Tema: Preporučujem Poker 770 za igrače koji ne žele uložiti prvo

poker770 stranice je po meni najbolja na koju sam do sada naisla.
praktički im nisam dala ni lipe, osim uloga koji sam morala naknadno dat da bi mogla dizat (sve sam ukupno digla onda)

imate hrpu frerollova u kojima se dosta lako osvajaju tokeni.

circus graduit su freerollovi za tokene od 2.20 eura do 5.50. s tim mozete uci u circuse (turnire) sa 200 do 600 eura nagradnim fondom gdje se okupi oko 45 igraca a nagrade dobivaju 20-35 igraca, ovisi.

ima jedno 5-6 freeroll vegas turnira u kojima se osvajaju tokeni za king of vegas turnire, token je u vrijednost od 3.30 eura i nagrade su onolike koliko ljudi uđe.

ima nekoliko turnira  za dolar i 2 dolara a i onih skupljih od 5 dolara sa 4500 garantiranim fondom, rebuy ili freazeout.

uglavnom, u mjesec dana skinula sam 800 kn sa te stranice. minimum ulog i skidanje je 30' funti pa ja kad tolko zaradim, odma skidam, nist im nedam  big_smile

ako niste isli tamo, preporucujem,

a ako ste stalni igrac tamo, slobodno se javite da izmjenimo iskustva i mozda preporucimo sta jedni drugome.

00

2

Re: Preporučujem Poker 770 za igrače koji ne žele uložiti prvo

Meni je super ideja da se ne moze igrati limit za koji nemas roll, to će početnike usmjeriti u pravom smjeru. Kao da igras igricu i ides na sljedeci level kad skupis dovoljno experienca big_smile
nisam probao igrati, čekam $$$  :card_heart
javim dojmove tokom vikenda.

00

Re: Preporučujem Poker 770 za igrače koji ne žele uložiti prvo

smurf napisao:

Meni je super ideja da se ne moze igrati limit za koji nemas roll, to će početnike usmjeriti u pravom smjeru. Kao da igras igricu i ides na sljedeci level kad skupis dovoljno experienca big_smile
nisam probao igrati, čekam $$$  :card_heart
javim dojmove tokom vikenda.

IMO krivo razmišljaš, to ti je samo jedno polje malje di možeš graditi edge i ništa više.

00

Re: Preporučujem Poker 770 za igrače koji ne žele uložiti prvo

bassetbaby napisao:

poker770 stranice je po meni najbolja na koju sam do sada naisla......

Valda znaš da je poker770 samo jedan od skinova s ipoker mreže, tak da ti masa ljudi tam igra, samo možda ne na istom skinu.

Uzmimo ja povremeno igram na Mybetu, znači igramo u istoj "sobi" samo smo ajmo reći ušli unutra kroz druga vrata. Cash game, turniri, sng.....sve je isto, jedino ti je razlika u promocijama, nekim tehnikalijama i naravno boji sitea.

00