Tema: Mala pomoc

Namjeravam uplatiti prve pare na Pokerstars, pa me zanima kako ih najbolje iskoristiti. Uplatiti ću 400$. Iskoristiti cu marketing code ove stranice pa me zanima koje su tocno privilegije i sto treba sve napraviti. Da li je bitno samo da imam account ovdje ili trebam kontaktirati nekog?

00

Re: Mala pomoc

ne stavljaj na te lopove

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

chillin napisao:

ne stavljaj na te lopove

Argumentiraj

00

Re: Mala pomoc

kradu pare

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

5

Re: Mala pomoc

uplatis pare, i onda te kao diskonektaju da taj koji igra sa tebon a radi za njih tebi uzme pare

OMGUIDIOT
00

Re: Mala pomoc

nuns1906 napisao:

uplatis pare, i onda te kao diskonektaju da taj koji igra sa tebon a radi za njih tebi uzme pare

eto to

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

nuns1906 napisao:

uplatis pare, i onda te kao diskonektaju da taj koji igra sa tebon a radi za njih tebi uzme pare

I sta da radim, imate kakav pametan savjet?

00

Re: Mala pomoc

lol hahahhaha... ubili ste čovjka u pojam...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Mala pomoc

stavi pare na everest tamo je igra brza i nema diskonekta

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

hrasca napisao:

Namjeravam uplatiti prve pare na Pokerstars, pa me zanima kako ih najbolje iskoristiti. Uplatiti ću 400$. Iskoristiti cu marketing code ove stranice pa me zanima koje su tocno privilegije i sto treba sve napraviti. Da li je bitno samo da imam account ovdje ili trebam kontaktirati nekog?


stars je odlican ako nista drugo onda zvog ogromnog broja igraca, pa samim time mnogo cash stolova za birat, MMTa svakakvih vrsta buyina i Guarantied prise poolova, a S&G ne treba nesto previse cekati da se napune(cak i one od 100 i 180ljudi)...

sta se tice uplata...obavezno ih razbij......nakon prve (koju moras oslobodit unutar 3mj) imas pravo na jos dvije, takoder unutar ta 3mj, ali tu oslobadas pola godine. jednon kad napravis isplatu, gubis mogucnost daljnih uplata...dakle jos jednom pojedsnostavljenjo:

uplati trecinu love (ili procijeni koliko mozes osloboditi u 3mj), pa nakon 80ak dana stavi i druge dvije (ili naravno dodaj extra ako mislis da ih stignes oslobodit kroz pola godine, isplati se!!!) 
...nakon te 2/zadnje uplate mozes dizat pare i stavljat i slat ih prijatelju i sve ostalo sta ti padne na pamet sa njima bez ikakvog utjecaja na bonus!!!

00

11

Re: Mala pomoc

hrasca napisao:
nuns1906 napisao:

uplatis pare, i onda te kao diskonektaju da taj koji igra sa tebon a radi za njih tebi uzme pare

I sta da radim, imate kakav pametan savjet?

savjet ti je da ne slušaš savjete od nas wink

OMGUIDIOT
00

12

Re: Mala pomoc

Ma zezaju te... Idi na pokerstars preko ovog linka: http://www.pokerstars.com/?source=pokerpro.hr

Ovdje ti piše koje su privilegije: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/10-56 … bonus.html

00

13

Re: Mala pomoc

-b3k's- napisao:

lol hahahhaha... ubili ste čovjka u pojam...

Ma nisu me ubili u pojam nego me zanima kako najbolje iskoristiti prvi deposit, naravno da cu igrati na Pokerstarsu.

00

Re: Mala pomoc

vidin da se zale na vezu...ja u pola godine nikad nikakvih problema...to je stvar tvog int. provajdera...

stars ima cini mi se 5/6 servera svugdi po svitu, tako da ako se jedan zagusi ostali pokupe promet....meni jos nikad nje troka!! ..chears..!

00

Re: Mala pomoc

hrasca napisao:
-b3k's- napisao:

lol hahahhaha... ubili ste čovjka u pojam...

Ma nisu me ubili u pojam nego me zanima kako najbolje iskoristiti prvi deposit, naravno da cu igrati na Pokerstarsu.

na everestu je najlakse ocistit bonus. dobijas pointse iz svake ruke

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

elektrosok napisao:

vidin da se zale na vezu...ja u pola godine nikad nikakvih problema...to je stvar tvog int. provajdera...

stars ima cini mi se 5/6 servera svugdi po svitu, tako da ako se jedan zagusi ostali pokupe promet....meni jos nikad nje troka!! ..chears..!

jel ti sad trenutno radi ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

ja igram na pokerstarsu i sve je radilo idealno do prije 30 min..... disconetali me a bio sam na 2 turnira i jos nemogu uci.... odu pare u vjetar  roll

00

Re: Mala pomoc

gobe007 napisao:

ja igram na pokerstarsu i sve je radilo idealno do prije 30 min..... disconetali me a bio sam na 2 turnira i jos nemogu uci.... odu pare u vjetar  roll

eto gaaaa, nije samo do mene NIJE ! . ovo je zavejra protiv hrvatskih igraca, da niste prijavljeni u hrvatskoj nego negdi drugo, a da igrate iz hrvatske radilo bi vam, ko sta radi doticnome clanu foruma koji je zelio ostat anoniman.
Jedini nacin je da svi odemo u lobbyu na help i contact support izaberemo ono ka diskontešn problem i posaljemo mail.

Ja sam svoju gradjansku duznost obavio red je na vama.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

chillin napisao:
gobe007 napisao:

ja igram na pokerstarsu i sve je radilo idealno do prije 30 min..... disconetali me a bio sam na 2 turnira i jos nemogu uci.... odu pare u vjetar  roll

eto gaaaa, nije samo do mene NIJE ! . ovo je zavejra protiv hrvatskih igraca, da niste prijavljeni u hrvatskoj nego negdi drugo, a da igrate iz hrvatske radilo bi vam, ko sta radi doticnome clanu foruma koji je zelio ostat anoniman.
Jedini nacin je da svi odemo u lobbyu na help i contact support izaberemo ono ka diskontešn problem i posaljemo mail.

Ja sam svoju gradjansku duznost obavio red je na vama.

ja neznam jel se ti sprdas ili sta  big_smile  , ali meni stvarno nece i bas sam htio pitat jer se mogu žalit da mi vrate pare ??

00

Re: Mala pomoc

pa ja sam se žalio, i neradi hrvatskim igracima. Drugima radi.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Mala pomoc

chillin napisao:

jel ti sad trenutno radi ?

meni isto trenutno ne radi... i živčan sam radi toga jer je ovo već drugi put ovaj tjedan...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Mala pomoc

chillin napisao:

pa ja sam se žalio, i neradi hrvatskim igracima. Drugima radi.

a sta da im poslajem na mail?? ...daj neki savijet ti si iskusan... big_smile

00

23

Re: Mala pomoc

gobe007 napisao:
chillin napisao:

pa ja sam se žalio, i neradi hrvatskim igracima. Drugima radi.

a sta da im poslajem na mail?? ...daj neki savijet ti si iskusan... big_smile

ne slušajte njegov savjet... tako necete dobit povrat love... tongue

napisite im samo da niste bili u stanju igrati taj i taj turnir, jer niste mogli uci u ps, neš u tom stilu

OMGUIDIOT
00

24

Re: Mala pomoc

Ovako da preformuliram pitanje.. cemu sluzi marketing code ako se i bez njega moze dobit 100% first deposit bonus.

00

25

Re: Mala pomoc

hrasca napisao:

Ovako da preformuliram pitanje.. cemu sluzi marketing code ako se i bez njega moze dobit 100% first deposit bonus.

Da se registriraš preko nas i dobiješ karte...

00