101

Re: postati pro

naravno da  sam uzoran, TOP STUDENT--zato su me  skoro i izbacili s  faksa  ove  godine

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

102

Re: postati pro

+1000000  svi govore da mozes imati posao samo preko veze loooool to govore likovi koji su propalice na faksu pa se tako tjese,ja imam stotine primjera kod frendovaa i rodbine koji su svojim zalaganjem i rezulatatima na faksu dobili posao i imaju jakoooo dobre place...

To je istina za poslove gdje ti treba mrcina od 100 kg mišića, za recimo prebacivanje nekakvog građevinskog materijala.

Pristojan posao u hr ćeš dobiti sa poštenim radom/učenjem i zalaganjem...Ako ti stvarno vjeruješ u to šta si napisao onda si u velikoj zabludi,sine big_smile

Zadnji popravljao karik (15-02-2011 21:53:49)

00

Re: postati pro

profy napisao:

+1000000  svi govore da mozes imati posao samo preko veze loooool to govore likovi koji su propalice na faksu pa se tako tjese,ja imam stotine primjera kod frendovaa i rodbine koji su svojim zalaganjem i rezulatatima na faksu dobili posao i imaju jakoooo dobre place...

Pricas nebuloze i pretjerujes..Nemas stotine primjera..Evo jedan koji sjajno odrazava moje misljenje o tome..

Poznanik,prije pola god dosao iz Bosne,drugi tjedan boravka u zg-u stari mu nasao posao u Allianz osiguranju,pocetna placa 6k kn..Decko cak nema ni diplomu nekog bosanskog faksa,a svi znamo da ih je lakse kupit nego burek u pekari..Nekoliko puta sam pricao s njim i jedino sto mogu reci jest da je najobicniji glupan..Primitivna neinteligentna kretencina blago receno..Al nemre on bit toliko glup koliko stari debelu vezu moze imat..

Dva dobra frenda,jedan zavrsio promet,drugi filozofiju,obojica rade u istom skladistu za 3k kn i zivotare..Ostale sa diplomama a bez ikakvog posla nema smisla nabrajat,ali ima ih puno..

Zivimo u Hrvatskoj, znanje, obrazovanje, trud i sl. se kod nas jos duze vrijeme nece cijeniti niti priblizno kao plave kuverte ili rodbinske veze, i zato nemoj precjenjivat diplomu..Ako mislis zavrsit faks, zavrsi ga zbog sebe, ne zato jer ce ti osigurat bolji posao i vecu placu,jer nece..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

104

Re: postati pro

dobro ok mozda sam pretjerao,jer ja studiram faks koji je vise orijentiran vani nego hrvatsku i diploma mi vrijedi u 90% svijeta,pa svejedno i mislim otic u ameriku radit poslije fakas,ali govoriti da je diploma samo reda radi to su gluposti,doslovno izjednacavas covjeka sa baustele i lika koji ima faks(iako nemam nista protiv ljudi koji postenu zaraduju na gradevini niti ih potcjenjujem)

00

105

Re: postati pro

profy napisao:

svi pričate kako diploma ništa ne znači, pa normalno da ništa ne znači onome tko 5 godina fakulteta studira 10 godina i završi ga s prosjekom ocjene 2,35... nije toliko važan prosjek, kao ni br. godina koje se  studira, ali brate zašto bi netko zaposlio osobu koja se očigledno zajebava, koja je lijena, kojoj je vrhunac dana otići s frednovima na kavu?!!! da li bi netko od vas zaposlio takvu osobu? ja prvi ne bi

daj zbediro si me! wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

106

Re: postati pro

nisam ja to napisao big_smile  big_smile

00

107

Re: postati pro

pa  naravno da  diploma  vrijedi ali bez deeebele veze  u danjasnje  vrijeme  mozes  si je  lagano zabit u pak..
jako su rijetki oni koji ne  dobiju posao preko veze i oni koji kazu da  su dobili posao bez veze  ti lazu u 90 % slucajeva

pogledaj si na  indeksu danas  ti je  objavljeno da  ima  prijavljenih na  burzi 335000, jel znas  ti koji je  to broj a sad  jos  razmisli koliko su ih izbacili s  burze  samo da  bi se  taj broj smanjio i koliki je  broj onih koji se vise nemogu prijavit  na  burzu dok ne  nadu neki posao i dobiju otkaz a  sve to da  se  nebi vidjelo pravo stanje  stvari..

ljudi se  po svijetu dizu na  noge  cim im se  neki kurac  ukine , pogledajte  samo sto rade  sranja  u egiptu ,francuskoj,grckoj.. odma  se  svi dizu na  noge  i idu rusit vladu a kod  nas nitko nista,to znaci da  nam je  dobro i da  se  nemamo pravo zalit  kad  nista ne  poduzimamo, u krajnjem slucaju sami smo birali vlast pa sad  kako god nam bilo sami smo si krivi

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

108

Re: postati pro

slazem se donekle u vecini s tobom puki,samo sto smo mi takva nacija,nama i kad nije dobro mi cemo radje sutjeti nego svi izaci na ulicu i nappraviti ono sto je egipat napravio ...mi uvijek trpimo i drzimo za sebe,jer smo dosta po tom pitanju pičkast narod..
a sto se tice tene ti najbolje znas sto je za tebe dobro,ako vidis da faks ne ide ostavi ga se i teraj poker,ja ti zelim svu srecu svijeta,jer ovo je tema o tebi a ne diplomi i situaciji u hr big_smile

00

109

Re: postati pro

profy napisao:

mi cemo radje sutjeti nego svi izaci na ulicu i nappraviti ono sto je egipat napravio ...mi uvijek trpimo i drzimo za sebe,jer smo dosta po tom pitanju pičkast narod..

bitnije je u kladu ic pa na pivu, lako za sve ostalo smile

00

110

Re: postati pro

heba vas fax i sve ostalo ionak ce brzo kraj svijeta   lol    lol  lol  a onaj konj u zaitgeistu predlaže da svi pobacamo lovu na hrpu i zapalimo je

Zadnji popravljao Bebach (15-02-2011 23:08:26)

00

111

Re: postati pro

Zato treba čim više skupiti da bude veći plamen...

00

112

Re: postati pro

Bebach napisao:

heba vas fax i sve ostalo ionak ce brzo kraj svijeta

ako mislis na 2012 onda si u krivu jer su se preracunali nesto pa malo odgodili to  big_smile
no smislit ce vec nesto, ako nis neku zagubljenu poruku babe vange koja najavljuje nocnu invaziju bijesnih lasica diljem europe.

00

113

Re: postati pro

profy napisao:

svi pričate kako diploma ništa ne znači, pa normalno da ništa ne znači onome tko 5 godina fakulteta studira 10 godina i završi ga s prosjekom ocjene 2,35... nije toliko važan prosjek, kao ni br. godina koje se  studira, ali brate zašto bi netko zaposlio osobu koja se očigledno zajebava, koja je lijena, kojoj je vrhunac dana otići s frednovima na kavu?!!! da li bi netko od vas zaposlio takvu osobu? ja prvi ne bi

totalno istina, 2 put sam bio na razgovoru za posao  više da udobrovljnim starce i 2 puta 2-3 pitanje je bilo zašto mi je tak puno trebalo da dođem do apsolventske godine, odma sam bio sretan jer sam nakon tok pitanja znal nist od toga hehe  big_smile

00

114

Re: postati pro

Bebach napisao:

heba vas fax i sve ostalo ionak ce brzo kraj svijeta   lol    lol  lol  a onaj konj u zaitgeistu predlaže da svi pobacamo lovu na hrpu i zapalimo je

obv bezveze se zamarate, nak i nak uskoro bude ošlo sve u k... zato sad treba uživat

00

115

Re: postati pro

profy napisao:

svi pričate kako diploma ništa ne znači, pa normalno da ništa ne znači onome tko 5 godina fakulteta studira 10 godina i završi ga s prosjekom ocjene 2,35... nije toliko važan prosjek, kao ni br. godina koje se  studira, ali brate zašto bi netko zaposlio osobu koja se očigledno zajebava, koja je lijena, kojoj je vrhunac dana otići s frednovima na kavu?!!! da li bi netko od vas zaposlio takvu osobu? ja prvi ne bi

zaposlice onog ko trazi manju platu. ja bi tako i tako bi svaki privatnik. u drzavnim preduzecima primaju samo rodbinu ili preko veze uz kovertu. ne znam kako je kod vas al kod nas kad ides na razgovor ne smes pitati kolka ce biti plata, samo te pogleda i kaze da ce vas nazvati ako ste prosli. lik pozove svi koji su podneli zahtev i kome je hitno tj pristane da radi za minimalac je primljen

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

116

Re: postati pro

Dr.Greenthumb napisao:

Ako mislis zavrsit faks, zavrsi ga zbog sebe, ne zato jer ce ti osigurat bolji posao i vecu placu,jer nece..

nece osigurat bolji posao i vecu placu, al ce dati vecu sansu za to. a ako si presao pola puta ili 2/3, onda je steta to odje*at i ne zavrsit.

nije tajna da je u nasoj drzavi sve sje*ano i naopako i da diploma precesto ne znaci ni klinca. ali po meni je idiotarija doci tako daleko i imati priliku zavrsit to sranje, i onda ga ne zavrsit.

Zadnji popravljao stu (16-02-2011 12:58:08)

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

117

Re: postati pro

jebote faks na poker forumu

00

118

Re: postati pro

Izbrisani su offtopic postovi koji nemaju veze s temom, a potiču samo svadju...

00

Re: postati pro

Naravno da ne možeš dobit posao bez veze kad smo svi skupa obična stoka, stoka koja podržava korumpirani sustav, a iz toga korist izvlači jako mali broj ljudi.
Većina ljudi je spremna dati i primiti mito, a osjećaju se iznimno ugodno kad im nešto uspije preko veze, bilo dobivanje posla, upis na faks ili male stvari kao podmićivanje prometnih policajaca.

Ono o čemu gotovo nitko ne razmišlja je da tako dugoročno samo šteti sebi i svojoj djeci.
Kratkoročni profit je u takvim situacijama očit, ali tako nikad nećemo postati društvo u kojem policajac ne treba primati mito jer ima pristojnu plaću, u kojem ne treba pisati kazne da bi ispunio kvotu i napunio proračun, nego u kojem stvarno djeluje za dobrobit društva u cjelini, društvo u kojem ti za dobivanje posla ne treba veza ili članska iskaznica neke stranke, društvo u kojem su porezna davanja prihvatljiva, a ne među najvišima u svijetu, društvo koje ima dobar obrazovni i zdravstveni sustav, a ne društvo u kojem su zbog pljačke izdaci za jedno i drugo sve manji i manji, društvo u kojem glavni državni odvjetnik ne trpa optužnice na dno ladice ovisno o političkim naredbama, a u kojem se zahvaljujući vezama i društvenom statusu možeš izvući od najtežih zlodjela, društvo u kojem nema na stotine općina koje postoje samo da bi se određeni broj ljudi tamo mogao zaposliti...

Podržavajući ovakav korumpirani sustav, djelujući po njegovim pravilima samo omogućujemo pljačku i bogaćenje jednoj maloj skupini ljudi. Ostalima bi bilo puno bolje da žive u pravednom i uređenom društvu.

Zadnji popravljao ribaaaaaa (16-02-2011 05:05:20)

00

Re: postati pro

ribaaaaaa napisao:

Naravno da ne možeš dobit posao bez veze kad smo svi skupa obična stoka, stoka koja podržava korumpirani sustav, a iz toga korist izvlači jako mali broj ljudi.
Većina ljudi je spremna dati i primiti mito, a osjećaju se iznimno ugodno kad im nešto uspije preko veze, bilo dobivanje posla, upis na faks ili male stvari kao podmićivanje prometnih policajaca.

Ono o čemu gotovo nitko ne razmišlja je da tako dugoročno samo šteti sebi i svojoj djeci.
Kratkoročni profit je u takvim situacijama očit, ali tako nikad nećemo postati društvo u kojem policajac ne treba primati mito jer ima pristojnu plaću, u kojem ne treba pisati kazne da bi ispunio kvotu i napunio proračun, nego u kojem stvarno djeluje za dobrobit društva u cjelini, društvo u kojem ti za dobivanje posla ne treba veza ili članska iskaznica neke stranke, društvo u kojem su porezna davanja prihvatljiva, a ne među najvišima u svijetu, društvo koje ima dobar obrazovni i zdravstveni sustav, a ne društvo u kojem su zbog pljačke izdaci za jedno i drugo sve manji i manji, društvo u kojem glavni državni odvjetnik ne trpa optužnice na dno ladice ovisno o političkim naredbama, a u kojem se zahvaljujući vezama i društvenom statusu možeš izvući od najtežih zlodjela, društvo u kojem nema na stotine općina koje postoje samo da bi se određeni broj ljudi tamo mogao zaposliti...

Podržavajući ovakav korumpirani sustav, djelujući po njegovim pravilima samo omogućujemo pljačku i bogaćenje jednoj maloj skupini ljudi. Ostalima bi bilo puno bolje da žive u pravednom i uređenom društvu.

ovo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

121

Re: postati pro

ribaaaaaa napisao:

Naravno da ne možeš dobit posao bez veze kad smo svi skupa obična stoka, stoka koja podržava korumpirani sustav, a iz toga korist izvlači jako mali broj ljudi.
Većina ljudi je spremna dati i primiti mito, a osjećaju se iznimno ugodno kad im nešto uspije preko veze, bilo dobivanje posla, upis na faks ili male stvari kao podmićivanje prometnih policajaca.

Ono o čemu gotovo nitko ne razmišlja je da tako dugoročno samo šteti sebi i svojoj djeci.
Kratkoročni profit je u takvim situacijama očit, ali tako nikad nećemo postati društvo u kojem policajac ne treba primati mito jer ima pristojnu plaću, u kojem ne treba pisati kazne da bi ispunio kvotu i napunio proračun, nego u kojem stvarno djeluje za dobrobit društva u cjelini, društvo u kojem ti za dobivanje posla ne treba veza ili članska iskaznica neke stranke, društvo u kojem su porezna davanja prihvatljiva, a ne među najvišima u svijetu, društvo koje ima dobar obrazovni i zdravstveni sustav, a ne društvo u kojem su zbog pljačke izdaci za jedno i drugo sve manji i manji, društvo u kojem glavni državni odvjetnik ne trpa optužnice na dno ladice ovisno o političkim naredbama, a u kojem se zahvaljujući vezama i društvenom statusu možeš izvući od najtežih zlodjela, društvo u kojem nema na stotine općina koje postoje samo da bi se određeni broj ljudi tamo mogao zaposliti...

Podržavajući ovakav korumpirani sustav, djelujući po njegovim pravilima samo omogućujemo pljačku i bogaćenje jednoj maloj skupini ljudi. Ostalima bi bilo puno bolje da žive u pravednom i uređenom društvu.

+1

00

122

Re: postati pro

i onda dodu izbori i stoka uredno zaokruzuje kradeze..

sami smo si krivi jer smo idijoti i pasivne ovce i sto je jedan sator pun hrane i nekoliko besplatnih majica dovoljno da se bandi produzi mandat na 4 godine..ima jedan zanimljiv clanak u NY timesu gdje je lik istrazio koliko miljardi dolara (!!!!!) je tokom vladavine doticne stranke nestalo..u nekoj normalnoj drzavi bi narod spalio pola grada da se tako sazna o crnim fondovim, korupciji i sranjima..pogledajte pariz, atenu, london kad se dogode pravi prosvjedi..a prosvjede slijede promjene..kod nas toga nema..
ne kazem da bi neka druga stranka bolje vladala, ali iskreno nismo joj ni dali priliku..

a sto se tice mog savjeta pukiju- zamrzni godinu (samo za to moras imat valjani razlog) i probaj jednu godinu posvetiti igri..make or brake..ako neces biti zadovoljan, zavrsi faks, a poker ti uvijek moze ostati hobi i pristojan izvor dodatne zarade..ili ces zivjeti debelo iznad standarda igrajuci poker ili ces do kraja zivota raditi za crkavicu i na kraju ce tvoji dignuti kredit da te mogu normalno pokopati..

00

Re: postati pro

naletia san na ovo nekako, bila je zanimljiva tema...

puki..kakva je situacija? daj par recenica smile

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
20

124

Re: postati pro

Kavit če se samo da se vrati sa Maldiva, slaba mu internet konekcija tamo.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

Re: postati pro

pricas gluposti kakvi maldivi? evo upravo mi je poslao video čovjek sa svoje jahte malo je pocrnio i udebljao se

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (25-09-2011 18:59:44)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00