Tema: micro stakes team

Kako i sam naslov kaze u planu je  micro stakes team. Slican projekt jer pokrenut na drugom forumu prije par mjeseci  ali nije zazivio kako spada, ovo je drugi pokusaj i istu temu sam otvorio malo prije i na drugom forumu jer je tesko samo na jedno mjestu nac ljude koji su stvarno spremni pristupit ozbiljno napretku.

Ja i Beki89 smo se odlucili napravit novu grupu na Skype-u i napravit stvari kako spada, tj. okupit par ljudi koji se stvarno ŽELE i MOGU posvetit napretku, učenju i igranju pokera.

To bi trebalo izgledat tako da se nas par igraca koji igramo microse okupimo i posvetimo napretku:
-postamo redovito grafove tjedna sa najavom koliko cemo handova u narednom tjednu odigrat,
-postamo redovito i sto vise handova koje cemo komentirat,
-postamo svoje statse i trazimo si međusobno leakove pa diskutiramo kako ih se rijesit itd... itd... ideje se jos nagomilavaju

Idealno bi bilo da nas je max 5-6 ali broj nije ogranicen, jos jedna novina bi bila da ukoliko netko prestane bit aktivan ili jednostavno ne pridonosi dovoljno “izbacuje“ ga se it teama do daljnjeg tj. dokle god opet ne bude imao vremena posvetiti se pokeru, jer cilj je da konstantno budemo aktivni i motivirani.
Jedini uvijet za pristup teamu je imati neki tracking software i naravno aktivno igrat.

Zainteresirani neka ostave svoj Skype u ovu temu ili na PM meni ili Beki-u (neznam jeli mu ovo nick na ovom forumu)

pozz

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

Koliko vas ima u timu i koje limite ce te vi igrati ako nije tajna smile. Meni se cini zanimljiv projekt

00

Re: micro stakes team

ja sam vec kod vas u grupi na skype-u samo kaj rijetko vas vidim online :S ugl mozda bih se pridruzio ako nas ne bi bilo previse u grupi jer mislim da je grupa od 5-6 ljudi idealna sve vise mi se cini previse smile
inace bugsbunnyd na skypeu sam

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: micro stakes team

ja igram nl10 na pokerstarsu, pa ako je ovo ozbiljno kao sto se cini im in smile

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

5

Re: micro stakes team

JabbaJinx napisao:

Koliko vas ima u timu i koje limite ce te vi igrati ako nije tajna smile. Meni se cini zanimljiv projekt

Ja i Beki89 smo odlucili to pokrenut, znaci dvoje za sad ali vec se javilo par ljudi tako da nas je 5-6 sad. Tokom veceri cu se valjda cut sa kolegom pa cemo napravit novu grupu i pozvat sve koji su se javili.
Sto se limita tice naravno da nije tajna, ja sam igrao NL6 i sad prelazim na NL10, Beki je nedavno presao na NL10 ali ni meni ni njemu nije u planu zadrzat se dugo na tim limitima smile

BugsBunnyD napisao:

ja sam vec kod vas u grupi na skype-u samo kaj rijetko vas vidim online :S ugl mozda bih se pridruzio ako nas ne bi bilo previse u grupi jer mislim da je grupa od 5-6 ljudi idealna sve vise mi se cini previse smile
inace bugsbunnyd na skypeu sam

Bili smo aktivni zadnji mjesec dana ali problem je bio u tome sto nas je dvoje aktivnih bilo pa smo se sad odlucili napravit ovo, okupit zainteresirane i krenut ozbiljno.
Koliko ce nas bit neznam, sad na pocetku sigurno 7-8 mozda i vise, ali za mjesec dva predviđam da ce se to iskristalizirat i da ce nas bit puuuno manje.

kertak9 napisao:

ja igram nl10 na pokerstarsu, pa ako je ovo ozbiljno kao sto se cini im in smile

ozbiljno je, mozda i vise nego sto izgleda

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

In ako jos ima mjesta! Renato Divic na skype-u!

Za sada cestitke na ideji, nadam se da ce se ozbiljnost i prvotni ciljevi zadrzati na pocetnoj razini kroz duzi period i da ce od cijelog projekta biti koristi za sve clanove!

Ako je bitno igram na starsima nl2-nl10 6max!

Zadnji popravljao Renatto888 (21-12-2010 19:28:50)

00

Re: micro stakes team

i'm in !!  , igram nl10 i takeam shotove na nl20 , al mi nejde baš big_smile ...
ja jesam u onoj grupi na skypu ali tamo nas je milijun, pa ako nije problem neka se napravi jedna grupa pod nazivom micro team ili kako već pa da se pridružimo svi zainteresirani pa da porazgovaramo o svemu. ideja mi se čini super i ja to prihvaćam ozbiljno, a i mislim da je to ona motivacija koja mi je trebala  smile
na skypu ,, grinderxd ili .M.M. ili makaj.marko@gmail.com

00

Re: micro stakes team

Ima mjesta za sve, naravno. Vidjet cemo nakon mjesec dana kak stvari stoje, tko je aktivan, tko nije jer ipak nema smisla da imamo grupu od 10 ljudi a da u njoj samo 2-3 budu aktivni. Beki

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: micro stakes team

-b3k's- napisao:

Ima mjesta za sve, naravno. Vidjet cemo nakon mjesec dana kak stvari stoje, tko je aktivan, tko nije jer ipak nema smisla da imamo grupu od 10 ljudi a da u njoj samo 2-3 budu aktivni. Beki

super, ajd onda ako nije problem idemo probat to još danas pokrenut, samo neka se napravi grupa i neka Tonac il tko već nas zainteresirane invajta u tu grupu pa ćemo vidjet dalje wink bitno da se započne

00

Re: micro stakes team

Moj skype je milan8899, ja trenutno igram NL5 rush na FTPu. Uskoro idem na NL10 Rush smile

00

11

Re: micro stakes team

I'm in...igram 10NL na starsima, od nove godine imam u planu ganjat SN i min. 50NL tako da cu igrati cca. 5h/dan 6 dana u tjednu i sigurno cu imati sta za postati i komentirati itd..pohvale za projekt

skype: gimarinic

Zadnji popravljao gi85 (21-12-2010 20:45:52)

00

12

Re: micro stakes team

Dosta se ljudi skupilo cak i previse ali svih primamo pa cemo neku raniju "selekciju" napravit.
nisam vise sigura jesam li svih dodao koji su se javili, ako nekog nisam dodao neka mi se javi (ili -b3k's-) na PM. pozz

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

ako je neko za da organiziramo micro stakes team 2 da igramo protiv ovih prvih.

A da si imao ljubav kao sigurnu luku, ne bi danas na pozdrav dizao ruku...
00

Re: micro stakes team

Jel napravljena grupa na skype-u vec ili??

00

15

Re: micro stakes team

skype: makizg

trenutno na Starsu NL5

00

Re: micro stakes team

sto se tocno dobiva u toj grupi,a nemoze se dobiti ovdje na forumu,posto se statsi i ostalo moze staviti i ovdje?osim sto ovdje na forumu sve vide i iskusniji i bolji igraci pa samim time mozes dobiti i bolje savjete..mada se tako cini,nije da kenjam nesto,vjerojatno bi se i pridruzio posto sam ja na NL5 s bankrollom za Nl10

00

17

Re: micro stakes team

Sretno dečki.

00

Re: micro stakes team

Papakoder napisao:

ako je neko za da organiziramo micro stakes team 2 da igramo protiv ovih prvih.

lajkam ti ovu ideju smile mogli bi tako neki video snimit smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

19

Re: micro stakes team

Renatto888 napisao:

Jel napravljena grupa na skype-u vec ili??

je dodao sam te na Skype

antoniob napisao:

sto se tocno dobiva u toj grupi,a nemoze se dobiti ovdje na forumu,posto se statsi i ostalo moze staviti i ovdje?osim sto ovdje na forumu sve vide i iskusniji i bolji igraci pa samim time mozes dobiti i bolje savjete..mada se tako cini,nije da kenjam nesto,vjerojatno bi se i pridruzio posto sam ja na NL5 s bankrollom za Nl10

cilje je skupit uzi krug ljudi koji ce zajedno pokusat napredovat. Recimo da je forum redovna nastava a Skype grupa dodatna nastava znaci jedno ne iskljucuje drugo

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: micro stakes team

Evo ako jos primate clanova!? Skype:   daki..4
zadnjih 15 dana intezivno igram nl2 ( cca 70K ruku zarad 100$)
Cilja: ocistiti drugi bonus od 50 $ i samim time dostici gold star
Svakodnevno u kontaktu sa kolegom "renatto888"

00

Re: micro stakes team

kero1987 napisao:
antoniob napisao:

sto se tocno dobiva u toj grupi,a nemoze se dobiti ovdje na forumu,posto se statsi i ostalo moze staviti i ovdje?osim sto ovdje na forumu sve vide i iskusniji i bolji igraci pa samim time mozes dobiti i bolje savjete..mada se tako cini,nije da kenjam nesto,vjerojatno bi se i pridruzio posto sam ja na NL5 s bankrollom za Nl10

mislim da se dobiva puno vise nego na forumu, realno igraci koji igraju midstakes  nisu bili na mikro puno vremena i ne znaju pravo stanje stvari, i igre na tim levelima.Imati grupu ljudi koja te motivira da radis sto veci volume,daje podrsku kad runas lose je uzasno vazno,a forum uvijek imas tu za postat ruke i dobiti misljenja iskusnijih igraca.

+1

00

Re: micro stakes team

handle! pfff
NAT!  roll  roll  roll

00

Re: micro stakes team

ajde da upoznam ekipu i vidim kako to ide..antonio_dinamo skype

00

24

Re: micro stakes team

BugsBunnyD napisao:
Papakoder napisao:

ako je neko za da organiziramo micro stakes team 2 da igramo protiv ovih prvih.

lajkam ti ovu ideju smile mogli bi tako neki video snimit smile

I ja se prijavljujem za drugi team, NL10 FullTiltPoker.

00

Re: micro stakes team

haz 6-max ili FR jer smo mislili da odvojimo grupe da jedna bude za 6-max druga za FR(full ring) za one koji ne znaju... pa se samo obrazlozite kaj se igra smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00