Tema: pitanje!

s prijeteljem sam se kladio pa mi molim vas odgovorite da mu dokažem i uzmem lovu  cool

blindovi su 200/400. CO gura all in 425, mogu li ja sad re-raisati ili mogu samo callati 425 ?
aj bar 3 odgovora  smile

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00

Re: pitanje!

Možeš rejzat.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

3

Re: pitanje!

Mozes raisat ako imas koga

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: pitanje!

Ovisi. Nisi sve napisao. Ako si ti prije CO-a samo callao 400, onda nemožeš više rejzati. Ako nisi još bio na redu, onda možeš.

00

Re: pitanje!

Mozes rejzat, ako ste ostali samo vas dvojica i popusis razlika se vraca tebi i to je to. Eto treci, ajd sad po lovu  smile

Postoje tri vrste lazi. Mala laz, velika laz i statistika.
00

6

Re: pitanje!

roba59 napisao:

Ovisi. Nisi sve napisao. Ako si ti prije CO-a samo callao 400, onda nemožeš više rejzati. Ako nisi još bio na redu, onda možeš.

Upravo ovo. Ako jos nije bio red na tebi prije flopa onda mozes raisat, inace samo call

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: pitanje!

roba59 napisao:

Ovisi. Nisi sve napisao. Ako si ti prije CO-a samo callao 400, onda nemožeš više rejzati. Ako nisi još bio na redu, onda možeš.

mislio sam prije svakog mog poteza.
ovo za mene uopće nije bilo upitno ali moram mu nekako dokazati. hvala vam na tome. idem po lovu  big_smile

72o!
"Gledam ja neki dan njih kako igraju, pa nisu oni ništa bolji od nas, samo što imaju više love"
00