Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

JabbaJinx napisao:

DEJA VU > EL CLASSICO  hmm

nikako wink
barem ne sam moje strane,nisu to teme gdje se treba kaciti..

bumo sutra vidili kaj ce biti..

00

27

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

eto svi su dinamovci navijali da hajduk rasturi u europi,ne pričaj pizdarije, isto ka šta svi navijači intera zdušno navijaju za milan u ligi prvaka,kao i barcini kad real igra, ako želimo u europu moramo se i ponašat ka europljani  big_smile
i drugo vujović nije seljak nego legenda hajduka
drugo teško da će iti jedan navijač hajduka zdušno navijat za dinamo protiv paoka, većini (poput mene) to neigra uloga, u prijevodu jebe me se, ima pacjenata koji ma je draže da dinamo izgubi nego hajduk dobije i to je istina
zadnji put kad san navija za dinamo, hm croatiu je bilo protiv partizana i čini mi se newcastla. a zašto i bi hajdukov naijač navija za dinamo, ima dinamo dovoljno svojih ''navijača'',vidit ćeš sutra svi sa šalom, majicom,trubon smile mega rofl za zdravka mamića

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Haha AJMOOOOOOOOOOOOO:
http://www.24sata.hr/nogomet/mamic-i-ma … k-a-202322
http://gol.hr/clanak/f2f/mamic-odrekao- … aok-a.html

Zadnji popravljao BugsBunnyD (14-12-2010 16:24:18)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

29

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

pa da  ti iskreno kazem gledao sam hajduk protiv  rumunja  u bircu i znam da  svi navijaju za  dinamo jer  nas  je  vecina  isla  stalno na  utakmice(pod  time  ne mislim na  europske,nego i protiv  slavena,zagreba,istre ... ) i kad  je  hajduk zabijao golove  za  prolaz u EL  svi su pljeskali i bili sretni zbog  hajduka jer  fala bogu da se  nesto pokrene  u nasem nogometu,vise  mi je  pun kurac  gledat  kak nas  klubove  izbacuju neki ciprani,albanci ili ko vec,samo cekam kad  ce  nam kantu slozit  neki amaterski klub  iz luksemburga ili neke druge  žblj lige.. vjerojatno sve  to proizlazi iz toga  sto hajduk vec godinama nemoze  ni blizu dinamo nit se  cini da ce moc  u skorijoj buducnosti sto je dosta  zalosno,iskreno mi fale  ona  vremena  kad  je  bilo napeto do zadnjeg  kola, kada  se  islo na  derbi i znalo da se mora  pobjedit  da  se  odljepi od  protivnika..danas  je  sve  to razvodnjeno i nikom se  vise  neda  ic  na  tekme kad dinamo osvaja  prvenstva vec  u 15 kolu i kom se da dalje ic  gledat  tekme  na  onom usranom stadionu koji se nece  rusit  dok god  ne  pogiine  netko..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

samo se sjeti pljeska na maksimru kada je hajduk dobio belgijance.. to se na poljudu nikad   nece desiti za dinamo

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

puki86 napisao:
zamorano11 napisao:

ja se nadan da ce @antoniobob dobit na kladionici

ako nije  sala  onda stvarno neznam sta  bi ti rekao, nemrem vjerovat  da  ima  likova  koji navijaju protiv  klubova iz hrvatske..


Nije šala Zamorano ti inače navija za PAOK nije stvar sto je u pitanju dinamo, partizan i paok su deo srca njegova od kako je prohodao, navija za crno bele!

00

32

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

tonkobonko napisao:

samo se sjeti pljeska na maksimru kada je hajduk dobio belgijance.. to se na poljudu nikad   nece desiti za dinamo

kad je hajduk dobio belgijance dinamo je igrao u grčkoj tako da neznam o kakvom pljesku govoriš

@puki uglavnom se slažem, pa ja sam gledao villareal-dinamo u kafiću(ili čak poker klubu nisan siguran) i nitko nije skaka od sriće kad su primili gol, čak su se svi uhvatili za glavu kad je oni crnogorac falija šansu na početku

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Uffff. smrzint cemo se ko picke, stvarno mi nije bitno samo da dobijemo, a poslije mislim da cijeli vikend necu znati za sebe, njegovo velicanstvo ( croman) je trebao doci i uvelicati povijesnu utakmicu, ali se bojao da ce dobiti upalu jajnika!
Iako se vec iz godine u godinu toliko razocaravam (Herennven, Spartak, Rennes, Temisvar, werder) kada su pitanju kljucne utakmice ali uvjeren sam da je ovaj puta drugacije!
Glupo mi je i neshvatljivo da ce u cetvrtak bio koji hrvat biti ravnodušan a KAMOLI naviajti za PAOK !

uglavnom...

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

jedva cekam
p.s. usrijedu je tekma tj. sutra u četvrtak češ bit sam na stadionu  lol

Zadnji popravljao perozelina (14-12-2010 17:34:49)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

perozelina napisao:

jedva cekam
p.s. usrijedu je tekma tj. sutra u četvrtak češ bit sam na stadionu  lol

znam, znam ali non stop govorim četvrtak!
big_smile big_smile big_smile
sto prije to bolje!

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

kakve veze ima hrvatstvo sa ovom utakmicom. pa ne igra hrvatska.

zasto bi neko ko inace ne navija za dinamo sad triba navijat? mislis da navijac reala navija za barcelonu kad igra protiv manchestera?
ako navija protiv dinama, onda navija protiv dinama. bilo da se radi o osijeku, rijeci, solinu, splitu, manchesteru, partizanu, zvezdi, villarealu, ili u ovom slucaju paoku. ako dobiju, super, ako ne dobiju, opet super

Pain is temporary, pride is forever
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Vale tudo napisao:

kakve veze ima hrvatstvo sa ovom utakmicom. pa ne igra hrvatska.

zasto bi neko ko inace ne navija za dinamo sad triba navijat? mislis da navijac reala navija za barcelonu kad igra protiv manchestera?
ako navija protiv dinama, onda navija protiv dinama. bilo da se radi o osijeku, rijeci, solinu, splitu, manchesteru, partizanu, zvezdi, villarealu, ili u ovom slucaju paoku. ako dobiju, super, ako ne dobiju, opet super

Vrlo si inteligentan, nevidjena doza mržnje ali vise bi rekao kronicne ljubomore prema boljem klubu od svog matičnog!

Zadnji popravljao hendrixjimmi (14-12-2010 17:47:47)

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

skuzio sam cim sam se odjavio da nije protiv anderlechta,neg unireje,al dobro nema veze.. znas sta sam mislio..

uglavnom sam se ja krivio postavio,ak je meni bilo drago  zbog hajduka ne treba to ocekivat i od druge strane..
barem ne od svih..
uglavnom ja se nadam pobijedi a sada za ostale jbg..

i nebih stavio u isti kos kako navijac reala ne navija za barcelonu ili neki dugi klub..
fora je u tome sto su oni konkurenti u svim natjecanjima,a mi??
pa bokte mazo,madrid ima stanovnika nesto manje od hrvatske a cijela spanjoslka sigurno 10 puta vise,kako onda to uspoređivati??
isto je sa svim ligama petice..

Zadnji popravljao tonkobonko (14-12-2010 18:00:27)

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

malo je tema otisla u krivom smjeru big_smile ugl nije bitno tko ce za koga navijat svatko od nas ima pravo na svoje misljenje i slobodan izbor, pa tako i za koga ce navijat smile Stoga rasprava nije potrebna smile
Samo se nadam da cemo sutra dobro proc i pobijedit ih i posteno to proslavit bez glupih ispada, kakvi su dns imali navodni "boys-i" i napali autobus sa navijacima PAOK-a....
Sve u svemu sretno Dinamu smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

tonkobonko napisao:

skuzio sam cim sam se odjavio da nije protiv anderlechta,neg unireje,al dobro nema veze.. znas sta sam mislio..

uglavnom sam se ja krivio postavio,ak je meni bilo drago  zbog hajduka ne treba to ocekivat i od druge strane..
barem ne od svih..
uglavnom ja se nadam pobijedi a sada za ostale jbg..

i nebih stavio u isti kos kako navijac reala ne navija za barcelonu ili neki dugi klub..
fora je u tome sto su oni konkurenti u svim natjecanjima,a mi??
pa bokte mazo,madrid ima stanovnika nesto manje od hrvatske a cijela spanjoslka sigurno 10 puta vise,kako onda to uspoređivati??
isto je sa svim ligama petice..

ok, mislis da grobari navijaju za zvezdu kad igra protiv nekog iz inozemstva? mislis da delije navijaju za partizan? mislis da navijaci vec slavnog PAOKa navijaju za AEK kad je igra protiv Hajduka? mislis da ce AEKovi navijat za PAOK? iste primjere imas u svim ligama istocne europe, nijedna nije medju ligama petice...
nemos jedan dan navijat jeben te dinamo, gazi gazi purgere, i sta ja znan sta ne, a onda drugi dan navijat za taj isti klub. stvar je principa, karaktera ili sta vec.
nek dobiju, slavite, opijajte se, radite sta ocete, al pustite na miru one koji ih ne vole da uzivaju u onim minutama kad tribine onog rugla budu stajale u šoku i nevjerici

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Prijatelju razlika je ne navijati za Dinamo sutra i navijati protiv Dinama.
Ja osobno ne mogu navijati protiv nasih kada igraju u europi i neshvatljivo mi je da neko moze
navijati za PAOK,Debrecen,Zvezdu a ne za nase.

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

vedran6374 napisao:

Prijatelju razlika je ne navijati za Dinamo sutra i navijati protiv Dinama.
Ja osobno ne mogu navijati protiv nasih kada igraju u europi i neshvatljivo mi je da neko moze
navijati za PAOK,Debrecen,Zvezdu a ne za nase.

ali nisu nasi. u tome i je stvar

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

zamorano11 napisao:
vedran6374 napisao:

Prijatelju razlika je ne navijati za Dinamo sutra i navijati protiv Dinama.
Ja osobno ne mogu navijati protiv nasih kada igraju u europi i neshvatljivo mi je da neko moze
navijati za PAOK,Debrecen,Zvezdu a ne za nase.

ali nisu nasi. u tome i je stvar

+1
bas zbog toga mislim da nema smisla jbg da nepojmljivo je da netko navija protiv ali jbg to ti je danasnji svijet....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Malo nas je, al' smo govna

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

jbte sta se sve razvije,a ja samo zelio antoniobobu srecu u okladi smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Nema ljutnje svako moze reci svoje misljenje.
Ja navijam za Dinamo ali bi me veselilo da Hajduk osvoji ligu prvaka i sigurno bi navijao za njih.

Ja sutra isto pucam na Dinamo , jos se dvoumim jel odigrati cistu jedinicu ili pojacati sa P/K ili hendikepom a
mozda cak i daje gol u prvom poluvremenu.

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

vedran6374 napisao:

Nema ljutnje svako moze reci svoje misljenje.
Ja navijam za Dinamo ali bi me veselilo da Hajduk osvoji ligu prvaka i sigurno bi navijao za njih.

Ja sutra isto pucam na Dinamo , jos se dvoumim jel odigrati cistu jedinicu ili pojacati sa P/K ili hendikepom a
mozda cak i daje gol u prvom poluvremenu.

ja san se mislia hendikep na dinamo, al mi je 3,30 sta daje ss premalo za to

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

48

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

paul je  reko

http://img17.imageshack.us/img17/3695/1 … 357815.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/3695/15533848296048858357815.jpg

Zadnji popravljao puki86 (14-12-2010 18:48:20)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

vedran6374 napisao:

Prijatelju razlika je ne navijati za Dinamo sutra i navijati protiv Dinama.

+1

zamorano11 napisao:

ali nisu nasi. u tome i je stvar

ti ko jedan pravi desničar čudno kako nisi dinamovac sam po sebi nego ga jos i prezires, pa znalo se oduvjek da je dinamo ustaški, hajduk partizanski wink .
Pogotovo jos kad dinamo igra protiv pravoslavaca, a ti hrvatina.... njet mi jasno   roll     tongue

meni nije jasno kako je moguce navijat protiv nekog hrv. kluba kad igra protiv nekog randoma iz europe.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

navijam za sve hrvatske klubove u europi, radi koeficijenta

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00