Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Mozda ima alternativu, imas li ti forex alternativu za to?

00

27

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Ja ga savrseno razumijem. Na kraju mjeseca kad vidis svoju zaradu i kolko si rejka platio vidis da ste ti i kuca tu negdje....

E sad... kad u kalkulaciju ubacis i rakeback bez kojeg se ne isplati igrat osim ako stranica nije totalni ribnjak, onda to drugacije izgleda.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Za cash igru najisplativije bi bilo igrati ovdje, http://www.paynorake.com/my_rakeback/index.php

Zadnji popravljao lovac forex (11-12-2010 11:07:47)

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

lovac forex napisao:

Za cash igru najisplativije bi bilo igrati ovdje, http://www.paynorake.com/my_rakeback/index.php

Počeo sam  malo igrati tamo pa evo link na dojmove, http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1718
Nema sanse da cash negdje drugdje igram, makar nemogu puno niti tamo jer imaju loš softver.

Pokerstars, samo turniri, mislim da su troskovi provizije znatno manji nego kod keš stolova.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

jesi ikad cashoutao?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

iAcesHigh napisao:

jesi ikad cashoutao?

Da je ikad cashouto nebi se bunio oko rejka nego gledao da opet zaradi i cashouta, takve razloge i kojekakve nedostatke traze samo loosing igraci, koji ne ostvaruju profit, pa ih jebe visina rejka, pa ih jebe talijan koji je nastimao softwer na starsu, i jos puno toga...

im all in
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

iAcesHigh napisao:

jesi ikad cashoutao?

Na paynorake nisam. Na pokerstarsu jesam oko 5 puta.


drmarac, ti ako i sta zaradis na pokeru, ako mislis da  ne zasluzujes bolje od toga  da ti poker soba uzme 50% zarade, to ne znaci da drugi ne zasluzuju bolje.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

ajd javi ako ćeš isplaćivati je li bilo kakvih problema jer sam na hrpi foruma naletio na žalbe igrača koji nikako ne uspjevaju povući pare van...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

iAcesHigh napisao:

ajd javi ako ćeš isplaćivati je li bilo kakvih problema jer sam na hrpi foruma naletio na žalbe igrača koji nikako ne uspjevaju povući pare van...

Ja imam tamo racun i 45 dana sam cekao za 400$ bjezi od njih sto dalje,.. a na 2+2 forumu sam vidio da neima i nakon 2 mj nisu islatili, to ti je moj osobni savjet. mjesec dana smo se igrali pokvarenog telefona, po tjedan dana nisam dobio odgobor na mail i slicne seme, Ako itko igra tamo pokusajte sto prije izvuc novce i bjezite s tog usranog sitea

im all in
00

35

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

lovac forex napisao:

drmarac, ti ako i sta zaradis na pokeru, ako mislis da  ne zasluzujes bolje od toga  da ti poker soba uzme 50% zarade, to ne znaci da drugi ne zasluzuju bolje.

S obzirom da si napisao da imaš 50% rakebacka, onda upravo tebi poker soba uzima 50% zarade. A što se rakebacka tiče mozeš toliko imati i na drugim sajtovima, na starsu i više od 50.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Forex od cega se placaju promocije, first deposit bonus, reload bonusi, leaderboardovi, freerollovi, sponzoriraju live eventi i slicno tome??? Od zraka.. Normalno je da uzimaju rejk, naravno da to niko ne voli ali takva su pravila, možeš to prihvatit i igrat ili ako ti se ne sviđa, na fejsu ne uzimaju rejk moze se i tamo igrat  lol

im all in
00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

iAcesHigh napisao:

ajd javi ako ćeš isplaćivati je li bilo kakvih problema jer sam na hrpi foruma naletio na žalbe igrača koji nikako ne uspjevaju povući pare van...

Evo sad sam poslao zahtjev za isplatu, minimalna isplata je 25$, piše da isplaćuju u roku 48-72h. Uplatio sam 11$, sada imam 87$, ajde sad sam dobio na turniru 55$, ali igrao sam ih i na pokerstarsu 100 puta više pa ništa, inače igram samo cash na 2-3 stola. Igrači su katastrofa, kao i sajt. Jedino šta je taj rake puno manji. Javim za par dana, kad/ako stigne lova.

Zadnji popravljao lovac forex (28-01-2011 03:17:47)

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Poker Stars osim što je dokazano rigged, i krade igrače, uz to im još osoblje preko email supporta laže, uzimaju neškolovane ljude, i čujem da se užasan vonj širi iz njihovih ureda. Zaobiđite tu falsifikatorsku stranicu, kao i sve slične koje vam uzimaju rake! Đubrad!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

39

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

WHAT???
Kakva je ovo izjava? Imaš te dokaze?

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

roba59 napisao:

WHAT???
Kakva je ovo izjava? Imaš te dokaze?

Nemam dokaz, ali znam da se zajebava.  lol

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

lovac forex napisao:
iAcesHigh napisao:

ajd javi ako ćeš isplaćivati je li bilo kakvih problema jer sam na hrpi foruma naletio na žalbe igrača koji nikako ne uspjevaju povući pare van...

Evo sad sam poslao zahtjev za isplatu, minimalna isplata je 25$, piše da isplaćuju u roku 48-72h. Uplatio sam 11$, sada imam 87$, ajde sad sam dobio na turniru 55$, ali igrao sam ih i na pokerstarsu 100 puta više pa ništa, inače igram samo cash na 2-3 stola. Igrači su katastrofa, kao i sajt. Jedino šta je taj rake puno manji. Javim za par dana, kad/ako stigne lova.

Budući da do danas nije došla lova, a danas je zadnji rok, 3dana +2 dana vikend. Poslao sam im pristojan mail ali malo sam ih stisnuo. Nakon 20 min se ispričavaju i kažu da isplata ide na ubrzanu proceduru. Nakon 2,5 sata Moneybookers javlja da je novac stigao.  Dolje na poker sobama temi, ću dopisati kako je igrati tamo.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

lol ti lovče si zbilja presmiješan.

ne razumijem što se žališ... to je online poker. koncept online pokera. daješ im 10% od BI za turnir jer ti pružaju uslugu organiziranja turnira i sve tehničke aspekte. plus za svaki taj $ koji njima daš još dobiješ poene koji imaju naravno svoju novčanu protuvrijednost.

zapravo ne kužim što ti želiš

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

43

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

krivo mu je što mu tetak ne radi u pokerstarsu tongue

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Meni je stric dobio posao u party pokeru kao programer. Mogu vam reci da je milina igrati tamo!

Jucer sam gurao sve karte na šemu JEDNA MALA JEDNA VELIKA, digao sam 4 tisuce dolara, uplatio 50. Stric je bio dežuran pa je malo sjeo za glavni separator algoritma (naravno da ne znate šta ovo znaci, ali boli me đon, zasto bi vam rekao).

Ako želite uplatite mi 50 eura za dojave koja ce ruka biti u kojoj fazi turnira, danas je opet dezuran.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

45

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Na koji nick mogu uplatit?

00

46

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

najbizarniji thread ikad.

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Uplati bolje na mb, imaš pm!

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

48

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

nest si sjebo, nisam dobio PM, nist idem na live sad pa ti shipnem kad se vratim, a ti posalji ponovo

00

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

Ok, riješili smo ovo preko skype, dojava ti stize u 21:00 kad mi striko sjedne za separator. Plus, dajte dečki malo lakše, mogu samo 5 dojava riješit po danu, pa nece mi valjda stric dobit odkaz prvi tjedan lol. ne morate toliko pmova slat

Tilt mi se čujemo budi online

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

50

Re: Koliki dio zarade ide poker sobi u odnosu na zaradu igraču?

ej, poslao sam ti 50€ pa mi sredi za turnir veceras. splitamo 50/50 wink

00