Re: ASEVI

nisam Tebi rekao Phil Ivey nego ovim ostalima koji nisu primjetili da je ovdje cilje pomoći jedni drugima, a ne sputavati ih u svemu iznoseći komentare kojima je cilj ismijati u ovom slučaju mene i ne nisam bahat i ne vrijedam nikoga...i ne znam odgovor na pitanje htio sam vidjet perspektive iz kako sam kažeš iskusnijih igrača od mene i nije mi bilo u cilju dobit jezikovu juhu već po koji savjet..Ti i njih par ste lijepo objasnili, a pogledaj kako ovi drugi rade nekolegijalno..

00

Re: ASEVI

hendrixjimmi napisao:

poanta topica je ! Foldao sam aseve pf i to je bio genijalan move jer bih ispao sa istima!
Roba daj stavi temu pod hvalisanje i sl.  roll  roll !!!

++

[x] folded AA pf
[ ] isplativ potez
[x] OP je wise guy
[ ] rasprava s njim ima smisla

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

28

Re: ASEVI

Mauricije napisao:

nisam Tebi rekao Phil Ivey nego ovim ostalima koji nisu primjetili da je ovdje cilje pomoći jedni drugima, a ne sputavati ih u svemu iznoseći komentare kojima je cilj ismijati u ovom slučaju mene i ne nisam bahat i ne vrijedam nikoga...i ne znam odgovor na pitanje htio sam vidjet perspektive iz kako sam kažeš iskusnijih igrača od mene i nije mi bilo u cilju dobit jezikovu juhu već po koji savjet..Ti i njih par ste lijepo objasnili, a pogledaj kako ovi drugi rade nekolegijalno..

možda su neki prenaglo reagirali jer je stvarno smiješno ali problem je najveći u tebi jer ako si stavio pitanje da nešto naučiš onda je logički da saslušaš i da pokušaš shvatit A ne na svako obajšanjenje ti i dalje po svome ako ti svi vele da nije isplativ  dugoročno, onda nije! Jer valda večina s puno više iskustva nek ti zna više nek jedan pojedinac

00

Re: ASEVI

Rodman napisao:
Mauricije napisao:

nisam Tebi rekao Phil Ivey nego ovim ostalima koji nisu primjetili da je ovdje cilje pomoći jedni drugima, a ne sputavati ih u svemu iznoseći komentare kojima je cilj ismijati u ovom slučaju mene i ne nisam bahat i ne vrijedam nikoga...i ne znam odgovor na pitanje htio sam vidjet perspektive iz kako sam kažeš iskusnijih igrača od mene i nije mi bilo u cilju dobit jezikovu juhu već po koji savjet..Ti i njih par ste lijepo objasnili, a pogledaj kako ovi drugi rade nekolegijalno..

možda su neki prenaglo reagirali jer je stvarno smiješno ali problem je najveći u tebi jer ako si stavio pitanje da nešto naučiš onda je logički da saslušaš i da pokušaš shvatit A ne na svako obajšanjenje ti i dalje po svome ako ti svi vele da nije isplativ  dugoročno, onda nije! Jer valda večina s puno više iskustva nek ti zna više nek jedan pojedinac

    Istina da...htio sam samo navest na neke pojedinosti da ispadne manje glup potez.... ok poslušao sam.

00

30

Re: ASEVI

Mauricije napisao:

isplativ je jer da sam pratio ispo bi s turnira gospodine phil ivey

roll

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: ASEVI

kero1987 napisao:

to je uvijek glup i nikad isplativ potez,i nek netko pobrise ovu temu.

Hvala puno na dobronamjernom savjetu

00

Re: ASEVI

jel ti navijas za Dinamo?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: ASEVI

Da

00

Re: ASEVI

hendrixjimmi napisao:

poanta topica je ! Foldao sam aseve pf i to je bio genijalan move jer bih ispao sa istima!
Roba daj stavi temu pod hvalisanje i sl.  roll  roll !!!

big_smile big_smile big_smile   da da, ovo je trebalo ic u hvalisanje, ali da posta hand AA pa pise hero fold, i onda pokaze board koji bi mu ih scrackao. Genijalno.

Da pogodim, kad si usa u lovu zgura si prvom prilikom QK i ispa od A9. No to je mission accomplished.

Kad si vec prizna da si folda aseve prf nemoj se ljutit i stavljaj smajlice u postovima u kojima te se vrijedja.  smile   

NHF   :card_heart

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: ASEVI

zamorano11 napisao:

jel ti navijas za Dinamo?

Mauricije napisao:

Da

In b4 z11:

"I mislio sam."

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: ASEVI

chillin napisao:
hendrixjimmi napisao:

poanta topica je ! Foldao sam aseve pf i to je bio genijalan move jer bih ispao sa istima!
Roba daj stavi temu pod hvalisanje i sl.  roll  roll !!!

big_smile big_smile big_smile   da da, ovo je trebalo ic u hvalisanje, ali da posta hand AA pa pise hero fold, i onda pokaze board koji bi mu ih scrackao. Genijalno.

Da pogodim, kad si usa u lovu zgura si prvom prilikom QK i ispa od A9. No to je mission accomplished.

Kad si vec prizna da si folda aseve prf nemoj se ljutit i stavljaj smajlice u postovima u kojima te se vrijedja.  smile   

NHF   :card_heart

..Pa svaka čast predviđanja ti odlično idu još malo pa ćeš dobit part-time job na Ezo tv-u a kad ti se razblista karijera bit ćeš desna ruka Vere Čudine smile...eto ako te baš zanima ispao sam 2 mjesta prije finalnog i ne nisam idiot da guram KQ i zadovoljim se sa 0.6 posto nagradnog fonda smile

00

Re: ASEVI

zamorano11 napisao:

jel ti navijas za Dinamo?

jel uopce vise neko u hrv navija za dinamo osim mauricija big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: ASEVI

Mauricije napisao:

eto ako te baš zanima ispao sam 2 mjesta prije finalnog i ne nisam idiot da guram KQ i zadovoljim se sa 0.6 posto nagradnog fonda smile

EEEEEE pa koji kurac onda foldas aseve prije flopa da bi usa u pare. To ti svi trube.


Mauricije napisao:

bit ćeš desna ruka Vere Čudine

ko je ta bogati

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: ASEVI

Mauricije napisao:
chillin napisao:
hendrixjimmi napisao:

poanta topica je ! Foldao sam aseve pf i to je bio genijalan move jer bih ispao sa istima!
Roba daj stavi temu pod hvalisanje i sl.  roll  roll !!!

big_smile big_smile big_smile   da da, ovo je trebalo ic u hvalisanje, ali da posta hand AA pa pise hero fold, i onda pokaze board koji bi mu ih scrackao. Genijalno.

Da pogodim, kad si usa u lovu zgura si prvom prilikom QK i ispa od A9. No to je mission accomplished.

Kad si vec prizna da si folda aseve prf nemoj se ljutit i stavljaj smajlice u postovima u kojima te se vrijedja.  smile   

NHF   :card_heart

..Pa svaka čast predviđanja ti odlično idu još malo pa ćeš dobit part-time job na Ezo tv-u a kad ti se razblista karijera bit ćeš desna ruka Vere Čudine smile...eto ako te baš zanima ispao sam 2 mjesta prije finalnog i ne nisam idiot da guram KQ i zadovoljim se sa 0.6 posto nagradnog fonda smile


Bacičemo crva na tebe, niediraj mi chillina!

00

Re: ASEVI

zamorano11 napisao:

jel ti navijas za Dinamo?

ti prekini!

00

Re: ASEVI

imaš google ne da mi se objašnjavat ti sada big_smile...e znaš zašto sam foldao aseve ako zanemarimo ovo to sam prije reko jer mislim da nakon par sati gubljenja vida i vremena te također živaca nisam htio otic "kući praznih džepova" ehhh...

00

Re: ASEVI

e de mi samo reci o kakvom se turniru radilo?

00

Re: ASEVI

E slušaj me sad hendrix ne diam chillina i s nikim se ne svadam, al tebe , tebe mi je pun k**** cim vidim to toje arogantno komentiranje ZLO mi je

00

Re: ASEVI

Mauricije napisao:

imaš google ne da mi se objašnjavat ti sada big_smile...e znaš zašto sam foldao aseve ako zanemarimo ovo to sam prije reko jer mislim da nakon par sati gubljenja vida i vremena te također živaca nisam htio otic "kući praznih džepova" ehhh...

jao pa nemoj biti tako skroman,ima vas par nadarenih u svijetu koji namjerno foldaju aseve jer znaju da nije fer igrat s njima ako su se vec rodili s takvim talentom za poker big_smile big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

45

Re: ASEVI

nemos rec da si dobro odigra omg.....najlosiji play ikad  smile  NHF...sitoutaj do kraja ako ne zelis da te natkupe

00

Re: ASEVI

ja sam hendrixjimmi, ok predpostavljam da se radilo o daily dollaru, je imas pravo ... sjedit 5 sati do ITM pa onda ispast na asheve i zavrsit praznih djepova - NEMA SMISLA, ovako bolje sigurna 2. 75$ u djepu i to je to, sto bi kroman reko imas za burek ! ahahahah
big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Zadnji popravljao hendrixjimmi (11-01-2011 20:14:39)

00

47

Re: ASEVI

vjerojatno je u pitanje neki od bogatih turnira s rr pokera

tu bih i ja opreznije išao!

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: ASEVI

hahah e moj hendrixu duhovit si k'o porezna knjiga.. daily dollar nisam igrao... i mislim da nemaju svi para ko blata na pokeru kao 90% vas "profesionalaca" al eto i daleko vise od tih 2 dollara sam dobio..

00

49

Re: ASEVI

hendrixjimmi napisao:

, sto bi kroman reko, hoćeš imat za žvake ! ahahahah
big_smile  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

FYP  big_smile

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: ASEVI

Mauricije napisao:

hahah e moj hendrixu duhovit si k'o porezna knjiga.. daily dollar nisam igrao... i mislim da nemaju svi para ko blata na pokeru kao 90% vas "profesionalaca" al eto i daleko vise od tih 2 dollara sam dobio..

hahah. Ajde iskuliraj . To ti se cini da je takav jer ne stavlja dovoljno srčeka (  :card_heart  ) . Daleko je covjek od porezne knjige big_smile

A to: daleko vise od tih 2 $:- pa kako god, opet nisi ni FT. Nemoze bit previse    roll 

U svakom slucaju ne foldaj vise nikad AA osim u nekom satelitu u nekoj situaciji.  I  G G .

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00