Re: Get rich or go to bauštela (x2)

RufMichAn666 napisao:

hendova,a xViP je izvanredni student pa mu faks ne predstavlja skoro nikakav problem.

ma   pih....  Šta još neču čut     roll

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:
RufMichAn666 napisao:

hendova,a xViP je izvanredni student pa mu faks ne predstavlja skoro nikakav problem.

ma   pih....  Šta još neču čut     roll

ozbiljno ti kazem big_smile pitaj ga kad je zadnji put bio na faksu pa vidi eto smile

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

a sta studira

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

aaaaaa boga i potpisa !!!!
ahahahahahaha
znao sam! ZZnao!

meni je u svemu najsladji onaj KES!! hahaah

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Samo naprijed momci, nek vam je sa srećom!!!.... naravno ak bude kaj frke xVip samo zovi  wink

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sretno dečki, držat ću vam fige.... čeka vas težak put i puno rada big_smile

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Sretno, nadam se da nece morati doci do baustela big_smile

00

33

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Sretno obojici.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

34

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

chillin napisao:

a sta studira

FOI Zabok
Ove god sam bio 2x, jos odlucujem ocu li ga rijesavat ili ne.
Prosle sam bio manje od 15x.
Nije za hvalit se al dogodi se jbg  smile

00

35

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

-b3k's- napisao:

sretno dečki, držat ću vam fige.... čeka vas težak put i puno rada big_smile

Big_Gambler napisao:

Sretno, nadam se da nece morati doci do baustela big_smile

dfable napisao:

Sretno obojici.

Hvala  smile

00

36

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

PocketRockets napisao:

Samo naprijed momci, nek vam je sa srećom!!!.... naravno ak bude kaj frke xVip samo zovi  wink

Uhh sad da tebe rijesim... Nezz sto da radim, morat cu trazit robu da tebi ne da pristup ovoj temi big_smile

00

37

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Evo da izvjestim trenutno stanje:
Uplata na PS je bila 200$
Ovako izgleda banka nakon 32500 i 7 dana igre.
http://img708.imageshack.us/img708/1120/starss.png

Cilj do nove god:
--- ocistit 50$ Stellar Rewarda
--- uzet cash reward za 4,5k FPPa
--- ocistit 1st dep bonus do kraja
--- uzet Kaspersky Internet Security iz PS Storea

00

38

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Bravo xvip. Bilo bi mi drago da uspiješ/te jer znam da si realan i ispravan momak.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

neznam kolko ti se isplati taj cash reward za 4,5 K fpp-a, bolje možda da igraš satelite za 11$ tikete pa onda T$ prodaš za prave $ pošto T$ nemožeš koristit na keš stolovima. za 4,5k fpp-a možda kroz satelite natučeš 100$ umjeto ovih 50$ koje dobiješ s bonusom.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

wannabePRO napisao:

neznam kolko ti se isplati taj cash reward za 4,5 K fpp-a, bolje možda da igraš satelite za 11$ tikete pa onda T$ prodaš za prave $ pošto T$ nemožeš koristit na keš stolovima. za 4,5k fpp-a možda kroz satelite natučeš 100$ umjeto ovih 50$ koje dobiješ s bonusom.

+1 imaš 280FPP 6max hyper turbo, prva dva osvoje upad na 11$, treći dobiva 280FPP ez game, puno isplativije...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

41

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

karik napisao:

Bravo xvip. Bilo bi mi drago da uspiješ/te jer znam da si realan i ispravan momak.

Puno ti hvala

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

to sam vidio da dosta ljudi predlaze ali nikad nisam probao nego lupam po ovom bonusu od 4,5k, vi to tako i imate uspjeha?

00

43

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

-b3k's- napisao:
wannabePRO napisao:

neznam kolko ti se isplati taj cash reward za 4,5 K fpp-a, bolje možda da igraš satelite za 11$ tikete pa onda T$ prodaš za prave $ pošto T$ nemožeš koristit na keš stolovima. za 4,5k fpp-a možda kroz satelite natučeš 100$ umjeto ovih 50$ koje dobiješ s bonusom.

+1 imaš 280FPP 6max hyper turbo, prva dva osvoje upad na 11$, treći dobiva 280FPP ez game, puno isplativije...

Stvar je u tome sto sam ja na PS doso samo da se odmorim od entractiona zbog loseg runa. Tako da je samo hit and run. Ocistim bonuse i vracam se. Igrat te satelite, turnircice mi se uopce ne isplati pogotovo ne za jos + koji dolar..Vise cu za to vrijeme zaradit na svom primarnom siteu.
Svj vam hvala na informaciji.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Andre_787 napisao:

to sam vidio da dosta ljudi predlaze ali nikad nisam probao nego lupam po ovom bonusu od 4,5k, vi to tako i imate uspjeha?

Da. Plus je sto si kroz te satelite možeš povećat rejkbek. I to prilično. U slučaju tog bonusa od 50$ za tih 4500 fpp-a pa možda bi se dalo i 80$ dobit kroz te satelite. Kao što beks kaže imaš taj super turbo za 280 fpp-a na njemu ne gubiš puno vremena, brzo je gotov. Imaš i za 210 fpp-a 20 ljudi, 6 dobiva. Taj je bolji jer je lakše upast pošto puno njih nezna šta radi i gura sa svačim. Ja na tom od 20 ljudi imam pa možda 7/8 znači jako dobro me ide al i na njemu izgubis vremena. Al ako ga ubaciš kad igras svoju igru onda dođe da ne gubiš ništa vremena. A na 280fpp-a 6 max je više guranje pa na njemu imam oko 40% upada. Sve u svemu sateliti>bonus u svakom slucaju.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Jebo te kaspersky antivirus. Cashoutaj 20$ i kupi si nod32 i budi miran covjek iducih godinu dana. Kaspersky je govno, cak i kad ga dobijes besplatno.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

Da ja isto mislim da su ti sateliti isplativiji iako ih nisam previše igrao, ali dosta ljudi si recimo odvoji nedjelju i igraju samo to...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

47

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

boboman napisao:

Jebo te kaspersky antivirus. Cashoutaj 20$ i kupi si nod32 i budi miran covjek iducih godinu dana. Kaspersky je govno, cak i kad ga dobijes besplatno.

Nod32 je jeda on najgorih AV. Znam iz iskustva al necu tu pisat o tome. Ako te zanima pisi PM
Dok je kaspersky jedan od boljih vec vise godina.

00

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

sorry sto spamam sa ovim satelitima i igrao sam nekoliko ovih od 280fpp, mislim da su dugorocno isplativiji nego ovi bonusi ali brate tilt inducing do bola lol
di mijenjam ove T$ za prave $?

Zadnji popravljao Andre_787 (23-12-2010 16:09:47)

00

49

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

xViP napisao:

Nod32 je jeda on najgorih AV. Znam iz iskustva al necu tu pisat o tome. Ako te zanima pisi PM
Dok je kaspersky jedan od boljih vec vise godina.

Sry na offtopicu, ali ovo moram komentirati. ESET Smart Security se meni osobno na Windowsu XP i Windowsu 7 64-bit pokazao kao najbolje antivirus/spyware/firewall/antispam rjesenje, tako da ove price ne drze vodu.

00

50

Re: Get rich or go to bauštela (x2)

haZ napisao:
xViP napisao:

Nod32 je jeda on najgorih AV. Znam iz iskustva al necu tu pisat o tome. Ako te zanima pisi PM
Dok je kaspersky jedan od boljih vec vise godina.

Sry na offtopicu, ali ovo moram komentirati. ESET Smart Security se meni osobno na Windowsu XP i Windowsu 7 64-bit pokazao kao najbolje antivirus/spyware/firewall/antispam rjesenje, tako da ove price ne drze vodu.

Reko sam da nista o tome necu pricat ovdje. Ako ti tako mislis uredu.

00