Tema: Erste banka

Eto imam nekih problema vezano za isplatu na Fulltiltu .Prije nove godine sam otiso u banku podici nekih 130 dollara i ova koka iz banke mi je zabunom dala 300 dollara nisam htio nista govorit jer je njih 3 gledalo u monitor tamo i svi su se slozili da je 300 bilo na kartici .Bas sam sad gledo nesto po mailu i vidim da sam dobio email od tilta .
Dear Hrvoje Horvat,

We are writing to you in relation to the following Credit Card withdrawal(s):

We have been informed by our third-party processor of an error in processing your withdrawal. Due to a technical issue it has been double credited to your credit card.

This issue has now been resolved and the incorrect credit will be reversed within the next 3 - 5 business days.

We apologize for any inconvenience caused by this issue. Thank you for your understanding.

If you have any questions please reply to this email.

Sincerely,

Full Tilt Poker Support
U cetvrat sam withdrawlo 100 dollara probao sam nekoliko puta ici na make deposit probat bar 10 dollara deposat da vidim jesu sjele na karticu da neidem bezveze u grad ako nisu sjele .Mene zanima dal ce mi sad fulltilt ili banka isplatiti tih 100 dollara ili sam jos 70 duzan banci ;D .Poslo sam fulltiltu pre par dana email i tocno to pitanje postavio i nisam dobio nikakv konkretan odgvor dali je itko imao slicnih iskustva??

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Erste banka

sta se desilo ?

Tilt ti je umjesto 130$ posla 300$ ?

Te pare si diga i sad tilt nesto pizdi ? 

Jesam dobro svatio ?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Erste banka

tilt ti je umjesto 150$ isplatio 300$ ako pise da je "doube credited" na tvoju karticu..sto znaci da si im bio duzan 150$,pa sad kas si htio povuci 100 su valjda rutinski provjeravali i uocili gresku,uzeli ti tih 100$ i jos ce uzeti i 50 ako budes imao..moje misljenje..

00

Re: Erste banka

Da chillin dobro si shvatio al to nije moja geska sto su  "doube credited" mogli su ljepo emailom odgovorit i dao bi im ja jos tih 50 dolllara sad cu otic u banku vidit ako je tako preko frenda cu withdrawlat. Nakon tih 170 sto su mi dali vise imo sam malu griznju savjesti ali nakon 5 6 barun coli nestala je big_smile. Jbga ljepo dode prije nove godine 1000 kuna ...Regres big_smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Erste banka

oni će ti to naplatiti s računa i u teoriji ako nemaš na računu mogu te sudski ganjati... naravno da to za 50 baksa neće raditi, ali će ti blokat račun ako i uspiješ izvadit ostale pare preko frenda (što je teško pošto ti je sad flagan račun)... naravno da nisi ništa krivo napravio, no isto tako oni samo uzimaju što je njihovo. Možete sad raspravljati tko je tu kriv, ali činjenica je da će si oni to naplatiti jer imaju pravo na to smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: Erste banka

Hmmm. Ja mislim da ce ti taj dug naplatiti sa tvoje kartice a ne sa FT accounta, pa ako nemas love na tom racunu bi mogao u nedopusteni minus, a to bas i nije najpozeljnija situacija.

00

Re: Erste banka

Ma evo povuko sam jos 300 dollara sad nek se dogovore big_smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00

Re: Erste banka

Evo sad sam pdbio odgovor i na hrvatskom
Dobar dan,

Hvala vam što ste nas kontaktirali.

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da smo potvrdili vaš Full Tilt Poker račun. Možete se prijaviti i igrati na našim stranicama kao i obično.

Jako smo vam zahvalni na razumijevanju.

Sretno na stolovima, i hvala vam za igranje na Full Tilt Pokeru.
I opet nema odgovora sta sam kome duzan smile

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
Ovo je ne dva, ne tri, ne četiri, ne pet, već ŠEST razloga zašto smo ispred svih!!!
00