Tema: pozdrav

Pozdrav svim igračima i ljubiteljima pokera!

Evo intenzivno igram poker zadnjih godinu dana, prije igrao šah i bridž al nema od toga kruha smile.
Nakon par stotina tisuća hendova uspio tući mikrolimite te preseliti na NL 30.
Nakon 50k hendova na NL 30, osjećaj je dobar.

Razmišljam o pokeru kao full time poslu, koliko se je po vama potrebno "dokazivati" pa da čovjek može ostaviti regularni posao da bi se bavio isključivo pokerom?

Moj plan je odvrtiti 1 milijun hendova na NL30, ako će winrate biti oko 5 bb/hour, mislim da bi to uz broj stolova koji igram te 8 sati dnevno igranja bio dovoljan razlog da se na poker prijeđe full time.

00

Re: pozdrav

imas itekako ambiciozne planove. GL.

A regularni posao mos ostavit kad skuzis da od pokera mozes zivit bez icije pomoci i da neces cinit pizdarije cin manji downswing uhvati, i shvatis da ti nije dozvoljeno bustat. Koliko bi zaradjiva da igras pkr i zivis od toga, ovisi o tome koliko kome treba za zivot.

zvuci koda si pun volje. ajde brko moj   uništavaj     wink

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: pozdrav

Pozdrav i dobrodošao.
Moj savjet ti je da dobro paziš. Ako možeš najmanje 6 mjeseci živjeti od pokera i samo od pokera onda možeš razmišljati o full time, a prije toga ne bi baš pokušavao. U svakom slučaju, gl.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: pozdrav

Welcome i sretno u tvom naumu, da imas volje to se vidi - samo po nicku. Treba smislit takav nick  wink
GL

00