Tema: Poz

lijep pozdrav svima. neki ce me mozda znat s drugog foruma. u zelji za napretkom, korisnim i kvalitetnim materijalima, te korisnim savjetima odlucio sam se regati i ovdje.

imam 23 god, inace sam iz rijeke, al studiram u zagrebu (pmf, matematika, 5.godina). sto se pokera tice, igram na rr pokeru (dollaro poker mreza). to je stranica kojoj je plus kolicina ribetina i velika mogucnost dobre zarade. minus je sto je u flashu i sto nema mogucnosti koristenja pomocnih programa (hem, hud itd.), jako los promet na full ring stolovima na nl100+ limitima, nekad i na nl50, te hrpa tehnickih nedostataka. igram cash, nl100 i nl200 full ring, ali to je vjerojatno ekvivalent puno puno manjim limitima na ozbiljnijim stranicama.

nikad jos nisam postao nikakav graf niti neku statistiku vezanu za svoju igru (osim nekih svojih statistika koje radim rucno), tako da cu tek jednog dana kad predjem na FT, PS ili tako neku popularniju stranicu znati gdje sam i kako tocno stojim s igrom.

trenutno mi pase igra na stranici kao sto je rr, jer pravim solidnu zaradu, a uz obaveze na faksu nemam previse vremena za ozbiljnije proucavanje pokera i rad na napretku u igri.

jos bih kao zanimljivost izdvojio da mi je tema za diplomski rad "vjerojatnosni pristup igri texas hold'em poker" smile

jos jednom, lijep pozdrav svima

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Poz

pozdrav stu. dobrodošao ! imam "bibliju" za tvoj diplomski!

Zadnji popravljao Sensei (15-01-2011 14:23:35)

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: Poz

dobrodosao!

kad zavrsis rad, ima da ga uploadas ovdje pod poker literaturu big_smile

00

Re: Poz

Dobrodošao...

hicpra napisao:

kad zavrsis rad, ima da ga uploadas ovdje pod poker literaturu big_smile

+1

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Poz

Dobrodosao stu kako ide ribarenje big_smile ?

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

6

Re: Poz

Sensei napisao:

pozdrav stu. dobrodošao ! imam "bibliju" za tvoj diplomski!

ako se radi o "mathematics of poker" od bill chena i jerroda ankenmana, imam ju smile ako se ne radi o toj bibliji, onda mi svakako otkrij o cem se radi! hvala

ps.kako napreduje projekt? ako se ne varam, u zadnjem javljanju je bio onaj gadan downswing, jel krenulo na bolje?

za sve ostale, ako me znate s drugih foruma (tamo sam isto stu, ili stuey), molim vas da se predstavite, da znam s kim pricam big_smile bugs, jel tebe znam? ribarenje ide nepogresivo dobro, iako trenutno nesto sporije zbog ispita koji su u tijeku.

sto se tice diplomskog, nema problema. ako bude sve islo po planu u 6.,7. mjesecu ce bit gotovo.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Poz

je, na chena i ankermana sam mislio, stu.
što se tiče avanture-projekta, downswing se je zaustavio, a sada na blogu imaš live stats graf tako da se stalno može pratiti.
nadam se da si zadovoljan sa brzinom kojom se ovdje odvija komunikacija na forumu. sve više liči na live chat, iako bi mi bilo draže da oba foruma budu jako aktivna.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

8

Re: Poz

Sensei napisao:

je, na chena i ankermana sam mislio, stu.
što se tiče avanture-projekta, downswing se je zaustavio, a sada na blogu imaš live stats graf tako da se stalno može pratiti.
nadam se da si zadovoljan sa brzinom kojom se ovdje odvija komunikacija na forumu. sve više liči na live chat, iako bi mi bilo draže da oba foruma budu jako aktivna.

odlicna knjiga, stvarno je biblija. to ce mi biti glavna literatura. problem je sto mi mentorica ocekuje da cu pisat o nekim jednostavnim i bezveznim stvarima, tipa "ako imas FD na flopu, koja je vjerojatnost da ces dobiti flush do rivera" i onda dokazivat ovakve stvari. znaci sve neka kombinatorika i jednostavna, da ne kazem primitivna vjerojatnost. nastojat cu takve gluposti smanjit na minimum i pisat sto vise o pravim stvarima.

je, ovo kratko sto sam na forumu (2 sata), vec sam impresioniran hehe.

blog ti je super inace, sve pohvale. ne vidi se cesto da netko toliki trud ulozi u nesto kao ti u svoj projekt. drago mi je da se neugodan niz zaustavio.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Poz

Danicro1 sa pokerice ak se sjecas big_smile

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

10

Re: Poz

hvala stu.

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

11

Re: Poz

dobrodosao.. sretno na RR -u ja sam ispizdio zbog konstantnog rusenja servera i necu vise  tamo igrat  sad

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00