Tema: Preporuka

Gdje bi mi preporučili da igram.Trazim site koji ispunjava ove uvjete :1.Velik broj igrača(znači da u bilo koje doba mogu otvorit min. 4 9man sng turnira),2.Lošiji igrači nego na FT/PS,3.Ok softver...Znači osim PS-a i FT-a otpadaju Party Poker jer sam davno igrao na njemu i neću dobit deposit bonus i ipoker iz razloga sto je promet na micro sngovima dosta slab.I da,jos jedno pitanje,da li postoji mogućnost brisanja ili deaktivacije accounta ako im se obratim sa valjanim razlogom il nes,uglavnom sta mislite dal je moguce?

00

Re: Preporuka

Za sng ćeš teško naći bolji sajt (po prometu) od FT-a i Starsa. I još si odbacio slijedeća 2 sajta/mreže koje su najprometnije (ipoker, party).

00

Re: Preporuka

A znam da,al nisam znao da je ipoker sljedeći najprometniji...Igram na William Hillu i čekam odprilike 20 min. za 3-4 stola...A što je sa Bodogom?I da,el može odg na ovo drugo pitanje smile

Zadnji popravljao BunGeeJump3R (06-01-2011 01:51:17)

00

Re: Preporuka

1. Na svetu postoje samo 2 sajta na kojima uvek imaš akcije na sng, a to su FT i PS
2. Ne postoje lošiji igrači od onih na FT
3. Ok softver imaju samo FT i PS, tu i tamo party, ostalo je totalno djubre smile

suma sumarum, ako misliš da igraš 9max sng, imaš 2 izbora, a moja preporuka je FT.

00

Re: Preporuka

Na party-u brišu accounte, a na drugim sajtovima mislim da ne.

00

6

Re: Preporuka

Ako mislis igrat STT ( 6 ili 9 playera ) FTP. A za MTT SNG ( 18,27,45,90 mane i vise ) PS  wink

00

Re: Preporuka

probaj na ovom poker 770 iz promocije.. nije lose,pune se relativno brzo za takav sajt..

00

8

Re: Preporuka

Vec je rekao da ne zeli na iPoker mrezu a tamo spada poker 770

00

Re: Preporuka

xViP napisao:

Vec je rekao da ne zeli na iPoker mrezu a tamo spada poker 770

a jbg,sry,nisam pazio roll

00

Re: Preporuka

Ma igrao bih na FT,ali je problem sto vec imam acc tamo u koji nije uključen rakeback,zato pitam da li je ikako moguće zatvorit acc ili nesto jer ovako previse gubim ako igram bez RB-a...znači sto se tiče SNG prometa,Bodog je slab?

00

11

Re: Preporuka

napravi na nekog clana obitelji account i gg

00

12

Re: Preporuka

BunGeeJump3R napisao:

Ma igrao bih na FT,ali je problem sto vec imam acc tamo u koji nije uključen rakeback,zato pitam da li je ikako moguće zatvorit acc ili nesto jer ovako previse gubim ako igram bez RB-a...znači sto se tiče SNG prometa,Bodog je slab?

Pitaj ih dali mozes dobit RB.
Tako sam ja dobio tek naknadno

00

13

Re: Preporuka

Tilt napisao:

napravi na nekog clana obitelji account i gg

kolko rake-a napravis mjesecno?

ako radis dosta onda posalji mail da ces se prebacit na stars i da vise neces igrat kod njih dok ne dobijes rakeback.

To whom this may concern,

I have just now recently over the past month and a half or so gotten serious about playing online poker at your site. I signed up a little over a year ago and little did I know there was alot of information I was missing out on. To be quiet blunt this is concerning rakeback and considering I have been playing so much lately I believe it would be beneficial to receive this incentive. I tried to sign up at rakebackpros.com but they said my account was affiliated with some other site. If at all possible I would greatly appreciate it if you could set up rake back for the account umop_apisdn86 if not possible I presume I may have to move to a different site to further my online poker play.

Thanks a lot and Have a great day!

ili

I want a 27% rakeback deal, it is to expensive to maintain my volume of sitngoes without it. If I cannot get Rakeback, unfortunately I will have to change site to Pokerstars.
So, can you help me with what I can do to get rakeback?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Preporuka

Poslao sam ti PM sa linkom na koju stranicu da se regas i oni ti riktaju rakeback za FT ako već imaš acc.

00

Re: Preporuka

Adži, pod hitno u neku školu engleskog.. Ne može to tako..  lol

00

16

Re: Preporuka

rademar napisao:

Adži, pod hitno u neku školu engleskog.. Ne može to tako..  lol

Šta ne  valja?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Preporuka

Adži napisao:
rademar napisao:

Adži, pod hitno u neku školu engleskog.. Ne može to tako..  lol

Šta ne  valja?

Valja sve, al ti englez il amer nikad nebi tako slozili zadnju recenicu:
"So, can you help me with what I can do to get rakeback?"

Prije bi bilo: So, can you help me with that deal?

00

18

Re: Preporuka

rounder1984 napisao:
Adži napisao:
rademar napisao:

Adži, pod hitno u neku školu engleskog.. Ne može to tako..  lol

Šta ne  valja?

Valja sve, al ti englez il amer nikad nebi tako slozili zadnju recenicu:
"So, can you help me with what I can do to get rakeback?"

Prije bi bilo: So, can you help me with that deal?

nisam ja slago ni jedan od ta 2 maila.
dao sam samo primjer da ne mora sam pisat wink

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Preporuka

Hvala svima,al već sam slao mailove i vrate ti automated response i upute te na FAQ.Budem probao ono sa rakebackpros.com...

00

Re: Preporuka

wannabePRO napisao:

Poslao sam ti PM sa linkom na koju stranicu da se regas i oni ti riktaju rakeback za FT ako već imaš acc.

Je mozes i meni poslati smile PLIZ

00

Re: Preporuka

JabbaJinx napisao:
wannabePRO napisao:

Poslao sam ti PM sa linkom na koju stranicu da se regas i oni ti riktaju rakeback za FT ako već imaš acc.

Je mozes i meni poslati smile PLIZ


evo imas gore u postu

Zadnji popravljao wannabePRO (06-01-2011 22:04:25)

00

Re: Preporuka

wannabePRO napisao:

evo imas gore u postu

Vidio sam to naknadno. tnx

00

Re: Preporuka

LoL,ovo sa rakebackpros mi nije uspjelo...''We have checked with Full Tilt Poker and your account is regrettably already attached to another affiliate and you are therefore not eligible to receive rakeback from us. ''...nego,zatvorili su mi acc jer sam ih trazio,al zaprijetili da ne smijem novi otvarat smile...netko je gore spomenuo da otvorim preko clana obitelji pa me zanima dal mogu preko cimera otvorit i onda koristit svoju karticu za deposit/withdraw,nema mi previse smisla,al rekoh mozda je moguce tak nes...?

00

24

Re: Preporuka

Karticu na drugo ime nemožeš koristiti, ali zato postoji moneybookers.

00

Re: Preporuka

Ja cekam odgovor i nadam se da necu dobiti isti kao i ti, samo su mi javili da trenutno pregledavaju da li ce mi dati rakeback ili ne.

P.S.
Se moze kako saznati ako je racun napravljen preko affiliatea jer se ja ne sjecam vise?

00