Tema: PokerPro HR Home Game

Ovdje cemo pisati sve vezano za Home Game.

Rasprave o vremenu za turnire (koliki BI, kakva struktura, koji tip, itd.)

Također molim one koji misle igrati samo cash da to napisu ovdje da ih nebi smatrao neaktivnima

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerPro HR Home Game

Ja sam uglavnom cash igrač, ali ću odigrati i sng ili turnir ako je u neko doba koje mi odgovara. Ne plaćam BI veći od 10$  tongue

00

3

Re: PokerPro HR Home Game

cash..nick:profy_cro,ali bacit cz neki turnir ako stignem

00

4

Re: PokerPro HR Home Game

cash: gi1985   
Nisam shavtio jel soba vec otvorena ili?? Ono pass i te stvari....??

00

Re: PokerPro HR Home Game

soba je otvorena i ima 3 cash stola za igrat

00

6

Re: PokerPro HR Home Game

club ID, invitational nmbr?

00

Re: PokerPro HR Home Game

trenutno je pun sad

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

8

Re: PokerPro HR Home Game

zasto ne napravite onda jednu za cash, a drugu za turnire?

00

9

Re: PokerPro HR Home Game

Zato sto je home game u beta fazi i maximum je 50 clanova.
Kad nebude u beti moci ce imati vise od 50 clanova

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerPro HR Home Game

ja sam zainteresiran za SNG i turnire, samo da provjerim koji mi je nick bio na starsima, prošlo je dosta vremena od kako sam tamo igrao....

edit: flower2309  big_smile

Zadnji popravljao fukodlak (21-01-2011 12:01:10)

00

11

Re: PokerPro HR Home Game

Ajmo ljudi.

Termin za sljedeci turnir. Nedjelja 20h?
Jeste za da napravimo neku ligu gdje cemo od svakog turnira dio prize poola izvaditi i na kraju podijeliti najboljima?
Ili npr mala liga (3 kola, iz svakog kola dio $ ide u zasebni fond) i pobjednik dobije upad i recimo DNG Sunday special i 20-30% onoga sto cashira ide ostalima koji su sudjelovali u ligi.

To su neke od ideja (treba poraditi na svakoj od njih) pa me zanimaju vaši prijedlozi.

shoot

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

12

Re: PokerPro HR Home Game

Neko vrijeme neću moći igrati te turnire,pa nek me roba izbaci da nekome oslobodim mjesto.
Nick: Cro8173

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: PokerPro HR Home Game

as I said, ja sam za neku ligu nakon koje će x najboljih dobiti "paket" za neki live tunrir (tipa Unibet open ME ticket + nešto za troškove i smještaj) dok ostali koji su igrali dijele recimo 25 % njegovih dobitaka tamo (na način da svatko dobije postotak od tih 25 % koliko je ukupno "uložio" u nagradni fond lige) --> puno ljudi na forumu se izjasnilo da bi htjelo na neki live pa je ovo odlična prilika da tako nešto i osiguramo nekom sretniku/ici smile

P.s. Nedjelja u 20 odgovara wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

14

Re: PokerPro HR Home Game

Eureka FTW...

Problemi lige:
max 50 igrača na homegame-u pa nebi mogli svi koji žele sudjelovati
nemogučnost ne isplačivanja nagrada tj. čuvanja nagrada za veći paket

00

15

Re: PokerPro HR Home Game

roba59 napisao:

Eureka FTW...
nemogučnost ne isplačivanja nagrada tj. čuvanja nagrada za veći paket

Neka turniri budu sa min. buyinom, a dogovoreni buyin neka se uplaćuje nekome na account. Npr turnir je $1+0.1 i još $5 se uplati nekome na account i to ide u prizepool za live turnir.

Zadnji popravljao dfable (22-01-2011 13:56:15)

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: PokerPro HR Home Game

A da se napravi 2,3 kluba? Da mogu i ostali sudjelovat.

00

17

Re: PokerPro HR Home Game

Upravo to sto je fable napisao.
Dogovorimo se za BI i jedan dio pošaljemo robi (?), a ostalo ide normalno u pp.
Nagrade bi se isplacivale ovisno koliko kola ima i koliko ljudi bude igralo.

Buy in za Eureku u HR bi bio odlicna nagrada (a i imamo dosta vremena do tad, pa se stigne osvojit 2-3 buy ina)

Sto se tice ogranicenosti na 50 igraca. Mozemo napraviti jos jedan klub i nek budu kao 2 zasebne lige (?) (i nemoze se bit clan u oba kluba).

Treba to jos malo doradit, ali mislim da smo na dobrom putu (?)

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerPro HR Home Game

Napravi se jos jedan klub ali sve jedna liga, zajednicka od oba kluba bez obzira na to sto ne igraju svi zajedno?

00

19

Re: PokerPro HR Home Game

Problem bi mogao biti sto bi nakon par kola, a pogotovo u zavrsnici lige dosta ljudi koji nemaju sanse osvojiti upad na taj live turnir moglo odustati.
Mozda da bi se to izbjeglo bi bilo dobro ne kako je npr. fable napisao da se salje za svaki turnir dodatna lova koja bi isla u prize pool za live turnir, nego da se uplati odma na pocetku lige u komadu? npr. ako liga ima 10 turnira, i dogovorimo se da od svakog turnira ide npr 5$ u pp za live turnir, onda odmah na pocetku lige svi prijavljeni posalju 50$. A dogovoreni buy in za svaki turnir ostaje u pp tog turnira.

Ako bi se prijavilo vise od 50 igraca, naprave se dvije lige, igraci se rasporede random u svaku, i nakon nekoliko kola najlosiji ispadaju dok ne ostane 50 igraca, koji bi se onda spojili u jednu ligu. ili tako nesto...
Ili se naprave dvije lige pa pobjednici iz svake igraju HU, i pobjednik dobiva upad na ME, a drugi kao utjesnu nagradu buy in na neki side event.
Ali treba vidjet koliko bi bilo zainteresiranih uopce, za koji live turnir bi igrali, koliko bi skupljali u taj pp, pa bi mozda moglo bit i vise mjesta koja dobivaju upad...

00

20

Re: PokerPro HR Home Game

da, tako je bolje... napravimo listu svih zainteresiranih i ovisi koliko ih bude odlucimo koliko ce svaki trebat dat da bude dovoljno za 1-2 paketa...

00

Re: PokerPro HR Home Game

Ajd stavi sutrašnji turnir nekih 15-30 min kasnije pa da se ljudi s mirom vrate s tekme kući... smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

22

Re: PokerPro HR Home Game

20:30 CET
buy in $3,30
Tournament name: weeeeeeeee
TID 356189787
1500 starting chips
10 minutes levels
top 10% payed

gl

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

23

Re: PokerPro HR Home Game

21:00
359064160
$3 + $0,75 + $0,3
KO Hold'em
top 15% paid
2k stack, 10 min blinds

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerPro HR Home Game

go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go go wink

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

25

Re: PokerPro HR Home Game

ej mozes mene izbacit s home gamea ak neko oce umjesto mene..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00