Tema: High stakes poker s07

Danas je bilo emitiranje prve epizode na GSN , da li netko zna za neki link gdje se može pogledat

00

Re: High stakes poker s07

ivica5261 napisao:

Danas je bilo emitiranje prve epizode na GSN , da li netko zna za neki link gdje se može pogledat

Malo si pomjesao datume. Emitiranje pocinje 26.2.2011.

Limit poker is a science, but no-limit is an art.  In limit you are shooting at a target.  In no-limit, the target comes alive and shoots back at you.
00

3

Re: High stakes poker s07

Poker News Daily can independently confirm that the seventh season of GSN’s “High Stakes Poker” will debut on Saturday, February 26th. The show moves from its customary Sunday night time slot to Saturday this time around. Once again, Gabe Kaplan will provide solo commentary in the booth and Kara Scott will conduct interviews from the poker room floor.

00

Re: High stakes poker s07

ajspingvin napisao:
ivica5261 napisao:

Danas je bilo emitiranje prve epizode na GSN , da li netko zna za neki link gdje se može pogledat

Malo si pomjesao datume. Emitiranje pocinje 26.2.2011.

Ups totalno pomješao  big_smile   , šteta što neće biti AJ Benzeme i ekipe s full tilta.  sad

00

5

Re: High stakes poker s07

ivica5261 napisao:
ajspingvin napisao:
ivica5261 napisao:

Danas je bilo emitiranje prve epizode na GSN , da li netko zna za neki link gdje se može pogledat

Malo si pomjesao datume. Emitiranje pocinje 26.2.2011.

Ups totalno pomješao  big_smile   , šteta što neće biti AJ Benzeme i ekipe s full tilta.  sad

ja cekam dan kad ce durr, ivey i farha sjest zajedno za stol.. umjesto da se ide prema tome, ide se sve dalje od toga. respekt svima ostalima, antoniusu, galfondu itd., ali durr+ivey+farha bi bio epic win.

steta i za benzemu. gabe samo s njim cini odlican tandem.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: High stakes poker s07

izbacili su kaplana iz uloge  voditelja.. ovo ce  bit najgori HSP dosad

Mike Baxter
Eric Boneta
Doyle Brunson
Johnny Chan
Robert Croak
Jonathan Duhamel
Antonio Esfandiari
Phil "OMGClayAiken" Galfond
Bill Klein
Phil Laak
Jason Mercier
Julian Movsesian
Daniel Negreanu
David "Viffer" Peat
Bill Perkins
Andrew "good2cu" Robl
Phil Ruffin
Vanessa Selbst
Bob Voulgaris

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: High stakes poker s07

ak nema ivey-a ili dwan-a igra će bit lošija, i još ak neće bit ove veselije ekipe bit će očajno -.-

00

8

Re: High stakes poker s07

nema ih jer full tilt ne dopusta svojim igracima nastup.

00

9

Re: High stakes poker s07

hahahaha koje sranje od lineupa, fino su uspjeli unistit najbolji poker show

00

10

Re: High stakes poker s07

pa omg igra, wtf? meni dovoljno da je on i onaj debil robl tek toliko da slusam nekog tko prica i ne razumijem ni jednu rijec.

00

11

Re: High stakes poker s07

a nema dwana durrrra i iveya. OMG je i meni najjaci od svih al on ce bit valjda u onak cetvrtini epizoda. jbmu nema ni hellmutha

00

Re: High stakes poker s07

lol jel moze bit gore, nema tilt proova i jos maknu gabea, wp
nadam se da stave gabea na onaj novi show sa junglemanom i jos nekim likovima
sad cu gledat samo zbog galfonda i da vidim kome ce negreanu donirat stack

00

13

Re: High stakes poker s07

Jel zna netko koji ce mamlaz vodit HSP kad su vec Kaplana izbacili ?

when you feel like quitting think about why you started..
00

14

Re: High stakes poker s07

http://www.highstakesdb.com/2008-gabe-k … -host.aspx

Zadnji popravljao Brky (08-02-2011 22:44:39)

00

15

Re: High stakes poker s07

Mogli su odmah i promijenit ime show-a jer to vise nema nikakve veze sa prijesnjim sezonama HSP-a

when you feel like quitting think about why you started..
00

16

Re: High stakes poker s07

4ladX napisao:

nema ih jer full tilt ne dopusta svojim igracima nastup.

znam čuo sam to, sam mi baš i nije previše jasno, pa nije emisija pod pokroviteljstvom ps-a?

00

17

Re: High stakes poker s07

je

00

18

Re: High stakes poker s07

puki86 napisao:

izbacili su kaplana iz uloge  voditelja.. ovo ce  bit najgori HSP dosad

Mike Baxter
Eric Boneta
Doyle Brunson
Johnny Chan
Robert Croak
Jonathan Duhamel
Antonio Esfandiari
Phil "OMGClayAiken" Galfond
Bill Klein
Phil Laak
Jason Mercier
Julian Movsesian
Daniel Negreanu
David "Viffer" Peat
Bill Perkins
Andrew "good2cu" Robl
Phil Ruffin
Vanessa Selbst
Bob Voulgaris

Ma line up je čist ok, ima par cash genijalaca, par turnirskih genijalaca, par starosjedioca, par zabavljača, par fisheva punih para i par nepoznatih koji su valjda s razlogom tu, vidjet ćemo zašto.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

19

Re: High stakes poker s07

Galfond je govorio da kad je on igrao su bila 2 ili 3 biznismena (čitaj fisha) za stolom.

00

20

Re: High stakes poker s07

ma  mene uzasno zivcira  kaj su hitili kaplana, prvo Aj benzu i sad  kaplana... a  bar  je  on imao uvijek dobre  fore
od  ovog  line upa mene  najvise  zivcira robl , frajer je  tajter ,nis ne  prica ,nije  zanimljiv i nije mi simpatican  smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

21

Re: High stakes poker s07

bar nema toda brunsona  lol  lol

00

Re: High stakes poker s07

Nije toliko los lineup koliko bi mogao biti,ali da je mogao biti bolji... steta za ekipu sa full tilta..Bilo bi dobro vidjet Isildura i par online genijalaca...

00

Re: High stakes poker s07

roba59 napisao:

Galfond je govorio da kad je on igrao su bila 2 ili 3 biznismena (čitaj fisha) za stolom.

Galfond je fish među njima od 300kg,Negreanu fish od 500kg,Baxter misli da se nezna pa da zna pa na kraju nezna i on teži oko 300kg,Laak je tighter koji nešto zna a među njima nezna i nije zanimljiv...sve u svemu pušiona od ekipe dwan,ivey i farha ih pojedu sve u roku odmah a možda i prije.

00

Re: High stakes poker s07

sabit nogen napisao:
roba59 napisao:

Galfond je govorio da kad je on igrao su bila 2 ili 3 biznismena (čitaj fisha) za stolom.

Galfond je fish među njima od 300kg...dwan,ivey i farha ih pojedu sve u roku odmah a možda i prije.

http://www.bestweekever.tv/bwe/images/2010/01/SIMON-CONFUSED-GIF.gif

http://www.threadbombing.com/data/media/2/maxwell_smart__confused.gif

00

Re: High stakes poker s07

sabit nogen napisao:

Galfond je fish među njima od 300kg,Negreanu fish od 500kg,Baxter misli da se nezna pa da zna pa na kraju nezna i on teži oko 300kg,Laak je tighter koji nešto zna a među njima nezna i nije zanimljiv...sve u svemu pušiona od ekipe dwan,ivey i farha ih pojedu sve u roku odmah a možda i prije.

zadnji puta si poker popratio prije oko 8-10 godina? Ako ništa bar si za dwana i iveyja pogodio, hebiga ne možeš sve promašit...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00