Tema: Tournament Shark

Jel ima koji način da mi tournament shark odmah ucita sve igrače, a ne da ih posebno moram ukucavati?

00

Re: Tournament Shark

da, platiš pretplatu, godišnju.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Tournament Shark

haha, koja gamad, fala

00

Re: Tournament Shark

hrasca napisao:

haha, koja gamad, fala

Zašto gamad?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Tournament Shark

kolko to kosta godisnje?

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Tournament Shark

Gamad, jer ocito namjerno sjebavaju prikazivanje igraca ako nemas godisnju pretplatu (ako sam dobro shvatio sensei-a).
Godisnja je 50$ sto je opet super i vjerojatno cu ju uzeti, jer kad bi uzimao mjesec po mjesec, 12 mjeseci te kosta 96$

00

Re: Tournament Shark

hrasca napisao:

Gamad, jer ocito namjerno sjebavaju prikazivanje igraca ako nemas godisnju pretplatu (ako sam dobro shvatio sensei-a).
Godisnja je 50$ sto je opet super i vjerojatno cu ju uzeti, jer kad bi uzimao mjesec po mjesec, 12 mjeseci te kosta 96$

A njihovo vrijeme i trud koji je uložen u izradu i testiranje te održavanje softvera je nevažno i ne vrijedi ništa? svašta...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Tournament Shark

iAcesHigh napisao:
hrasca napisao:

Gamad, jer ocito namjerno sjebavaju prikazivanje igraca ako nemas godisnju pretplatu (ako sam dobro shvatio sensei-a).
Godisnja je 50$ sto je opet super i vjerojatno cu ju uzeti, jer kad bi uzimao mjesec po mjesec, 12 mjeseci te kosta 96$

A njihovo vrijeme i trud koji je uložen u izradu i testiranje te održavanje softvera je nevažno i ne vrijedi ništa? svašta...


Ma krivo si me shvatio. Gamad, jer ako placas mjesecno ne dobivas istu uslugu ko da platis godisnju, i da sam ja na njihovom mjestu bi se malo vise potrudio pa nebi bilo potrebno ukucavati rucno imena kad se bez problema mogu vidjeti imena svih igraca...

00

Re: Tournament Shark

OMG
da si ti na njihovom mjestu ne bi pricao ovakve gluposti
ti lijepo uzmi blokic pa prati svih trilijardu online odigranih turnira na svijetu
i eto, ustedio si 50$

00

Re: Tournament Shark

Pa normalno da je gamad   big_smile , jer ako je vec mjesecna pretplata skuplja u odnosu na godisnju onda bi trebali pruzit istu uslugu i jednim i drugima.
Pogotovo ako to placas 2x skuplje.

Zadnji popravljao cropoker500 (12-01-2011 21:51:28)

00

11

Re: Tournament Shark

cropoker500 napisao:

Pa normalno da je gamad, jer ako je vec mjesecna pretplata skuplja u odnosu na godisnju onda bi trebali pruzit istu uslugu i jednim i drugima.
Pogotovo ako to placas 2x skuplje.

Pa nitko nikoga ne tjera da uzme mjesečnu pretplatu, ili da uopće koristi TS. Nije da netko nekome drži pištolj na glavi. Tko voli, nek izvoli, tko ne.. nek se snađe na drugi način.

00

12

Re: Tournament Shark

cropoker500 napisao:

Pa normalno da je gamad, jer ako je vec mjesecna pretplata skuplja u odnosu na godisnju onda bi trebali pruzit istu uslugu i jednim i drugima.
Pogotovo ako to placas 2x skuplje.

Ajde napokon me netko shvatio...
Stvar je u tome da nigdje ne pise da mjesecna i godisnja nisu iste i tko god uzme mjesecnu ce vidjeti da nisu svi playeri na listi i nikome na pamet nece pasti ako uzme godisnju da ce pisati... Program je naravno super i vrijedi i puno vise, ali taj propust bi trebali ispraviti

Zadnji popravljao hrasca (12-01-2011 21:30:30)

00

Re: Tournament Shark

ekonomija nam je jaca strana NOT

00

14

Re: Tournament Shark

Razlog za ograničenje funkcionalnosti je vrlo jednostavan. Više ih zanimaju stalni korisnici s godišnjim pretplatama nego povremeni "turisti". Da im je bio cilj prodavati mjesečne pretplate, sigurno ne bi stavili duplo veću cijenu.

00

15

Re: Tournament Shark

Ajmo ovako. Ides u trgovinu kupit 2l Cole
Oces uzet 4 boce od 0,5l ?
Oces uzet 2 bose od 1l?
Ili ces uzet 1 bocu od 2l?

zdrav razum mi govori da cu uzeti jednu bocu od 2l jer ce me izaci duplo jeftinije nego kad bi uzeo 4 boce od 0,5l

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Tournament Shark

nema zdravog razuma, jer oni su gamad i mucka djubrad jer ne daju gratis svoj proizvod

00

17

Re: Tournament Shark

hrasca napisao:

Gamad, jer ocito namjerno sjebavaju prikazivanje igraca ako nemas godisnju pretplatu (ako sam dobro shvatio sensei-a).
Godisnja je 50$ sto je opet super i vjerojatno cu ju uzeti, jer kad bi uzimao mjesec po mjesec, 12 mjeseci te kosta 96$

http://img89.imageshack.us/img89/1577/watv.gif

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: Tournament Shark

Adži napisao:

Ajmo ovako. Ides u trgovinu kupit 2l Cole
Oces uzet 4 boce od 0,5l ?
Oces uzet 2 bose od 1l?
Ili ces uzet 1 bocu od 2l?
zdrav razum mi govori da cu uzeti jednu bocu od 2l jer ce me izaci duplo jeftinije nego kad bi uzeo 4 boce od 0,5l

jebote. pa u cemu je problem. Eto adzi je da pravi primjer.

Svak ko uzme mjesecnu kroz 12 mjeseci ce platit skuplje nego onaj koji je uzeo godisnju, istina. Al niko im ne garantira da ce ovi svaki mjesec uzimat.
Nisu oni gamad nego bas suprotno sto daju za toliko jeftinije ako uzmes godisnje.

POPUST NA KOLIČINU NARDOE

Zadnji popravljao chillin (12-01-2011 21:39:23)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

19

Re: Tournament Shark

Ilija Čvorović napisao:

nema zdravog razuma, jer oni su gamad i mucka djubrad jer ne daju gratis svoj proizvod

Koje ste vi legende... Pa dajte ljudi smirite zivce, napisao sam gamad iz zajebancije, zato jer nigdje ne pise da imamo ogranicene funkcije sa mjesecnom pretplatom, i da sensei (koji je jedini normalni komentar ovdje ostavio) nije spomenuo da godisnja radi kako spada, ja bi jos sad mislio da im program ne šljaka kak spada.

00

Re: Tournament Shark

Adži napisao:

Ajmo ovako. Ides u trgovinu kupit 2l Cole
Oces uzet 4 boce od 0,5l ?
Oces uzet 2 bose od 1l?
Ili ces uzet 1 bocu od 2l?

zdrav razum mi govori da cu uzeti jednu bocu od 2l jer ce me izaci duplo jeftinije nego kad bi uzeo 4 boce od 0,5l


Ma shvacam ja to, nego je cinjenica da bi vise prodali mjesecnih i vise zaradili na njima da su potpuno funkcionalne kao i godisnje.
Jednom  sam imao priliku vodit jedan online biznis, ne vezan uz software ali ista situacija.
Prodavali smo clanstvo mjesecno, pollugodisnje i godisnje. Normalno cijena je bila jeftinija godisnje neg mjesecno ALI usluga je bila ista i mogu ti rec da od 80+k korisnika ~70% se zalijepilo na mjesecnu cijenu.
Bilo je korisnika koji su i vise od 12 mjeseci uzastopce kupovali mjesecno clanstvo.
All in all, puno vise zarade donesla nam je mjesecna prodaja nego godisnja.

Mislim, nisu oni gamad, imaju pravo.  NVM idem izbrisat rijec gamad. cool

Zadnji popravljao cropoker500 (12-01-2011 21:50:37)

00

21

Re: Tournament Shark

ok. nisam skuzio da je mjesecna pretplata manje funkcionalna od godisnje.

ispricavam se (bez imalo doze cinizma)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

22

Re: Tournament Shark

hrasca napisao:
Ilija Čvorović napisao:

nema zdravog razuma, jer oni su gamad i mucka djubrad jer ne daju gratis svoj proizvod

Koje ste vi legende... Pa dajte ljudi smirite zivce, napisao sam gamad iz zajebancije, zato jer nigdje ne pise da imamo ogranicene funkcije sa mjesecnom pretplatom, i da sensei (koji je jedini normalni komentar ovdje ostavio) nije spomenuo da godisnja radi kako spada, ja bi jos sad mislio da im program ne šljaka kak spada.

+1

00

23

Re: Tournament Shark

Mozda nekom pomogne... Nije stvar u godisnjoj ili mjesecnoj pretplati, promijenio sam sad Table Theme u hyper simple (prije bila na slick) i Shark radi ko urica.

00

Re: Tournament Shark

prekinite lagati ovaj napačeni kockarski narod

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00