Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Vuco napisao:
matija888 napisao:

super..hvala...a šta sa ovim T$ jel si to moram pretvarati da mogu igrati ?

na šta misliš ... na Tournament dollars ? ... to su ti dolari koje si zaradio preko turnira (npr. ako si osvoji neki satelit turinir) .. nemoras gledati to ... to je samo na slici kao primjer

da na to sam mislio..ja se najviše mislim igrati na sit&go turnirima i i na pokojem freerollu...al ako imaš neki pametniji savjet kak polako i di je najbolje za početak igrati..rado ću poslušati savjet jer sam nov..hvala

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

zamorano11 napisao:
matija888 napisao:

Ako instaliram taj sa fulltil.com ...da li ću možda izgubiti neke ulaznice što sad imam na ovom pokeru što sam skinuo??

iman ti ja dvi za Gunse sutra, fan pit ako oces?

sta si kupovao,mogao si pitati na forumu,ja bi sredio par ulaznica free..jedino ako nisi kupio

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

antoniob napisao:
zamorano11 napisao:
matija888 napisao:

Ako instaliram taj sa fulltil.com ...da li ću možda izgubiti neke ulaznice što sad imam na ovom pokeru što sam skinuo??

iman ti ja dvi za Gunse sutra, fan pit ako oces?

sta si kupovao,mogao si pitati na forumu,ja bi sredio par ulaznica free..jedino ako nisi kupio

Nisam ih kupio ..zaradio sam preko freerolla...ako možeš šta srediti da nije problem..biti ću ti jako zahvalan big_smile

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

sorry,krivo si shvatio,govorim zamoranu za koncert gunsa koji je bio u petak smile

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

antoniob napisao:

sorry,krivo si shvatio,govorim zamoranu za koncert gunsa koji je bio u petak smile

upp..jbg..sry care big_smile

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

opet trebam pomoć...šta je s onim na fuul tiltu da ako pozoveš nekog prijatelja da dobiješ kao neki bonus..jel zna netko kak se to radi??? hvala

00

57

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

zanima me ako želim igrati real money na full tilt pokeru dali kartica na koju ču staviti depozit mora glasiti na moje ime?

O tome se zapravo radi, zar ne?
Povući krivi potez u pravom trenutku.
00

58

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Mora.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

59

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

mamicu im, zatvorili su mi drugi account koji sam imo na tiltu. ode hrpa bodova koje sam mogo zamijenit za tournament tickete u vjetar. imam 2 accounta vec negdje godinu i pol i nikakvih sranja do sad, a stalno sam slao s jednog na drugi

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Brky napisao:

mamicu im, zatvorili su mi drugi account koji sam imo na tiltu. ode hrpa bodova koje sam mogo zamijenit za tournament tickete u vjetar. imam 2 accounta vec negdje godinu i pol i nikakvih sranja do sad, a stalno sam slao s jednog na drugi

bas cudno

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

61

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Brky napisao:

mamicu im, zatvorili su mi drugi account koji sam imo na tiltu. ode hrpa bodova koje sam mogo zamijenit za tournament tickete u vjetar. imam 2 accounta vec negdje godinu i pol i nikakvih sranja do sad, a stalno sam slao s jednog na drugi

lol, ti si čudo, nisu te skužili čak godinu i pol!!! big_smile

OMGUIDIOT
00

62

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

su ti zatvorili stari il novi?

sta su s parama napravili?

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

i meni su zatvorili sve accounte, jedino mi ostao prvi account slobodan.... prebacili su mi pare s ostalih accounta na main account, i poslali doma check.... i sad imam problema kako da unovcim taj check.... jer navodno bankama treba cca 30-40 dana da provjere ček i da mi posalju novac... pa gluposti

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

64

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

zatvorili su mi onaj koji sam zadnji napravio i pitali me sta ocu s parama. reko ima da mi shipnu na prvi account
miro ne kuzim sad, su ti prebacili pare na prvi account il su ti poslali check?

Zadnji popravljao Brky (28-12-2010 17:04:47)

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

sve pare su mi prebacili na prvi account (miroror) i onda su mi poslali doma check... i miroror mi je sada lockan do 4-5 mjeseca... bit ce lockan 6 mjeseci za kaznu... tongue

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

66

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

lol? meni su poslali mail da ce mi shipnut pare na original account. nisu nikakvu kaznu spominjali

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

jbga, imas srece.... wink

ipak sam ja imao 3-4 fake accounta.... tongue

a sve na moje ime, lol idiota

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

68

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

aha zato valjda big_smile
ja imam i drugo ime i drugu adresu i sve. valjda sam zato tak dugo i izdrzo

00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

hehehe... wink

sretno stari!

nemoj varati... :PPPP

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

Da li je moguce iskoristit pokerpro ponudu na full tiltu iako vec imam acc na njemu (nisam deposit radio jos) ?

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

71

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

ne...

00

72

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

miroror napisao:

..., i poslali doma check.... i sad imam problema kako da unovcim taj check.... jer navodno bankama treba cca 30-40 dana da provjere ček i da mi posalju novac... pa gluposti

ovisi u koju banku ides..meni su u Zagrebackoj u Varazdinu(a u Zagrebackoj u Var Toplicama isto ko kod PBZa trebal bi cekati big_smile)  odma unovcili..a u PBZu su mi rekli da moraju prvo provjerit ovo ono da budem cekal oko mjesec dva...jel to onaj velik check di pise Bank of America? smile ja sam takav dobil prije 2god negde dok sam na starsu zajebal pri isplati lol

Zadnji popravljao deco99 (09-02-2011 00:27:09)

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

jebo ful tilt, da ga jebo...
mladici, prica je ovakva...
dakle, ful tilt je kurac od poker sobe jer je rigged, smile ali, dobar je bio za neke stvari...
najprije su me naguzili majmuni iz monibukersa... kao , netko je neovlasteno pokusao upasti na moj akaunt, pa iz sigurnosnih razloga, da me zastite, trazili da promijenim email registrran kod njih, napravim novi password, etc...
uz jos neke dokaze poput racuna za plin, osobne, ...
i, konacno ja to sve skupio, ali, sranje se nastavlja...
inace, ja igram pretezno kladionicu...
dakle, manibukers mi je bio centralna banka...
i sad, pazi sranja, morao sam mijenjati email kod svih kladionica da mogu i dalje vrsiti transakcije preko manibukersa...
potrajalo je to, svaka jebena kladionica trazi racune za plin za promjenu email adrese..(ok, ne bas svaka, ali sam se nagnjavio - i to sve jer je kao bio neovlasteni upad na moj akaunt u manibukersu).
medjutim, imao sam naviku, da manibukers punim preko kartice...
e, sad, tu su oni uzimali neku proviziju svojevremeno, dok nisam otkrio kako ih zajebati...
odgovor je dobri stari fultilt (dok nije valjda bilo ovih zadnjih sranja sa us plejerima)..
Dakle, shema je bila, preko kartice uplatim na fulttilt, odigram dvije ruke reda radi, i napravim cashout preko manibukersa...
E, to je bila najbrza isplata u povijesti onlajn kladjenja, definitivno broj jedan u svijetu, trajala je maximalno 5 minuta...
e, sad cuo sam ja za ova sranja sa amerima, ali, rekoh, to se sada vec valjda smirilo, vidim d aje promet popodne radnim danom 50.000 igraca, i rekoh, valjda sve opet radi kao i prije...
Ponestalo mi je love za kladjenje, a nasao sam par zicera u ponudi, i trebalo mi je brzo napuniti manibukers (jos treba dodati da sam dobio novu kreditnu karticu koju mi se ne da autorizirati kod manibukersa jer ce me jebati sa onim verifikacijskim sranjima...)
i, tako je uplatim preko kartice na fultilt 100$, odigram dvije ruke, i odem na withdrawal...
kad ono jebeno sranje... opcija preko manibukersa trenutno nije dostupna, pokusajte kasnije, kaze poruka...
Pokusao ja kasnije i kasnije, ali kurac, stalno ista poruka...
rekoh si, majmune popusio si... nista od starog stosa...
rekoh, treba vidjeti kako povuci lovu bilo kako natrag...
osim manibukersa imam samo jos opciju cheka, ali tu se placa neka provizija, i ne da mi se sa tim petljati...
Pisem ja njima mail, pa mi oni odgovore da manibukers trenutno nije opcija za transakcije, ali da gledaju da to rijese, pa da si izaberem neku drugu opciju...
Ja im odgovorih da mi dodaju opciju bank transfer (sto mi je i logicno da postoji ako punis akaunt preko kreditne), pa da tako povucem lovu...
oni meni da prvo moram napraviti depozit tom metodom, pa ce se kao cashout automatski pojaviti opcija preko bank transfera...
odem na fultilt, ali tamo mi se kao depozit ne nudi opcija bank transfer, vec samo preko jebenih kartica, i manibukersa!!! (preko kojega ne mogu povuci lovu), e i onog netellera...
i, koji racku sad da radim?
Kakva su iskustva sa vizom?
Cini mi se da sam cuo da sa visom mozes povuci neovisno od onoga koliko uplatis?
Koilka je godisnja clanarina? isplati li se?
Zeli li netko mozda da mu isplatim 99$ sa fult tilta na njegov racun na fultiltu (to se valjda moze), a on meni da posalje na manibukers, recimo 94$?
eto, malo se raspisah...

01

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

roll

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Full Tilt Poker - Novi igrači

a zasto jednostavno ne radiš sve transakcije direkt na Visu?  hmm  wtf? Ja sve tako radim.. jebo moneybookers.. to ti treba jedino ako igraš u 5 poker soba i na još 5 on line kladionica, pa se tripuješ da ostavljaš ljudima broj kreditne..

samo uplati $10 sa kartice i odmah mozes withdraw na nju wink

Kakva clanarina? Kod mene u Srbiji je 250 dinara godišnje za visu, to ti je oko 2.5 eura.. ne verujem da je kod vas više..

Zadnji popravljao rademar (09-06-2011 00:19:39)

00