Tema: MTT noob ;)

Igram isključivo 9man SNG na Tiltu i nikada nisam nešto mnogo igrao MTT turnire (ne Sng mtt nego Guaranteed Turnire).

Hteo bih da pokrenem neki mali projekat, čisto da vidim kako se snalazim u tim vodama. Do sada sam imao par manjih uspeha na mttovima, 6. mesto na 15k gtd na AP za 660$, + 10ak itm na micro turnirima na Tiltu i Absolute (max do 50$ nagrade)..  hmm  što je i ok, pošto sam do sada odigrao max 30 turnira..

Trebaju mi neke preporuke:

1. Gde ima dobrih mttova sa bi do 20-30$, na Tiltu i Starsima je prevelik field..
2. Bankroll management?
3. Sinoć sam napravio mali mtt session na Tiltu, sve microsi, Daily Dollar, i Early double (oba po 6$ bi), i svuda zavrsio itm. Na kraju pogledam svoje statse na sva 3 i vidim da se ne razlikuju mnogo od mojih sng statsa.. 13/11.. Da li je to pretight za mtt? Istina, ubacio sam neke izmene u igri u odnosu na sng, više loose openam sa UTG, malo više fancy poteza, ne bacam se lako sa sb i slično.. Da li ovakva igra pije vode na mtt?
4. Literatura? Baš za mtt.. čitao sam harringtona naravno, mogao bi da počnem kill everyone.. još neke preporuke..?

Mtt bih igrao jednom, dvaput nedeljno, vikendom verovatno. Naravno preko dana sng grinding continues..  wink

00

Re: MTT noob ;)

za mttove ti je potrebno 2% rolla za bi ako se nevaram? znaci za te od 20$-30$ bi trebo imati oko 1000$-1500$
mislim da je to neka najjdonja granica? nek me ispravi netko ako grjesim!

00

Re: MTT noob ;)

mnogo mi je 1000$.. ne bih uložio u ovaj projekat više od 400-500$.. znači turniri od 5$..

00

Re: MTT noob ;)

MTT je velika varijanca , mozes ih odigrati 100 komada da niti jedan nebudes skroz deep!
Nisu uvijek uspjesni mtt projekti i mislim da uz mtt trebas odabrati neku drugu igru koju ces igrati konstantno a mtt-ove recimo navecer ili kako vec ! ako ces imati 500$ i igrati ove od 30$ onda bas moras imati srece da shipnes nesto u samom pocetku , a nista nije nemoguce!
ali -imati srece- ....to je bitan dio recenice wink
Puno toga se mora poklopiti u tim mtt-ovima , vidjet ces!

00

Re: MTT noob ;)

ja osobno ti trenutno cistim bonus na cakeu..i tamo ti ima prejebenih guaranteed turnira..nazalost nemas ga ovdje u ponudi i ja osobno imam problem s njihovim softverom jer mi se rusi 2-3 puta dnevno..

ali imas turnira 1k,2k ili 3k sa buyinom izmedu 5-10$ a field je max 200 ljudi..

00

6

Re: MTT noob ;)

hendrixjimmi napisao:

za mttove ti je potrebno 2% rolla za bi ako se nevaram? znaci za te od 20$-30$ bi trebo imati oko 1000$-1500$
mislim da je to neka najjdonja granica? nek me ispravi netko ako grjesim!

200BI minimum

00

Re: MTT noob ;)

hicpra napisao:

nazalost nemas ga ovdje u ponudi.

Ima, powerpoker je na cake networku.

00

Re: MTT noob ;)

svidja mi se ovo na cake networku.. jel podržavaju hem ili pt3? kakva je struktura?

00

Re: MTT noob ;)

onda uzmi ovu ponudu za power poker..posto ti je isto..

e sad..ja osobno ne mogu namjestit HEM, ali mislim da ga podrzavaju..struktura je standard, 10min leveli, 15-20% igraca je ITM..blindovi pocinju 10-20..

00

10

Re: MTT noob ;)

cake network ti ne podrzava HUD jer imas opciju da jednom u 2 tjedna (?) promijenis svoj screen name.

Sto se BRM tice. Na levelima do $10 bi ti 100BI trebalo biti dosta (na tim manjim fieldovima , na Starsu i Tiltu 200BI je ok)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

11

Re: MTT noob ;)

Kad smo kod mtt-ova....gdje ima turnira, koji recimo kreću iza ponoći (recimo od 00-01),da traju max do 07 ujutro?

Zadnji popravljao karik (16-01-2011 19:46:12)

00

12

Re: MTT noob ;)

karik napisao:

Kad smo kod mtt-ova....gdje ima turnira, koji recimo kreću iza ponoći (recimo od 00-01),da traju max do 07 ujutro?

pa to je sirok izbor, ali nema nijedan turnir točno vrijeme kad počinje/završava, ali na stranicama tipa ps i ft imas svako malo turnire tak da..

00

Re: MTT noob ;)

karik napisao:

Kad smo kod mtt-ova....gdje ima turnira, koji recimo kreću iza ponoći (recimo od 00-01),da traju max do 07 ujutro?

pa samo takvi i imaju! big_smile sve su namontirali da Amerima kreće oko 5-6 popodne, što je kod nas 11-12 uveče..

00