Tema: NL 4 BugsDani hands

Ovdje cu stavljat svoje handove pa ako ce tko htjet dat svoje misljenje hvala,
jer sam skuzio da mi se u dnevnik koji se nalazi u projektima bas i ne odg no dobro pokusat cu jos ovdje big_smile
Evo prvog handa....
Imam 180ruku odigranih sa ovim igracem kaj je shoveao T statsi su mu 38/27
ovaj caller ima takodjer velik vpip nekih 40 na 70ak ruku
Ugl kako sam ja ovo odigrao sto mislite ?
Raise na flopu nisam napravio zbog ovog callera...Nakon sto mi je zgurao callao sam ga na osnovi statsa jer igra gro ruku....
Kaj vi mislite koji je ispravan play ?
http://www.pokerhand.org/?5888730

Zadnji popravljao BugsBunnyD (03-01-2011 16:13:13)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Ja bi raise flop, do cca nekih 2,4$(ukoliko bi netko od njih shipao callao bi).... ovako ovaj njegov turn c/r mi smrdi na set, možda čak 2 para, ali ugl. turn bi foldao.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

3

Re: NL 4 BugsDani hands

Uf kako mrzim kad mi to naprave. Mislim da te u 20% slučajeva blefiraju u 60% su nešto dobili na turnu i u 20% čudno odigran top par + bilo šta,2 para,set...
e kosta kosta  big_smile

Zadnji popravljao koste (03-01-2011 16:40:06)

00

Re: NL 4 BugsDani hands

hehe jos cu pricekat par misljenja da cujem pa kazem kaj je imao smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

raise flop, 3 way je!
mislim da nemos ovo foldat na NL4 jer ce jednako on odigrati i slabijeg kralja na tom boardu!

00

6

Re: NL 4 BugsDani hands

Ne bi raisao ovaj flop, call je bolji za dobit akcije na turnu i zastakat... villan tu donka sirok range i veliku vecinu dominiramo kao i range callera ali ne vidim value u raise-u na flopu jer ce velik dio tog range foldat sa kojim bi dobili akciju na turnu.

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Imao je KJ river ga je spasio J smile smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

NL10 starsi
ugl mogu li ja ovo callat statse nemam jer mi tracker ne radi ali o onom sto smo odigrali mogao bih zakljucit da je solidan igrac
http://www.pokerhand.org/?5937196
mislim da je ovo cisti fold po meni ali me zanima vase misljenje thx na komentarima smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Preflop:
3beaj 3-3.5 orginal raise

Flop:
Q nema sigurno, isto tako sumnjam da ima AA/KK posto je callao preflop. Po meni easy call, totalno mu nema smisla river shove...

Po ovom kako je odigrao čini se kao preloš igrač  hmm

Zadnji popravljao ShaneMacGowan (27-01-2011 19:16:52)

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

10

Re: NL 4 BugsDani hands

1. 3betaj više, barem 3,5x OOP.
2. bez ikakvog reada bi foldao.

Edit: sada vidim da is IP u odnosu na njega, ali opet rejzaj više. Barem 3x.

Zadnji popravljao dfable (27-01-2011 19:16:57)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

11

Re: NL 4 BugsDani hands

ShaneMacGowan napisao:

Preflop:
Q nema sigurno, isto tako sumnjam da ima AA/KK posto je callao preflop. Po meni easy call, totalno mu nema smisla river shove...

Zašto si siguran da nema Q?
Postoji mogućnost (česta kod loših igrača) da je odlučio slowplayat KK-AA, flop je scary, turn ispaljuje nesiguran bet, na riveru je siguran da Buny nema Q i shove je njemu super play.

p.s. ne kažem da je call jako loš.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Neznam neam statsa nije imao nikakvih special handova odigranih solidno bih rekao da igra al mi nije bilo jasno da bi zashipo on tu bez Q ili AA jer cemu pot je 4,10$ on gura 8$ neam nikakve oddse bolje nek si uzme 2$(moja) nego da mu dam jos 8$ barem tak ja razmisljam kad nemam read-a na njemu...
Jer beatam pure bluff slabije pockete a Q moze imat...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

dfable napisao:

1. 3betaj više, barem 3,5x OOP.
2. bez ikakvog reada bi foldao.

Edit: sada vidim da is IP u odnosu na njega, ali opet rejzaj više. Barem 3x.

da ovo def. trebam pocet primjenjivat big_smile nije prvi put da si mi ovo napisao smile thx dfable uvijek mi odg smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Lik na 100k ruku ima -170 dolara. Sad sve dobiva drugu perspektivu  big_smile

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

Re: NL 4 BugsDani hands

hahaa a jbg ne koristim table ratings dok igram tongue  ali svejedno nznm dal bih ga callao :S

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: NL 4 BugsDani hands

Ako tak gledas onda uvojek mozes igrace stavljat na nutse kad odu all in na riveru i tu te se lako odbluffa iz ruke. Jeje to je nl10 i sve to stoji, ali njegova igra totalno nema smisla i ovo je u vecini situacija easy call.

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00