox - ne valja, tj ne radi. Cupa mi samo MP3 podcastove koje nudi deucescracked.

Ako netko nadje rjesenje za ovaj problem neka javi, meni treba samo nekoliko videosa od Improve.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00