26

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Haha... Kak znas da bi gurao river da nije pogodio flush? Uostalom, to je samo jedna od rijetkih kombinacija koje beatamo.

00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

gmiko napisao:
cgreen napisao:

tak bi i ja,

kaj ak dojde A s obzirom da može imat AT, a sa straightom više neće calat jedino slowplayanim setom sada slabijim fulom?

Teško da calla UTG rejz s AT u MP. Ne bih o tome brinuo previše. Strejt će betat sigurno na riveru bez obzira što dođe.

U kojem to paralelnom univerzumu itko folda AT na single raise preflop?  smile

I da, ako ima straight ovdje, zasto bi raisao? Nicega se netreba bojat, pogotovo ne nekakvog backdoor flusha. Jedino sta rejza za value ovdje su setovi i 2pair kombinacije kao A6s ATs ili T9s. Sumnjam doduse da protiv UTG raisera raisa semibluffove u ovakvom spotu, tako da ako callamo turn raise i ne hitamo flush/boat moramo foldati jer on nece nista chekirat sto je raisalo turn, a ne vjerujem da ista beatamo osim realno T9.

edit:58s kazes? stavi note na njegov turn play i stackaj se sa made handovima protiv cijelog njegovog turn raise rangea na wet boardu = $$$

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

Šta ako se mi postavimo u njegov spot. Vrlo teško ima ovdje bolji hand od nas.
UTG raise možemo odbaciti 78s u obzir na njegove statse, Možda ima TT ili AA, najverovatnije po meni ima AK.
Ako bi ja to odigrao, ja bi na turnu gurnuo all-in pa da ga vidimo.

Ali se mi ne svidja ni malo call na flopu, šta čemo time postiči.
Bolje je raise i uzeti ono što je naše.

00

29

Re: 2 para + nut fd turn akcija

misliš na turnu, nećeš raizet jer večina handova s kojima  će stack ofat te beata,  a bacit će ono od ćega si jači uzmimo u ovom slučaju slabiji FD na kojem mu je uzeo stack

dobro neznam sad odse dal bi bacio taj fd al kužiš kaj sam mislil

Zadnji popravljao cgreen (08-02-2011 18:24:20)

00

30

Re: 2 para + nut fd turn akcija

boboman napisao:

U kojem to paralelnom univerzumu itko folda AT na single raise preflop?  smile

Mislim da večina winning igrača protiv UTG rejza. Standard open s UTG-a je AT+, pa ako imalo razumiješ gap koncept ti je jasno da se to ne calla.

00

31

Re: 2 para + nut fd turn akcija

meni nema smisla turn raise ni sa setom ni sa straightom al to ne znaci da ga nema. moze dobit 3barela od aira kad turcin izbarela svoj utg air na Axx, a kad ga rejza na turnu izbacuje sav air i Ax od koji je mogao dobit jos jedan bet. ship na turnu nema smisla, calla te jace, a air folda

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

32

Re: 2 para + nut fd turn akcija

I AJo foldam na UTG raise ako otvara mali postotak.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

33

Re: 2 para + nut fd turn akcija

boboman napisao:

U kojem to paralelnom univerzumu itko folda AT na single raise preflop?  smile

I da, ako ima straight ovdje, zasto bi raisao? Nicega se netreba bojat, pogotovo ne nekakvog backdoor flusha. Jedino sta rejza za value ovdje su setovi i 2pair kombinacije kao A6s ATs ili T9s. Sumnjam doduse da protiv UTG raisera raisa semibluffove u ovakvom spotu, tako da ako callamo turn raise i ne hitamo flush/boat moramo foldati jer on nece nista chekirat sto je raisalo turn, a ne vjerujem da ista beatamo osim realno T9.

edit:58s kazes? stavi note na njegov turn play i stackaj se sa made handovima protiv cijelog njegovog turn raise rangea na wet boardu = $$$

U ovom univerzumu čak i solidni (ne mora bit ni predobar) igrač će foldat i AJ na UTG rejz ako villainov range nije preširok. Ne kažem da loši igrači ne callaju s AT u MP, ali glupo je takve pretpostavke raditi bez ikakvog reada. Da, ima veliku razliku izmedju VPIP i PFR ali s obzirom na hand koji je pokazao, obv da calla previše pf sa suited connectorima, nema nigdje dokaza za Ax, to fishevi rade. AT je ionako samo jedan hand i to 3outer cooler na turnu i brinut se specifično oko njega je bezveze.

Zašto bi rejzao turn ako ima strejt? Za value za boga miloga, pa kako će ugurat stack inače? I kako se ničega pobogu ne treba bojat? Spareni board na riveru, flush karta na riveru, strejt karta na riveru, sve ga to može dobit/ubit mu akciju. Naravno da će rejzat turn sa strejtom!

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

34

Re: 2 para + nut fd turn akcija

milac napisao:

meni nema smisla turn raise ni sa setom ni sa straightom al to ne znaci da ga nema. moze dobit 3barela od aira kad turcin izbarela svoj utg air na Axx, a kad ga rejza na turnu izbacuje sav air i Ax od koji je mogao dobit jos jedan bet. ship na turnu nema smisla, calla te jace, a air folda

Ma koji air mi mozemo imati na turnu?

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

35

Re: 2 para + nut fd turn akcija

WinningStreak napisao:

Šta ako se mi postavimo u njegov spot. Vrlo teško ima ovdje bolji hand od nas.
UTG raise možemo odbaciti 78s u obzir na njegove statse, Možda ima TT ili AA, najverovatnije po meni ima AK.
Ako bi ja to odigrao, ja bi na turnu gurnuo all-in pa da ga vidimo.

Ali se mi ne svidja ni malo call na flopu, šta čemo time postiči.
Bolje je raise i uzeti ono što je naše.

Ako calla 85s, sigurno calla i 87s. Statsi mu i upućuju da calla s takvim handovima.
TT je moguć, AA malo vjerojatno, 3betat će PF.

Flop si krivo vidio, mi smo agresor i nismo callali flop nego betali.
A turn je problem ak guramo da nas ne calla ništa slabije, a imamo odlične oddse za call. Obv call i reevaluate river.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: 2 para + nut fd turn akcija

gmiko napisao:

A turn je problem ak guramo da nas ne calla ništa slabije, a imamo odlične oddse za call. Obv call i reevaluate river.

Zasto nas ne calla nista slabije sta ako shipamo on tu folda 10 9, A6, 9 6 ili neke funky gutshote s FD i parom ili tako nesto a stavio je 40 tak posto stacka unutra???
Rekao bi da prosjecan igrac ne bi to bacio pogotovo nakon sto se komita rejzom na turnu

Pocetnici cesto overplejaju visoke parove preflop
00