Tema: FullTilt rakeback

Pozdrav!

Na fulltiltu je rakeback 27%. Ali istovremeno se igrom dobivaju FTP bodovi i Ironman bodovi koji se mogu trampat za novčane bonuse. I kažu ljudi da onda ti to utječe na rakeback da ti se nešto odbija.

Zanima me koliko se odbija, dali se uopće isplati uzimat bonuse? Ako se isplati znači li to da je onda cjelokupan rakeback veći od 27%?

00

Re: FullTilt rakeback

Ako se ne varam ovako, primjer:

Rake: $130
Oslobođeni bonus: $30
Rakeback: $100 * 27%

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: FullTilt rakeback

Ne kužim. Jbg. Svugde je lako al na fulltiltu ima matematike žešće i komplikacija. Daj mi reci ovako... 27% je rakeback standardan. dali se može taj % rakebacka povećat ako se kupuju bonusi sa bodovima?

Znači nakon svih odbijanja jel se i dalje isplati uzet bonus?

00

Re: FullTilt rakeback

Kako ne kužiš? Svugdje se tako računa. Ako si napravio 130$ rake-a i oslobodio 30% bonusa onda se iznos na koji se računa rakeback umanjuje za iznos oslobođenog bonusa. Dakle, u konkretnom slučaju bi dobio 27$ rakebacka. Iznos rakebacka na FT-u se ne može povečati.

Bonus se isplati uzeti, naravno.

Zadnji popravljao dfable (19-11-2010 13:42:56)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: FullTilt rakeback

Obično mi idu takve stvari izgleda da je mozak stao, sry. Znači ako uzmem 100$ bonusa to znači da će mi se napravljeni rake umanjit za tu svotu? to znači praktički ako mijenjam bodove za 100$ bonusa izgubit ću 27$ od rejkbeka?? Jesam opet nešto zabrijo il sam dobro shvatio. To znači da je razlika 73$. Što znači da se bonus isplati, a samim time ako svu zaradu koja nije došla igrom svrstamo u istu grupu i nazovemo rakeback onda znači da bonusi povećavaju rejkbek?

Odnosno ne povećavaju konkretan rejkbek kao takav koji dobivam od ajde recimo pokerproa nego povećavaju cjelokupnu zaradu koja nije došla od igre od čistog profita zarađenog igrom. Neznam kako drukčije da kažem.

Zadnji popravljao wannabePRO (19-11-2010 14:10:40)

00

Re: FullTilt rakeback

Tako je, dobro si shvatio smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: FullTilt rakeback

Ako napraviš 130$ rejka i od toga uzmeš 30$ bonusa to se oduzima od rakebacka što znači da ti se rejk obračunava od 100$ s čime ćeš dobit 27$ rejkbeka što je sveukupno: rakeback+bonus=27$+30$=57$. Kada bi se računalo od 130$ samo rakeback bez bonusa dobio bi: 130$*0.27=35,1$ rakeback-a.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: FullTilt rakeback

OK ljudi hvala do neba.

Samo da još kad već o tome pa da zaključim taj problem za svagda... kažu da se supernovom na pokerstarsu rejkbek može natući do 40% kroz stiler rew, mijenjanje fpp-a za novčane bonuse i milestone bonus. Al za to treba ipak biti supernova odnosno rejkat oko 50$+ na dan. Sad kad vidim fulltilt rejkbek 27% + može se još natuć na bonusima dođe da na fulltiltu se isto može dobit cifra od 40% + - ali bez uvjeta da se igra puno jer oni nemaju levele, svi igrači dobivaju 27% bez obzira koliko rejkaju.

Jel računica dobra?

00

9

Re: FullTilt rakeback

Čekajte ako ja napravim 130$ ili više rake-a onda dobivam 30$ bonusa ?  to svaki tjedan tako ili ? i kako provjeravam koliko sam rake-a napravio ?

00

Re: FullTilt rakeback

ma ne koste, zabrijo si smile) nema nikakvog bonusa free, govor je o novčanom bonusu koji kupuješ za FTP bodove ili sl. i kako on utječe na standardni rejkback

00

11

Re: FullTilt rakeback

Mislim da sam negdje procitao da za FTP-e najveci value imas ako uzimas tickete za turnire. Ali ako ne igras turnire onda ih je bolje potrosit na bonuse... Cash bonuse mozes uzimat samo ako imas black card.

00

Re: FullTilt rakeback

Full Tilt Rakeback and FTP Changes, Plus Black Card

Full Tilt unveiled a series of changes today, most of them positive. Changes include a switch to weighted contributed rakeback, new FTP earn rates and the introduction of Black Card.

Switch from Dealt Rakeback to Weighted Contributed

Full Tilt had previously been under the Dealt method of calculating 27% rakeback. Starting October 1st, they will move to the weighted contributed method. This is generally considered the most fair way to calculate rakeback as it gives a player credit for their % contribution to the rake. Tight-passive players may notice a small reduction in the amount of rakeback they receive, whereas more aggressive players will notice an increase. An example of weighted contributed: if you contribute $10 to a pot that reached $30 and was raked $1.50, you would receive 33% of the of the rake or $0.50 ($10/$30).

Full Tilt Points Earn Rates Changed

Previously, each player dealt cards would receive 1 Full Tilt Point for every $1 in rake taken from the table. Now 10 FTPs will be given to the table and divided equally to all players dealt cards for each $1 in rake taken. This change gives all players MORE FTPs than before and gives players a more uniform return when earning them. Since bonuses are cleared with FTPs, bonuses will now clear faster, assuming clearance stay the same (16.67 FTP or 20 FTPs per $1, depending on what bonus you clearing). The 100% up to $600 sign-up bonus will now clear at an equivalent rate of 60% rakeback, or 71% when combined with rakeback. This is up substantially from before, particularity for shorthanded players.

Black Card, a new Reward System for Higher FTP Earners

Today Full Tilt also launched the Black Card program, a new rewards system that will benefit higher rake generators. Don't worry: Iron Man isn't going anywhere. The Black Card program is in addition to all the great promotions that Full Tilt offers. Players qualify for this new great promotion by maintaining an average of 500 Full Tilt Points per day over a rolling 100 day period. The promotion is retroactive so any player who has earned at least 50,000 Full Tilt Points over the last 100 days immediately qualifies. Players can view an in-depth monitoring system from their "My Promotions" page.

The main benefit of the program is that players will earn FTPs at twice the normal rate at all times and 3x during Happy Hours. This means players will add approximately 4.8% in extra rakeback when receiving these extra points. Additional benefits of the new program will include exclusive access to a Black Card Store where players will have access to cash bonuses, luxury items and Full Tilt Black Card merchandise. Note that despite getting these new items in the store, players may get equal or better rates in the regular store, especially when purchasing tournament tickets. Other perks include entry into exclusive Black Card tournaments. Black Card members will also receive preferred treatment at live events with Full Tilt pros, as well as personalized customer service.

How hard is it to generate an average of 500 Full Tilt Points per day? Under the new way FTPs are earned, players will need to generate $50 in rake per day on average. Remember that a player doesn't have to generate the points EVERY day -- just average 500 FTPs a day during the last 100 days.

Players will actually receive a physical Black Card in the mail within 28 days, although the uses of the card itself are unknown at this time.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: FullTilt rakeback

Tnx.

Taj Black Card... opet ništa bez 50$ rejkanih na dan smile mamicu im.

E da, imam jos nesto vezano uz Tilt. Htio bih otvorit acc. na frendovo ime na tiltu i igrat na njegovo ime da oko 2 i pol mj. da iskoristim 600$ first dep bonusa. Dal me mogu kako zezat i otkrit jer i sam imam acc. na tiltu i igrao sam neko vrijeme s ove adrese i ovog laptopa. Znam da se IP adresa mijenja kod svakog restartanja al dal ima nešto drugo što ostavlja trag?

Zadnji popravljao wannabePRO (19-11-2010 20:26:18)

00

Re: FullTilt rakeback

wannabePRO napisao:

Tnx.

Taj Black Card... opet ništa bez 50$ rejkanih na dan smile mamicu im.

E da, imam jos nesto vezano uz Tilt. Htio bih otvorit acc. na frendovo ime na tiltu i igrat na njegovo ime da oko 2 i pol mj. da iskoristim 600$ first dep bonusa. Dal me mogu kako zezat i otkrit jer i sam imam acc. na tiltu i igrao sam neko vrijeme s ove adrese i ovog laptopa. Znam da se IP adresa mijenja kod svakog restartanja al dal ima nešto drugo što ostavlja trag?

nema problema ako si oprezan smile

najjednostavnije ti je da nadjes neki komp di ftp nikad nije bia instaliran, ili neki frisko formatirani disk, ili sta vec.... instaliras, registriras i to ej to. onda mos komodno sa svog igrat.
preporuka: koristi frendove prave podatke, i osiguraj unaprid da ces moc poslat njegov ID scan ili sta vec budu trazili ako kojim slucajem bude kakvih problema. i plati mu pivu da ne trazi % tongue

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: FullTilt rakeback

zamorano11 napisao:
wannabePRO napisao:

Tnx.

Taj Black Card... opet ništa bez 50$ rejkanih na dan smile mamicu im.

E da, imam jos nesto vezano uz Tilt. Htio bih otvorit acc. na frendovo ime na tiltu i igrat na njegovo ime da oko 2 i pol mj. da iskoristim 600$ first dep bonusa. Dal me mogu kako zezat i otkrit jer i sam imam acc. na tiltu i igrao sam neko vrijeme s ove adrese i ovog laptopa. Znam da se IP adresa mijenja kod svakog restartanja al dal ima nešto drugo što ostavlja trag?

nema problema ako si oprezan smile

najjednostavnije ti je da nadjes neki komp di ftp nikad nije bia instaliran, ili neki frisko formatirani disk, ili sta vec.... instaliras, registriras i to ej to. onda mos komodno sa svog igrat.
preporuka: koristi frendove prave podatke, i osiguraj unaprid da ces moc poslat njegov ID scan ili sta vec budu trazili ako kojim slucajem bude kakvih problema. i plati mu pivu da ne trazi % tongue

hehe. tako sam i sve mislio, sliku osobne i sve podatke ukucat prave, sve kako sam i sebi samo to formatiranje mi se nekako neda jer imam dosta toga na laptopu a neda mi se brisat, al možda ću čisto radi opreza i to napravit. nebi im trebalo smetat ipak ću napravit 1500$ rejka da dobijem 600$ bonusa...dobro njima dobro meni.

00

Re: FullTilt rakeback

pa al ti nije jednostavnije nac neki komp, prijatelj, neko iz obitelji, xy...

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: FullTilt rakeback

zamorano11 napisao:

pa al ti nije jednostavnije nac neki komp, prijatelj, neko iz obitelji, xy...

pa i nije. stare laptope poklanjam rodbini a PC nemam. zasto? mislis da formatiranje nece biti dosta? mislim da cu uplatit 600$ počet igrat i čim 100$ profita napravim probat isplatit, ako to prođe onda je ok, ako ne malo će me jebat, isplatit mojih 600$... evo sad pišući sam skonto ako me skuže ne da ću samo sjebat taj novi acc. nego i svoj stari više vjerojatno neću moć koristit al jbg. al ne vidim razlog zasto bi me zajebavali. eventualno kod isplate mogu trazit kopiju osobne itd. i kad dokazem da sam taj nemaju sta zezat. nigdje ne pise da se nesmije igrat s istog kompa na vise acc.

00

Re: FullTilt rakeback

"nigdje ne pise da se nesmije igrat s istog kompa na vise acc"

OMG

mislim da cak i poticu igru sa vise acc na istom kompu

00

Re: FullTilt rakeback

Ilija Čvorović napisao:

"nigdje ne pise da se nesmije igrat s istog kompa na vise acc"

OMG

mislim da cak i poticu igru sa vise acc na istom kompu

a čovjeka... ne smije se imat više acc. iako neki imaju i kad ih ulove čitao sam po forumima da znaju obrisat novi acc. stari ostave, ako imaš sreće ne sjebu ti sve. al to da 2 osobe nemogu igrat s istog kompa svatko za sebe nisam čuo.

00

Re: FullTilt rakeback

tvoj nick bi umjesto wannabePRO trebao izgledati kao recimo WANNABEpro

00

Re: FullTilt rakeback

Ilija Čvorović napisao:

tvoj nick bi umjesto wannabePRO trebao izgledati kao recimo WANNABEpro


vidi njega jutros što je raspoložen,šta te muci ČVOROVI ČćU,nema marende,kavu nisi popio,mala nije dala?

00

Re: FullTilt rakeback

Ilija Čvorović napisao:

tvoj nick bi umjesto wannabePRO trebao izgledati kao recimo WANNABEpro

Ja tražim savjete od normalnih ljudi, ako nemaš šta pametno reć odjebi. To što si reko mogo si i na bolji način reć...sarkazam nepotreban. A što se tiče teme, u pravu si, sad sam našo neku temu gdje ženska kuka da su i njoj i zaručniku zatvorili acc. i uzeli pare. Zbog iste IP adrese i transfera novca. A obrazloženje koje su dali nikakvo. Ovo su naveli kao po čemu su ih otkrili
*Accounts have logged in from the same computer/IP address.
* Transfer of funds between both accounts.
* Similar information on accounts.
* Shared payment processors.

Meni sve prolazi osim tog prvog same computer, a pošto neznam dali formatiranjem rješavam išta sad sam sve dalje od toga da ću probat tu šemu.

00

Re: FullTilt rakeback

I rest my case

00

Re: FullTilt rakeback

wannabePRO napisao:
Ilija Čvorović napisao:

tvoj nick bi umjesto wannabePRO trebao izgledati kao recimo WANNABEpro

Ja tražim savjete od normalnih ljudi, ako nemaš šta pametno reć odjebi. To što si reko mogo si i na bolji način reć...sarkazam nepotreban. A što se tiče teme, u pravu si, sad sam našo neku temu gdje ženska kuka da su i njoj i zaručniku zatvorili acc. i uzeli pare. Zbog iste IP adrese i transfera novca. A obrazloženje koje su dali nikakvo. Ovo su naveli kao po čemu su ih otkrili
*Accounts have logged in from the same computer/IP address.
* Transfer of funds between both accounts.
* Similar information on accounts.
* Shared payment processors.

Meni sve prolazi osim tog prvog same computer, a pošto neznam dali formatiranjem rješavam išta sad sam sve dalje od toga da ću probat tu šemu.


hipotetski:igram turnir zadnja faza,rikne mi com. odem u prike i logiram se s njegovog com. nastavim igru,FT mi uvali kitu jer sam se rego preko njegove ip adrese...?

00

Re: FullTilt rakeback

dovoljno ti je formatiranje.

cak ti i nije potrebno, al mi se ne da objasnjavat kako i zasto. da skratin...formatiraj disk, instaliraj windowse, skini ftp nanovo i nemas problema.

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00