Tema: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

Gdje preporucujete igranje  1 table SNG (9-10) ljudi na limitima 2-3 $ (trenutno nemam veci bankroll) .

Do sada sam igrao na full tiltu i pokerstarsu, ali zbog first deposit bonusa planiram negdje drugo. Jedna od uvijeta je velik broj igrača tj. brzo punjenje stolova, budući da nemam puno vremena za igranje. Party Poker bi izbjegavao jer koliko sam uspio viditi imaju samo Turbo SNG.

poz

00

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

evo ja sam sada na poker 770.. uzmes od foruma besplatno sta nude,stavis svoje love i krenes.. imas za ocistiti njihovih 125$ i ono sta ces uplatiti..

zatim krenes igrati 2.40$,12 ljudi 6 max..
pune se brzo i imas jackpot na njih..
ako pobijedis 4 u nizu dobijes 2000$

00

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

Osim FTP-a i Starsa nigdje se ne pune dovoljno puno, ako zaista multitableaš tako da druge opcije nemaš... Ako igraš nešto manje stolova vjerojatno je Party prolazan, a očito i Poker770, no za ove podatke nisam siguran smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

4

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

Party ima ogroman rake na low BI sng...

00

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

Ogroman, čini mi se 20%. Čista pljačka, rake ne bi trebao bit veći od 10% na SNG turnirima. I na Starsima je 20% što se tiče turnira od 1dolar ali im je rake na 1 euro stolovima dosta manji (10% turbo, 15% normal speed).

Heads up Sit and Go igrač
00

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

full tilt

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Najbolji site za igranje SNG na niskim limitima

svugdje ima dovoljno akcije na sng turnirima od 6 i 9 igrača, sve do buyina $5. međutim, igranje bilo kojeg buyina sa feeom većim od 10% vodi u čisti gubitak. stvorite banku od barem $165 i počnite sa buyinom $5+$0.50, preskočite sve ostalo, ili nemojte uopće igrati SnG!

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00