Tema: jokerstars cashout

Pozdrav svima!Kakova je to sad nova fora da se ne može više "keširat" sa starsa na VISU?

00

Re: jokerstars cashout

ovo prvi put cujem :S kad si probao cashoutat ??

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: jokerstars cashout

može se...

a da ubuduće izbjegneš komplikacije, osposobi moneybookers wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: jokerstars cashout

Hehe, više od nekoliko puta.Sad kad idete na cashout, ima 5 opcija:moneybookers, NETeller, WireTransfer, " Check in US dollars (ili eur)", i cashout request to direct bank transfer.Prije je tu bila opcija cashout direktnu na vašu VISA karticu. Koje da biram od navedenih? Ili baš moram na moneybookers? smile

00

Re: jokerstars cashout

koji debilizam a bitno da se sa visom moze depositat .... vrh kretenizma....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

6

Re: jokerstars cashout

ja imam ponudjenu i visu, sve je ko i prije

00

Re: jokerstars cashout

da bi dobio opciju cashoutanja preko vise, moras preko nje barem jednom depositat. case closed

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

8

Re: jokerstars cashout

rigged

00

Re: jokerstars cashout

tenkju, idem im dati onda 10 dolara smile

00

Re: jokerstars cashout

prije pljuvanja bilo bi lijepo da se sami educirate... ako išta više iritira od gluposti siteova, randomizera karata i HŽ-a onda je to kad neupućeni umjesto da pitaju ili provjere rečeno napišu nešt tipa "vrh kretenizma" i valjda su sami sebi kul. Nije riječ samo o ovoj temi i ne govorim ovo bilo kome posebno već se zadnje vrijeme sve češće prikupljaju postovi koji ne pomažu ničemu već služe samo da bi se pojedinci zadovoljili (uključujući i ovaj post, ali više ni sam ne znam gdje bih ovakav komentar ostavio pa sam odabrao posljednju temu kojoj se pojavljuju "smješni" komentari)

Zadnji popravljao iAcesHigh (27-01-2011 21:05:45)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: jokerstars cashout

iAcesHigh napisao:

prije pljuvanja bilo bi lijepo da se sami educirate... ako me išta više iritira od gluposti siteova, randomizera karata i HŽ-a onda je kad neupućeni umjesto da pitaju ili provjere rečeno napišu nešt tipa "vrh kretenizma" i valjda su sami sebi kul. Nije riječ samo o ovoj temi već se zadnje vrijeme sve češće prikupljaju postoji koji ne pomažu ničemu već služe samo da bi se pojedinci zadovoljili (uključujući i ovaj post, ali više ni sam ne znam gdje bih ovakav komentar ostavio pa sam odabrao posljednju temuu kojoj se pojavljuju "smješni" komentari)

+1

00