Tema: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Kao sto znate i za one koji ne prate, Dinamo igra ovu srijedu 15.12.2010 big_smile u 19h utakmicu sezone smile
Sto mislite hocemo li nakon 40 godina prokletstva uspjet konacno prezimit Europsku ligu (Uefa-u) i dozivjet proljece ?
Inace na kladionicama smo cak i blagi favoriti kvota se na nasu pobjedu vrti izmedju 1,90-2,00
Sve u svemu bit ce ovo jedna od napetijih utakmica koja ce se igrat jer je pritisak stvarno velik pa evo jedne lagane za zagrijavanje za sutrasnju tekmu big_smile
smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

stavljam 50-70€ na x2,ovisi o koeficijentu u superponudi,bumo vidli u srijedu..ovo mi je rutina posljednjih godina,sve vaznije europske tekme pokrivam novcima da imam bar neku utjehu..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:

stavljam 50-70€ na x2,ovisi o koeficijentu u superponudi,bumo vidli u srijedu..ovo mi je rutina posljednjih godina,sve vaznije europske tekme pokrivam novcima da imam bar neku utjehu..

haha ja sam jednom stavio protiv repke 300injak kn i od tada vise nikad ne stavljam protiv nasih radije se ne kladim smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

a sad se sjeti koliko puta je dinamo zeznuo vazne europske tekme...jesi?e,onda znas da sam dobio dobru novcanu utjehu wink

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

smrznut cu se  ko picka  na  stadionu,proci cemo i onda  cu se  razvalit  ko picka  u satoru na  trgu big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

puki86 napisao:

smrznut cu se  ko picka  na  stadionu,proci cemo i onda  cu se  razvalit  ko picka  u satoru na  trgu big_smile

haha to je to kuhano vino debricinka i uzivancija big_smile

neznam antonio al necu se kladit jer sam ovaj put "nadobudan" i stvarno ako sutra ne prodjemo nznm kad cemo opet dobit ovakvu priliku..
Imamo domaci teren bit ce stadion pun navijaca malo cemo se smrznut samo se nadam da necemo uzalud big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:

stavljam 50-70€ na x2,ovisi o koeficijentu u superponudi,bumo vidli u srijedu..ovo mi je rutina posljednjih godina,sve vaznije europske tekme pokrivam novcima da imam bar neku utjehu..

koliki mi omjer daš za 20 $ na starsima - ja bih stavio na Dinamo ... čisto zabave radi smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

20 tvojih na dinamo za 20 mojih na lay dinamo?

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:

20 tvojih na dinamo za 20 mojih na lay dinamo?

malo je nategnuto na tvoju stranu pošto je manji koef. ali ok wink you're on...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

ak se ne kladim na nas tj dinamo,nebih se nikad kladio protiv!!
radije bih preskocio to..

nadam se da ces spusiti tu lovu sta ces staviti na x2!
nista osobno sam zelim da napokon nes naprave..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

iAcesHigh napisao:
antoniob napisao:

20 tvojih na dinamo za 20 mojih na lay dinamo?

malo je nategnuto na tvoju stranu pošto je manji koef. ali ok wink you're on...

sad vidim da je x2 u zemaljskim 1.70,nisam te htio nategnuti za 1-2$ big_smile ali ja se orijentirao prema betfairu http://i52.tinypic.com/11sdp21.png
hoces da shipamo nekome po 20$?

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:
iAcesHigh napisao:
antoniob napisao:

20 tvojih na dinamo za 20 mojih na lay dinamo?

malo je nategnuto na tvoju stranu pošto je manji koef. ali ok wink you're on...

sad vidim da je x2 u zemaljskim 1.70,nisam te htio nategnuti za 1-2$ big_smile ali ja se orijentirao prema betfairu http://i52.tinypic.com/11sdp21.png
hoces da shipamo nekome po 20$?

što se mene tiče ne treba, vjerujem ti za tih 20 $, ali ak je tebi bed onda možemo robi/adziju/bobomanu - whatever...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

ne treba,nismo jucer registrirani na forum..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

haha otvorim temu u njoj mi se pojave dva kralja i bacaju okladu big_smile ajde nadam se da ces iAcesHigh dobit okladu smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

i ja se nadam da ce on dobiti okladu..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

hah,zanimljive rasprave....ja cu napraviti slicno sto i antoniob,jer uvijek kada igraju nasi gledam to ovako;ako stavim protiv njih i oni izgube sretan sam sto sam dobio pare smile a ako stavim protiv njih i oni dobiju,opet sam sretan sto su dobili  wink ....

btw kad smo vec kod kladenja,stavio sma neki dan 7 kn na hrvatsku protiv crne gore,kvota 6 i nesto,pogodim to,newcastle,getafe,fulham x,leverkusen,dortmund i na hoffenheim,a hoffenheim vodio do 87. minute i dobije gol....sve to za 9 i po soma kn big_smile

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

ja se nadan da ce @antoniobob dobit na kladionici

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

18

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

zamorano11 napisao:

ja se nadan da ce @antoniobob dobit na kladionici

ako nije  sala  onda stvarno neznam sta  bi ti rekao, nemrem vjerovat  da  ima  likova  koji navijaju protiv  klubova iz hrvatske..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

http://www.24sata.hr/nogomet/dinamovci- … ice-202289
Bit ce dobra atmosfera big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

navijam za dinamo,al kad je i hajduk sada igrao europsku ligu isto sam navijao za njih.. ipak je hrvatski klub..

al to je sve ogorcenost hajdukovaca da nisu bili toliko prvi u prvenstvu i sto lizu sol dinamu s guzice,
sto neznaju prodat igraca itd

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Bolji smo i nadam se da nas čeka prolječe nakon puno puno godina.
U HNL-u  je sve več kristalno jasno zadnjih 6-7 godina a po svemu sudeči tako će i ostati , tako da ako je u interesu nekom da Dinamo sutra ne prode dalje nek uživa mene to ne brine.
Sutra oblačno bez padalina temperatura zraka -2 - nije idealno al nije tak ni loše ko u Ruskoj ligi  big_smile 
Sretno plavi  cool

club  heart  diamond  spade
00

22

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

tonkobonko napisao:

al to je sve ogorcenost hajdukovaca da nisu bili toliko prvi u prvenstvu i sto lizu sol dinamu s guzice,
sto neznaju prodat igraca itd

oala, koliko ti imas godina
iako san iz st isto navijan za dinamo ipak je to napola hrvatski klub  tongue

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

kakve veze imaju godine??

sam govorim ono sta je ocito,a to je da ce vecina hajdukovaca navijat da dinamo ispadne.. pa to je doslo cak iz usta stozernih ljudi hajduka,onog vujovica seljaka..

evo samo jedna izjava sa jednog naseg sportskoga portala,a moze ih se jos naci podosta..

"ja sam hajdukovac i svim srcem želim da đinamo ispadne, a sad kome pravo, kome krivo zbog toga...jbg"

stari navija za hajduk,ja za dinamo al smo oba navijali za NAŠE u europi !

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Gle to sto su ovi iz njihovog stozera ljubomorni supci to je druga stvar nazalost ima i navijaca iz torcide koji su za nase ispadanje no ima i onih koji su za nase proljece sve u svemu podjela je takva kakva je ali eto nadam se da cemo proc pa nek oni budu i dalje ljubomorni smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

DEJA VU > EL CLASSICO  hmm

00