Tema: Blokiran MB

rijeseno, pa da se ne pravi tema bezveze, obrisano

Zadnji popravljao rounder1984 (24-07-2012 23:05:36)

00

Re: Blokiran MB

Ja sam to radio prije 3 god ja mislim, sve je proteklo bez problema. Koristio sam t-comov racun.
Skeniraj od t-coma i salji.

00

3

Re: Blokiran MB

Taj račun bi trebao biti dovoljan. I budi sretan što ne traže da sve ovjeriš kod javnog bilježnika,kao što su meni tražili kod nekih drugih stvari.

00

Re: Blokiran MB

ja san im posla od vipa račun na kojem se sve vidi, prvo su rekli da je u redu, pa sam im onda mora poslat izvod s banke da vide moj broj kartice na kojem se vidi transakcija s moneybookersom, pošaljem im to s net bankinga na kojemu je od onih 16 brojeva s kartice vidljivo 11 ostalih pet je označeno ***** , i onda genijalci vraćaju odgovor da im nije jasno kako moja kartica na moneybookersu ima 16 brojeva a ta 11...i uz to da moran poslat opet neki račun na kojem se vidi adresa lol wtf? i pošaljen opet isto od vipa u pdf-u i onda vrate da to nemogu priznat rofl i na tome je ostalo
doduše meni nije blokiran acount, to je bilo samo radi povećanja limita

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Blokiran MB

ok. thx
probat cu sutra tako, pa bumo vidli.

00

6

Re: Blokiran MB

evo ovako, prije 2 dana sam skinuo sa starsa nesto love na mb i kad je lova sjela
te sam ju htio prebaciti nekom pojavilo se da mi je mb racun zakljucan i da moram slati
skenirane dokumente i racun. Jel zna netko zasto se to dogodilo???
i evo sad cekam vec drugi dan i nitko nista ne odgovara....

00

Re: Blokiran MB

idrga napisao:

evo ovako, prije 2 dana sam skinuo sa starsa nesto love na mb i kad je lova sjela
te sam ju htio prebaciti nekom pojavilo se da mi je mb racun zakljucan i da moram slati
skenirane dokumente i racun. Jel zna netko zasto se to dogodilo???
i evo sad cekam vec drugi dan i nitko nista ne odgovara....

Normalna procedura i nece ti odgovoriti tako brzo. Ja ih uvijek zovem i problem ti rijese kroz max 24h nekad i 3-4h

00

Re: Blokiran MB

Ako nemaš račune od struje, izvadak od amex/diners kartice i sl. prihvatit će ti potvrdu koju možeš dobiti u banci da si vlasnik računa ali ti adresa koju si naveo u banci kada si otvarao račun mora biti identična sa adresom koju imaš na skrillu. Imao sam identičan problem i na taj način sam ga riješio.

00

9

Re: Blokiran MB

evo da javim da su mi se javili iz Skrilla i da mi je racun otkljucan, znaci
prihvatili su racun od t-coma i osobnu...hvala na savjetima!

00