26

Re: novi komp

ajspingvin napisao:

p.s. tvoja primanja su dovoljna za novu kutiju od cca 4000 kuna  big_smile

cemu potrosit  4k kn ako ti nije  neophodno ,imam boljih nacina za  potrosit  tu lovu  tongue

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

27

Re: novi komp

JabbaJinx napisao:

Evo par screen shotova kako da nabrzinu smanjite resurse koje vam trose windowsi na to da lijepo izgledaju. Uz to preporuka napraviti defragmentaciju diska ako se nije dugo radila.

u 4 image kaj da isključim a da sve radi normalno a da mi ninja tolko nešteka?
inače i mene jebe ninja na laptopu pa razmisljam da kupim komp, dok upalim oko 15 stolova onda počinje štekati, mogu igrat 20 stolova al me zeza malo a ja bi htio da mi sve radi normalno dok igram 25 stolova  roll

00

28

Re: novi komp

puki86 napisao:
ajspingvin napisao:

p.s. tvoja primanja su dovoljna za novu kutiju od cca 4000 kuna  big_smile

cemu potrosit  4k kn ako ti nije  neophodno ,imam boljih nacina za  potrosit  tu lovu  tongue

da upravu si, puno ljudi s kupe zvijer od kompova a opće nekoriste njihove preformance to baš nema smisla, koda si kupiš ferrarija i nikad nevoziš brže od 60km/h  lol

00

29

Re: novi komp

Rodman napisao:

da upravu si, puno ljudi s kupe zvijer od kompova a opće nekoriste njihove preformance to baš nema smisla, koda si kupiš ferrarija i nikad nevoziš brže od 60km/h  lol

da imam takav auto, vozio bi 40km/h, da me sve pice vide  big_smile

OMGUIDIOT
00

Re: novi komp

Rodman napisao:

u 4 image kaj da isključim a da sve radi normalno a da mi ninja tolko nešteka?
inače i mene jebe ninja na laptopu pa razmisljam da kupim komp, dok upalim oko 15 stolova onda počinje štekati, mogu igrat 20 stolova al me zeza malo a ja bi htio da mi sve radi normalno dok igram 25 stolova  roll

Definitvno makni kvacice sa:
[ ] Enable Aero Peek
[ ] Enable transparent glass
Dvije stvari koje jos u Win Vista i Win7 nepotrebno zderu resurse su Windows Defender i Search indexing koji su mislim po defaultu ukljuceni

00

31

Re: novi komp

poslo sam mail tu jednom liku kaj popravlja  laptope kolko bi me  kostalo da  mi instalira  nove  windowse i office

MICROSOFT   Windows 7 Home Premium  - 1,049 kn
Microsoft Office Home and Student 2010 – 1000 kn
Microsoft® Office Home and Business 2010 – cca 1500kn
NOD32 antivirusni program  - 260kn

koji je  ovo kurac  pa  kupim si novi komp za  to...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

32

Re: novi komp

Ma Windowse si možeš sam instalirati. Ako ne znaš, javi se na skype, sve ti detaljno objasnim.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

33

Re: novi komp

puki86 napisao:

frano strugar

Done

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: novi komp

puki86 napisao:

poslo sam mail tu jednom liku kaj popravlja  laptope kolko bi me  kostalo da  mi instalira  nove  windowse i office

MICROSOFT   Windows 7 Home Premium  - 1,049 kn
Microsoft Office Home and Student 2010 – 1000 kn
Microsoft® Office Home and Business 2010 – cca 1500kn
NOD32 antivirusni program  - 260kn

koji je  ovo kurac  pa  kupim si novi komp za  to...

Sve to skines s torrenta i instaliras za 30ak min za džabe. Ako ti slucajno nije dfable uspio pomoci, ja ti posaljem linkove.

p.s. Ako kupujes komp ili laptop, nemoj uzimati win7 s njim, a kamoli office. Usteda ti je od 1000-2500 kn.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

35

Re: novi komp

je  skinuo sam si, al sam s  frendom pocistio komp bio je  pun prasine ..zasad  radi dobro  pa  necu dirat big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

36

Re: novi komp

JabbaJinx napisao:
Rodman napisao:

u 4 image kaj da isključim a da sve radi normalno a da mi ninja tolko nešteka?
inače i mene jebe ninja na laptopu pa razmisljam da kupim komp, dok upalim oko 15 stolova onda počinje štekati, mogu igrat 20 stolova al me zeza malo a ja bi htio da mi sve radi normalno dok igram 25 stolova  roll

Definitvno makni kvacice sa:
[ ] Enable Aero Peek
[ ] Enable transparent glass
Dvije stvari koje jos u Win Vista i Win7 nepotrebno zderu resurse su Windows Defender i Search indexing koji su mislim po defaultu ukljuceni

gdje se to nalazi ?, one upute na screenshotu više neradi link sad

00

Re: novi komp

My computer..lijevi klik pa properties...lijevo imas advanced system setings...klikni to pa settings(performance) i iskljucis

"Omahu uopće ne igram jer je to igra na sreću. Nikada ne znaš gdje si i vrlo je teško protivnika staviti na ruku. U takvom pokeru prevladava faktor sreće, a znanje ima puno manju ulogu. Izbjegavam ga maksimalno."
00

38

Re: novi komp

hvala

00