Tema: novi komp

posto se  uopce  ne razumijem u laptope trebam pomoc
ovak trenutno imam fujitsu siemens processor 2 GHz ,RAM 2 GB  i full mi steka na starsima  cim upalim vise  od 9 stolova pocne  stekat, na  ongameu da  ne  pricam sad je vec  borba  i sa  4 stola, prije  nije  tako bilo
ono sto mene  zanima  je dal  je  ovo dovoljno jak   laptop pa da zbrisem cijele windowse i onda  ce  bit  bolje  al pretpostavljam ne  puno posto ni prije  nisam mogao igrat  vise  od  5 na  ongameu ili je  ovo stara  kanta i trebam kupit  novi..
i dal se da za sta  para  prodat  ovaj

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: novi komp

s ninjom igraš?

00

Re: novi komp

da

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

4

Re: novi komp

A grafička?? i matična...

bolje ispasti glup nego iz aviona
00

Re: novi komp

kao sto rekoh nemam pojma  o kompjuterima, nemam pojma  koje  su ,di to pogledam?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

6

Re: novi komp

Ja imam stari komp (AMD Athlon XP 2000+ 1,67Ghz 1500MB RAM ) i igram bez problema i 24 stola + tableninja...jedino mi šteka kad upalim HUD...

00

Re: novi komp

Probaj bez ninje. Jel ti i onda steka?

Meni na alienu steka isto zbog ninje. A jači je od kompa na kojem igram.

00

Re: novi komp

a  nerem sad  provjerit  posto sam ispaltio svu lovu sa starsa..
ali prije  mi je  bolje radio i na  ongameu,sad neznam dal mi se  isplati kupovat novi ili da ponovo windowse stavljam,koliko je  ovaj zastario!?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: novi komp

Stavi windowse nanovo pa vidi kako sljaka.

Komp ti je i vise nego dobar za igre, a kamoli ne za poker.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

10

Re: novi komp

roba59 napisao:

Probaj bez ninje. Jel ti i onda steka?

Meni na alienu steka isto zbog ninje. A jači je od kompa na kojem igram.

Ako imaš 7-icu, jesi probao isključiti aero?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: novi komp

sta je aero, windowse koristim samo za poker i par igrica...

00

Re: novi komp

Aero je fancy novo windows 7 sucelje.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: novi komp

Hem  šteka ako imaš lošiji hard disk , Ninja je neoptimizirano đubre :=) isto kao i ongame shit network.

club  heart  diamond  spade
00

Re: novi komp

Evo par screen shotova kako da nabrzinu smanjite resurse koje vam trose windowsi na to da lijepo izgledaju. Uz to preporuka napraviti defragmentaciju diska ako se nije dugo radila.
1.
http://slike.hr/slike/1/1_ac529.jpg
2.
http://slike.hr/slike/2/2_78ad6.jpg
3.
http://slike.hr/slike/3/3_42f64.jpg
4.
http://slike.hr/slike/4/4_f4fc6.jpg

00

15

Re: novi komp

imas cist ok lap za starse i HEM, obv ninja guta resurse jer se i meni to desavalo na lapu pa sam odustao od nje... ongame je jedan od najusranijih networka  gdje sam igrao tj pokusao igrati  (nakon 6 handova sam povukao BR  lol  )
Btw svaka graficka je dostatna za poker, jedino HDD je dobro imat brzi zbog HEMA-a, te naravno memorija je  uvijek dobrodosao gost na masinama za poker, ali i 2 GB je sasvim ok...

00

Re: novi komp

E jos jedan savjet za RAM, ako je otvoren bilo koji internet preglednik (I.E., Firefox, Chrome,...) sa puno tabova to zna pojest i do 600-700MB RAMa, pa za bolje preformanse ili samo par tabova ili skroz iskljuciti dok se igra

00

Re: novi komp

JabbaJinx napisao:

E jos jedan savjet za RAM, ako je otvoren bilo koji internet preglednik (I.E., Firefox, Chrome,...) sa puno tabova to zna pojest i do 600-700MB RAMa, pa za bolje preformanse ili samo par tabova ili skroz iskljuciti dok se igra

ovo je tocno ako imas 20-30 tabova otvorenih. sumnjam da itko to radi dok grinda, jer to znaci da ni ne grinda.

IE neznam zasto bi itko vise koristio ako je imalo normalan, a firefox je odavno postao zderac resursa i bloatware. na chromeu nisam nikad imao problema.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

18

Re: novi komp

fala jaba jinx sad mi pegla  6 stolova  bez beda  na ongameu,jest  da  izgleda  ko da  su windowsi iz prvog sv. rata  al nema  veze..
inace uglavnom kad  sam igrao ssam slusao pokerstatic i  imao upaljen pokerpro ili gledao film tak da neznam dal to kaj znaci.

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

19

Re: novi komp

puki86 napisao:

fala jaba jinx sad mi pegla  6 stolova  bez beda  na ongameu,jest  da  izgleda  ko da  su windowsi iz prvog sv. rata  al nema  veze..
inace uglavnom kad  sam igrao ssam slusao pokerstatic i  imao upaljen pokerpro ili gledao film tak da neznam dal to kaj znaci.

ldo.
ako ti se bude dalo, na sekundu si pogledaj koliko ti to sve trosi rama
ctr+alt+del
task manager, processes.

EDIT:  opera 280 MB , stars 30ak MB (bez ijednog stola otvorenog, mislim da ti je svaki stol nekih 3-4 MB) , HEM 150 MB sa importom i HUDom , TN 20ak MB (na idle je pa je sigurno i vise dok radi) jos dodaj film neki i imas vec dosta memorije oduzeto.

Zadnji popravljao Adži (18-12-2010 15:00:51)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

20

Re: novi komp

budem pogledo kad  cu igrat, i da  zaboravio sam rec  da  su mi upaljeni i tracker(kojeg koristim zbog  HUDa) i upaljen mi je  HEM zbog sveg  ostalog ..
haha nakraju ce  ispast  da  su mi upaljeni svi moguci programi, nemam upaljenu  camtasiu majke  mi  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: novi komp

Još uključi da ti se konvertira film sa 720 p na 1080p i kraj toga u 3d studio maxu uključi da renderira hdr osvjetljenje u stvarnom vremenu i pusti nek radi. Javi rezultate  lol

club  heart  diamond  spade
00

22

Re: novi komp

perozelina napisao:

Još uključi da ti se konvertira film sa 720 p na 1080p i kraj toga u 3d studio maxu uključi da renderira hdr osvjetljenje u stvarnom vremenu i pusti nek radi. Javi rezultate  lol

ovak ja  vidim ova tvoj post posto nis  ne  razumijem ...
bla bla bla blablablalbalblalba ,blbalbalblablabla.. blalbalblablalbalbla
hahhahah   tongue   lol   lol

Zadnji popravljao puki86 (18-12-2010 15:37:29)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: novi komp

puki86 napisao:
perozelina napisao:

Još uključi da ti se konvertira film sa 720 p na 1080p i kraj toga u 3d studio maxu uključi da renderira hdr osvjetljenje u stvarnom vremenu i pusti nek radi. Javi rezultate  lol

ovak ja  vidim ova tvoj post posto nis  ne  razumijem ...
bla bla bla blablablalbalblalba ,blbalbalblablabla.. blalbalblablalbalbla
hahhahah   tongue   lol   lol

To sve tvoje + ovo dvoje moje ti ispadne  po zahtjevnosti za računalo (poker automat  lol ) ko da igraš 70 stolova na ongameu  lol  lol  lol  lol

Zadnji popravljao perozelina (18-12-2010 15:56:55)

club  heart  diamond  spade
00

24

Re: novi komp

puki86 napisao:

fala jaba jinx sad mi pegla  6 stolova  bez beda  na ongameu,jest  da  izgleda  ko da  su windowsi iz prvog sv. rata  al nema  veze..
inace uglavnom kad  sam igrao ssam slusao pokerstatic i  imao upaljen pokerpro ili gledao film tak da neznam dal to kaj znaci.

Ako hoćeš da ti windows izgleda normalno ali opet da bude za performance napravi sve kak ti je jabba reko samo tam di su one kučice zadnje dvije označi

[X] Use drop shadows......
[X] Use visual styles.....

Tak će ti windowsi izgledat normalno a brzina ti je ista, glavno da su oni jaki efekti izgašeni kao sjene kod pomicanja, Aero, bla bla

00

Re: novi komp

puki86 napisao:

  stekat, na  ongameu da  ne  pricam sad je vec  borba  i sa  4 stola, prije  nije  tako bilo
ono st

Za pukija i sve ostale koji ne znaju:
Download malog programa koji skenira skoro cijeli vas hardware, znaci MBO, CPU, GPU, RAM
http://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/1.56-setup-en.exe -CPUZ
Ovako si dao presirok range za rame i procesor u opisu  big_smile

p.s. tvoja primanja su dovoljna za novu kutiju od cca 4000 kuna  big_smile

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00