Tema: 11 $ 9-max SNG video

Eto konačno da mi je i to uspjelo. Nakon nekih 4-5 snimanja uspio sam izrenderirati i uploadati filmić. Nažalost, na ovom sam pričao i dosta bljezgarija, no sad kad je uspjelo žao mi ga je "baciti" stoga budite blagi tongue

Ono što me najviše zanima su vaši komentari na middle fazu, no što god prokomentirate bit će odlično. Svjestan sam nekih stvari koje sam krivo napravio (da budem iskren, više sam gluposti namljeo nego što sam toga krivo napravio), no o tome ćemo kad čujem što mi vi imate za reći.

P.s. ne vičite previše zbog onog c/r playa i shovea kad dođe FD big_smile
P.p.s. par minuta prije objave ovog videa srušio sam zaradu u jednom SNG session (8 turnira), tri znamenke, weeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Zadnji popravljao iAcesHigh (23-12-2010 03:53:27)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: 11 $ 9-max SNG video

hahhahaa. četvorke i sedmice moras rejzat wink   

gg.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 11 $ 9-max SNG video

tamo oko 10. min trebaš rejzati AQ, jer si sigurno ipred njihovog limping rangea, a ovako omogućavaš i ostalima da limpaju sa nekim suited connectorima  i onda igraš protiv recimo pretorice, gdje čak i ako pogodiš TPTK, ne znači ti previše u takvom multiway potu. Da je ovaj UTG+1 open raiseao, a nemamo neke readove o njemu ( dok recimo protiv odličnog regulara koji ima nitty statse čak mogu i foldati AQ da je iz UTG+1 open raiseao ), onda bi samo flat callao, ne bi 3betao, a ni foldao.
19. min. s AJ mislim da možeš bez beda ga rejzati jer ga stavljaš na pocket par ( slažem se da će večinu vremena imati PP ) pa ti je super lagano odigrati post flop...ako ostanete HU, možeš c-betati doslovno 100 posto bez obzira kakav board došao i on će foldati na tone, a ako calla ili check-raisea, opet znaš na čemu si.
21. min slažem se da moraš value betat jer će često imati Q ili J, a i river je brick tako da se nemaš čega bojati.
24. min - ja tu shipam AQ jer CO tu gura jako wide i definitivno si ispred njegovog rangea tako da se toga ne moramo bojati. Kad callaš gotovo sigurno će bar jedan od blindova completati, tim više što ti je bar jedan od blindova fish i imaš tešku situaciju post flop. Ova tvoja situacija je odličan primjer...pot je 860 a imaš stack od 1150 i teško ti je c-betat sa A-high jer SB često neće foldati na takvom dry boardu i zakomplicirao si si život.Neki min 3 bet prije flopa isto nema smisla jer ti je to minimalno polovica tvojeg stacka i napravio si ogroman pot ako te netko od blindova calla. Znači definitivno ship it.
34. min. raise na flopu je ok, ali ne znam kolko je dobar shove na turnu jer kad on donk beta i calla tvoj raise moraš mu dati respecta za hand...ja u takvim situacijama volim checkirati turn, pa probati pogoditi srce na riveru
40. min s ATs - dobro odigrano
moram ići sad, ostatak ću pogledati kad stignem...

00

Re: 11 $ 9-max SNG video

@fukodlak - thx. na dosadašnjim komentarima...

10. min, AQ hand --> misliš da je tu raise obavezan? Mislim da sam u videu spomenuo da ću taj hand nekad raiseati, nekad flatati. Kad ću što učiniti ovisi o "osjećaju" tj. recimo da ću 50 % puta flatati, a 50 % raiseati. Ovdje je pozitivno i to što sam u poziciji pa mogu donekle kontrolirati pot (naravno, iako je stackoff s TPTK na ovim limitima stand. u ovakvim spotovima vjerojatno ću to pokušati izbjeći).

19. min, AJ hand --> iako je sample size mali prema njemu da se zaključiti da gotovo UVIJEK tu ima mali/srednji pocket stoga da sam BUT ili CO raiseat ću, no ovdje još imam 2 lika iza sebe + blindovi i ako se bilo koji od njih priključi mislim da 100% cbet pada u vodu na flopu. Ovo je tek drugi lvl SNG pa možda zato ne raiseam uvijek iako se generalno, naravno, slažem s tvojim prijedlogom...

24. min, AQ hand --> u pitanju je 30bb + donkovi na blindovima i zato nisam reshovao --> da je 50/100 lvl ne bih niti dvaput razm., no očito je to ipak malo pretight razmišljanje...

34. min, AQ hand --> iskreno, mislim da je bolje preostalih 15bb sad ubaciti unutra jer još uvijek imamo FE + FD + primjeti da je 4min promjena lvl i pasti ću prilično ispod 10bb. Hand kao takav odigran je za infor. i čini mi se da dosta često pali - nažalost kad ne prođe onda završim u ovakvoj lose/lose poziciji...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: 11 $ 9-max SNG video

10. min, AQ hand više mi se sviđa razmišlanje IAceHigh, da mix s faltom i raise, pogotovo na tim manjim levelima jer igrači nisu baš voljni foldat a nije baš dobro previše bildat pot, a ako jedan call vjerovatno će  i ostali callat, a teško da nas bude baš pogodio flop. Tak mix mi je najbolji, naravno i raise ponekad u toj situaciji
19. min, AJ hand  slična situacija, mogao si raise ali isto nema neke potrebe bildat pot, a sumljam da se villian bude samo tako bacio ,ako raise  i cbet i dobi call, na turn je vec dosta ulozio i postoje velike sanse da tak izgubi 300-400 što je dosta velik dio stack, oba dvije opcije su ok
24. min, AQ hand greška je to call 270 i dosta velika, samim time velike šanse da bude netko poslije tebe call pogotovo jer po hem igraju puno ruku,a opet ako te netko shove neznam gdje si a imaš dobar hand, u potu je oko 350 i imas AQ na buttonu i to moraš shove bez obzira šta je bb 50 i ovaj s 33 mora foldat ako call opet super to je duguročno za tebe +ev jer ti tu budeš shove 77+ a 33 nije ispred toga
32. min, AK hand nije greška c-bet, nego je greška c-bet i onda foldat na all in, iako pot nije veliki u takvim situacijama da izbjegneš to najbolje je gurnt alll in preflop, pre week je ne betat flop
38. min, TT hand  nesviđa mi se bet na riveru baš iako si vjerovatno u večini slucaja dobar, nek on rađe bet i blefa ponekad
39. min, AK hand premali raise preflop bolje 400 ali je još bolje all in jer opet ako raise tak puno više ti flop nebreš foldat a nebude te uvjek pogodio Kxx kako te je sad, gurneš all in i onda to možeš sljedeci put isto napravit s 77 recimo
43. min, AQ hand  sve je dobro odigrano
50. min, premalo c-bet ,idealan flop Axx da c-bet i prezentiras Ax
52. min 7T ponekad to možeš gurnut all in preflop, sumljam da je limpal nest jako
54. min, AT hand dosta velika greška, idealna situacija za squeze, short moze imat bilo sta očito da ovaj na buttonu cal s puno togai tu si easy trebao gurnut all in a ne foldat
55. min AT 3 hand i na raise dilera trebo si gurnut all in
56. min užas opet nisi c-betal, možda čak bolje da si gurnul samo all in preflop s 22
65. min sviđa mi se kak si odigral TT
69. min nevidim kolki mu je 3-bet, AJ je jako dobar 3 hand tak da nije to baš za fold, dosta jako izgleda njegov 3 bet pa si mogao foldat al u večini slucaja to je all in, malo je smiješno kak u takvim situacijama uvjek ih staviš na hand koji tebi nepaše da baš to oni imaju

Sve u svemu nice video, ok igra, vec sam zaboravio kak se na tim levelima igra, ima jos jedan hand AQ kad si spomenuo da si zaboravio raise s sb, mislim da u toj situaciji check/call all in, raise i all in sve 3 opcije dobre, treba isto mix

00

Re: 11 $ 9-max SNG video

@Rodman

24. min, AQ hand - ok, hvala na savjetima, vodit ću računa o ovakvim situacijama ubuduće
32. min, AK hand - osim PF shovea s kojim mislim da gubim previše valuea što pošto sam van pozicije protiv igrača s kojim ću vjerojatno završiti HU možda i nije loše, ovdje zbilja ne znam to i kako dalje kad raiseam kao što sam u filmiću napravio. Kad mi reraisea mislim da i takva ribetina ima nešto - međutim, kako je to "nešto", pretpostavljam, gotovo uvijek ručni ili neki drugi par, slažem se da sam morao callati AI
38. min, TT hand - primjeti da lik ima AFF od 0.2 što na ovom sample size i nije neki stat, no daje neku sliku da neće blefati river, ako nema 9 ili Q isto kao što i vrlo vjerojatno mislim da neće 3betati ako nema taj river 9 (na što ga naravno ne možemo staviti) i zato sam raiseao jer mislim da dobijem value od svega što 35/6 lik ne može baciti.
39. min, AK hand - u ovom slučaju da huge stack nije u potu završio bi AI s likom na BB bez obzira jel me A ili K pogodilo...
54. min, AT hand - samo ću napomenuti da ovaj hand do sad uopće nisam doživio, naravno, u pravu si, AI je čist ko suza smile
56. min, 22 hand - čekao sam da vidim dal ima c/f uključen te planirano ispalio delayed cbet...
69.min, AJ hand - nekad ću tu završiti AI, no as I said, izgledao mi je prejako. Što se tiče stavljanja na hand, imaš pravo, još uvijek to radim makar kad se sjetim svojih analiza prije mjesec-dva ovo je još fantastično. Sve u svemu u onom trenu stavio sam ga na AJ+ i TT+, no sad mislim da je usprkos snažnom 3betu taj range ipak širi smile)

Što se ostalih handova koje nisam prokomentirao tiče - sa svim se apsolutno slažem smile thx. smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

7

Re: 11 $ 9-max SNG video

Samo sam preletio par handova..

10. min- AQ limp je ok, al osobno preferiram iso-raise da smanjim broj igraca u potu.
19. min- AJ- nice fold. Da smo 6-7 handed isao bih na raise.
24. min- AQ- shove. BB je loose i uz oddse je velika vjerojatnost calla.
32. min- AK- ne bih cbetao ovakvog protivnika s ovim stackom. Pot je gotovo 1/2 naseg stacka tako da nas svaki bet commita.
39. min- AK- well played, dobar pf raise.
65. min- shove na njegov pfr jer ce btn ovdje otvarat dosta wide.
69. min- AJ- discipliniran fold.

Overall dobro odigrano.

But they were suited...
00

Re: 11 $ 9-max SNG video

zakaj si ne slozis da ti se vide stats na sharkscopeu?trebal bi ovaj sajt imati coaching videos puno je bolje nego citati knjige il clanke smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00