Tema: Razuman dogovor :)

Situacija je ovakva: Frend je uplatio turnir na starsu 4.40$ 1000cap  4-max, i igrao ga je do 27000 chipova ukupno je bio 3/330-ak i dobio je hitan poziv i mene je zvao da mu nastavim igrat,i tako sam ja fino dosao medju zadnja 3 i splitali smo i uzmem 450$... Zanima me koliko bi po vasem misljenju bilo u redu da splitamo winningse smile hvala smile

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

Re: Razuman dogovor :)

70/30 za njega

edit : mozda 60/40  jer si mu uskocio u pomoc  smile

Zadnji popravljao perozelina (14-02-2011 04:06:40)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Razuman dogovor :)

obično kad ti netko plati turnir je 70-30 ili 80-20... ovdje si dobio i lijepi stack, ali mislim da je 150-300 ok smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

4

Re: Razuman dogovor :)

sve tebi. njemu slava. da tebe nije bilo ionako bi ispao s turnira.

00

Re: Razuman dogovor :)

67,84- 32,16 najjrealnije!

00

Re: Razuman dogovor :)

najvise bi mi odgovarao kad bi bilo po  4ladx-u big_smile ali brijem da cu mu oko 200$ predlozit za sebe...ionako smo si dobri smile

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

7

Re: Razuman dogovor :)

dogovorite se 60-40 ili 70-30 za njega, a za ubuduce - odmah kad te zamoli da preuzmes uzde, dogovorite omjer da ne dodje do ovakvih situacija  :card_club

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Razuman dogovor :)

ma vjerujem da cemo se lako dogovorit,a fakat me zanimalo sta ekipa misli smile hvala na savjetima

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00

9

Re: Razuman dogovor :)

95% njemu

00

10

Re: Razuman dogovor :)

+1

pa uskocio si u pomoc frendu, neces mu za to uzimat pare. ovih 5% tebi kao njegov znak zahvalnosti. big_smile

00

Re: Razuman dogovor :)

Dace napisao:

95% njemu

Obrazloži!

00

12

Re: Razuman dogovor :)

IMO

Ak si mislio uzet mu cut onda ste se trebali prije dogovorit. Ovako, ako ti sam ne ponudi ništa, trebalo bi 100% ići njemu. Vidjet ćeš kak ti je dobar frend. tongue Ja sam kolegi pomogao da shipa turnir za 8k pa nisam tražio ni dobio ništa.

S tim da ono, frendovi ste, trebali bi se sami znati dogovorit oko toga, kaj vam znače naša mišljenja..

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Razuman dogovor :)

Imho ja bi mu propustio sav winning pa sad ak je covjek i frend dat ce ti dio.. Nek on odluci koliko i dal ce ti dat..

00

Re: Razuman dogovor :)

cash out svu lovu i jedan jebeni izlazak vanka!!!  big_smile

00

Re: Razuman dogovor :)

Mrrrcina napisao:

Imho ja bi mu propustio sav winning pa sad ak je covjek i frend dat ce ti dio.. Nek on odluci koliko i dal ce ti dat..

+1

jebeš $$$, prijateljstvo je najvažnije...

p.s. nadam se da si zapamtio ulaz na acc, poslije si chipdumpaš na hu

00

16

Re: Razuman dogovor :)

Ljudi ste i prijatelji. Dogovorite se.
Čini mi se da si ti igrao duže od njega i u važnijim trenucima, pa bi mu ja uzeo barem pola. tongue

Al nemoj mu uzimat prije nego se dogovorite. Prijateljstvo nije vrijedno par $.

00

17

Re: Razuman dogovor :)

ribaaaaaa napisao:
Dace napisao:

95% njemu

Obrazloži!

mile i gmiko su obrazlozili

00

18

Re: Razuman dogovor :)

gmiko napisao:

IMO

Ak si mislio uzet mu cut onda ste se trebali prije dogovorit. Ovako, ako ti sam ne ponudi ništa, trebalo bi 100% ići njemu. Vidjet ćeš kak ti je dobar frend. tongue Ja sam kolegi pomogao da shipa turnir za 8k pa nisam tražio ni dobio ništa.

gmiko kad ti se dogovara kaze : "predvidjam ti prvo mjesto, (ako) kad  pobjedis, 50% ide meni"
i to je ok... tko bi se bunio protiv sudbonosnog 1.mjesta big_smile

al drug je.. pa cete sherati to.. sigurno u nekim oblicima alkohola...

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Razuman dogovor :)

equusDU napisao:

cash out svu lovu i jedan jebeni izlazak vanka!!!  big_smile

+1
Prijateljstvo nije vrijedno par $. !!!
sto je roba rekao dogovorite se smile ali ubuduce ako mislis tako da treba te dijelit prize  onda se dog prije nekih 70-30 u njegovu korist svj kaj si ti igrao...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: Razuman dogovor :)

po meni 50 - 50 .....

s time da ti kažeš, ma buraz neću 50% zadovoljan sam s 20% ipak smo frendovi....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: Razuman dogovor :)

po meni pola pola..

mogao si ti za svojim racunom sjediti i igrati par sati

Zadnji popravljao tonkobonko (14-02-2011 16:26:21)

00

22

Re: Razuman dogovor :)

ma  zaboravi tu na  podjelu love  ako se  niste  prije  toga  drugacije dogovorili, on ako je  posten ce  ti dat  kolko on misli da  zasluzujes  i to je  to, ako ti neda  nista  iduci put  mu neces  ovako uskocit  i pomoc  i to je  to ...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

23

Re: Razuman dogovor :)

trebali ste se prije dogovorit oko toga. Ako ste frendovi dogovorit cete se.

Ja sam 2-3 puta dosad "uletio" tako kad je nekome trebalo pomoci i ni jednom nisam nista trazio, nego je covjek jednostavno reko
"e slusaj, moram ic negdje na par sati, a jos sam u turniru, dam ti 15% od profita" reko sam np i nek se odlogira i posalje mi podatke i nastavit cu igrat (nisam ga ni znao tada (dubai0) osim preko skypea) Izletio sa turnira, uzeo nekih $30ak reko sam mu da mi ne salje nista ali je inzistiro i poslo

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Razuman dogovor :)

equusDU napisao:

cash out svu lovu i jedan jebeni izlazak vanka!!!  big_smile

+1

odite van, potrošite wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Razuman dogovor :)

Uzeli smo svaki po 100 $,50 $ na cugu i rucak potrosili i 200$ za roll koji je samo za MTT i SNG(180man).

Dzaba vam novci moji sinovci, dzaba vam bilo dobre volje...
00