Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

BugsBunnyD napisao:

http://www.24sata.hr/nogomet/dinamovci- … ice-202289
Bit ce dobra atmosfera big_smile

kad?kad nakon 30 minuta bude 0-0 i pocnu letjeti uvrede i zvizdanje?to su pravi navijaci,fuj..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:

kad?kad nakon 30 minuta bude 0-0 i pocnu letjeti uvrede i zvizdanje?to su pravi navijaci,fuj..

Ovo stvarno nije istina, kad su gubili i sa vecom razlikom culo se ajmo dinamo nema predaje tak da....

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

prvo nemaju muda otic na gostovanje, a onda kad ovi dodju, kamenuju bus pun zena i djece. bas su face

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

dinamo - paok - 3 -4 - (autogol sammira u 87 minuti)

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Dok se vi tu grčite kako treba navijati, oni će pobrat pare prošli il ne prošli u iduće kolo  wink

Inače, naravno da danas Dinamo ima svu moju potporu, i nadam se da bi bilo više vrijeme da i mi zaigramo na proljeće u europi, šteta bi bilo da ne iskoristimo ovako dobru šansu.... samo neka odigraju kao protiv Villareala na domaćem terenu, i definitivno će dobit i PAOK.... iako PAOK če definitivno igrati bunker, njima paše X a mi ganjamo pobjedu, samo se nadam da će dinamo od 1min. krenuti ofenzivno i stvarati ozbiljne šanse od samog početka... gl Dinamu, i ostalim našim klubovima naravno

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

zamorano11 napisao:

prvo nemaju muda otic na gostovanje, a onda kad ovi dodju, kamenuju bus pun zena i djece. bas su face

Joj , daj molim te barem ne kopaju grobove po stadionu za igrače i ne pišaju po svojim sugrađanima...
EDIT : još reci i  da je autobus bio pun trudnica

Zadnji popravljao perozelina (15-12-2010 12:13:05)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

ja koliko se sjecam da je bilo da boysi nesmiju ici u grcku ali da i njihovi navijaci nesmiju doci kod nas,tak je bio dogovor jer je utakmica viskog rizika..

oni ce definitivno igrat bunker kao i tamo,sto im ide jako dobro..samo da dinamo ne primi neki pacerski gol kao inace i sve ce biti ok..

@zamorano- sad nedavno kad su torcidasi dobili batina u zenitu,bilo je price da kad dođu vamo rusi bit ce krvi i sve najgore.. dosli rusi i nitko im nis nije napravio,sto je za mene osobno uredu.. nisam nikako za ove huligane i seljake sta nas sramote al nemoj o tome tko di nije smio ici i tako..  bolje da nisu otisli kad su seljaci i samo na sramote.. meni je osobno milina otici sada na tekmu dinama otkada su boysi protiv mamica..

Zadnji popravljao tonkobonko (15-12-2010 12:01:45)

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

perozelina napisao:
antoniob napisao:

kad?kad nakon 30 minuta bude 0-0 i pocnu letjeti uvrede i zvizdanje?to su pravi navijaci,fuj..

Ovo stvarno nije istina, kad su gubili i sa vecom razlikom culo se ajmo dinamo nema predaje tak da....

kad je to dinamo gubio sam vecom razlikom?vec odavno nije na domacem terenu..a "ajmo dinamo,nema predaje" dolazi s sjevera..najbolje da odgovoris ako imas kaj i da prekinemo jer je ovo poker forum,tvoja ce biti zadnja..

zagrijavanje http://www.youtube.com/watch?v=kTpgXLmADVE

ako prolazimo,napit cemo se(necemo nikoga istuci) a sutra putujem za sarajevo raditi guettu,cijeli dan cu raditi s osmijehom na licu \o/

EDIT:na prvom  linku pjesma nije cijela http://www.youtube.com/watch?v=3BlE9pbE … re=related

Zadnji popravljao antoniob (15-12-2010 13:19:50)

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:
perozelina napisao:
antoniob napisao:

kad?kad nakon 30 minuta bude 0-0 i pocnu letjeti uvrede i zvizdanje?to su pravi navijaci,fuj..

Ovo stvarno nije istina, kad su gubili i sa vecom razlikom culo se ajmo dinamo nema predaje tak da....

kad je to dinamo gubio sam vecom razlikom?vec odavno nije na domacem terenu..a "ajmo dinamo,nema predaje" dolazi s sjevera..najbolje da odgovoris ako imas kaj i da prekinemo jer je ovo poker forum,tvoja ce biti zadnja..

zagrijavanje http://www.youtube.com/watch?v=kTpgXLmADVE

ako prolazimo,napit cemo se(necemo nikoga istuci) a sutra putujem za sarajevo raditi guettu,cijeli dan cu raditi s osmijehom na licu o/

EDIT:na prvom  linku pjesma nije cijela http://www.youtube.com/watch?v=3BlE9pbE … re=related

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

koa sto rekoh,necu ti odgovarati na to,vec cu zalijepiti jos jednu pjesmicu http://www.youtube.com/watch?v=nP9ma07AUFM
\o/ dinamo!!!

00

61

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Zadnji popravljao puki86 (15-12-2010 13:56:40)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

62

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

tonkobonko napisao:

meni je osobno milina otici sada na tekmu dinama otkada su boysi protiv mamica..

a ti nemaš ništa protiv njega?

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

*puki gledo sam to prije godinu dvije umiro sam od smjeha  lol  lol

evo i drugog djela

"Po novim pravilima ako trazis žuti karton za protivničkog igrača ti ga dobiš ko ono ko prvi njegova djevojka"

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

jaooo,sudac nam nije sudio čisti penal,ccc....al je napeto,ajmo dinamoooo big_smile

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

OMG

ETO PROLJEČA.---- KOMA

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

sva sreća da navijam za kirgistan, pa se više ne živciram oko naših,,,,,,,,,,,

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Prvo poluvrijeme upswing , početkom drugog djela izgubili flip,  poslje je usljedio downswing i na kraju tekme smo još počeli tiltat.
Sad opet grindat na HNL 1....  sad

club  heart  diamond  spade
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

mislim da smo izgubili zbog premalo okomitih visokih lopti u sesnaesterac,pogotovo je barbaric treba poslati vise takvih lopti..

salu na stranu,svake godine isto,ne vidi se kraj..uzas

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob cestitam na dobivenoj okladi

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

vjeruj da bi mi ljepse bilo da sam izgubio okladu,ali bar je malo lakse uz 400kn dobitka..

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

eto jbg sramota svake godine ih podrzavamo ko i ove sugave politicare :S i svaki put se razocaramo jbg sramotno su igrali, ajde barem da se vidjela zelja onaj zar za pobjedom niti to igrali su ko zagici u 3. pripizdinskoj ligi... katastrofa stvarno sam razocaran njihovom igrom sad no eto idemo dalje....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

antoniob napisao:

mislim da smo izgubili zbog premalo okomitih visokih lopti u sesnaesterac,pogotovo je barbaric treba poslati vise takvih lopti..

salu na stranu,svake godine isto,ne vidi se kraj..uzas

+1
fkt sramota sad
no ne mozes reci da nakon sto smo primili pogodak da navijaci nisu govorili "Hocemo pobjedu" i nastavili ih bodrit...
Sretno i cestitam ti na okladi dobivenoj wink

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

dinamo ne poznaje 4 godišnja doba

00

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

Klasika..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

75

Re: Dinamo-PAOK "ganjanje proljeca"

vidi mene na jutarnjem listu big_smile

http://www.jutarnji.hr/dinamovi-navijac … 89/?foto=1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00