Tema: 3750 kn na tomato kartici

Imam tomato karticu na kojoj se nalazi 3750 kn...ako ima zainteresiranih prodao bi ju za 580 dolara(3200 kuna) na tiltu ili starsu. Znači imate čistih 550 kuna

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

Pogledaj oglasnik...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

3

Re: 3750 kn na tomato kartici

loš ti je posao. tvoja konkurencija prodaje 3x veće iznose po duplo nižoj cijeni

Zadnji popravljao djuma (14-02-2011 19:06:01)

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

Probaj neki forum sa većim postotkom retarda.

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

salemetal napisao:

Probaj neki forum sa većim postotkom retarda.

pwned  big_smile  big_smile

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

hahahaha....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 3750 kn na tomato kartici

tih kartica izgleda ima ko u prici,jer ju je meni frend nudio,ali ju pitanju je bila mizerna cijena

00

8

Re: 3750 kn na tomato kartici

tl; dr

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

čemu ti mutavi odgovori, lijepo pitam...ak vas ne zanima, nemojte odgovarat i gotovo

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

Kokac8 napisao:

čemu ti mutavi odgovori, lijepo pitam...ak vas ne zanima, nemojte odgovarat i gotovo

da ja znam da je moguce nabaviti neku stvar za jeftinije nego je ponudeno i sutim pa netko to kupi a mogao je jeftinije proci osjecao bi se ko supak sto nisam nista rekao,kao da sam ga ja oderao..tako da mislim da nije mutavo reci da se negdje da dobiti i za manju cijenu,cak bih rekao da je mutavo pokusati oderati nekoga s tako malog foruma i onda pizditi kad ne uspije hmm
bez uvrede kokac

00

11

Re: 3750 kn na tomato kartici

daj to su svi svi nabili bila je fora da je tmobile dao 48 sati free pzive radi ona dva dana sto je mreza bila u kvaru, a tomato daje 1 kn po minuti kad te neko zove, napravis konferencijski poziv i punis si tomato sa 098 pozivom 120kn po satu... btw malo si si i nabio imam frenda koji je nagruvao preko 10 milja kn ::P

Zadnji popravljao FTWrh (15-02-2011 14:52:26)

00

Re: 3750 kn na tomato kartici

antoniob napisao:

da ja znam da je moguce nabaviti neku stvar za jeftinije nego je ponudeno i sutim pa netko to kupi a mogao je jeftinije proci osjecao bi se ko supak sto nisam nista rekao,kao da sam ga ja oderao..tako da mislim da nije mutavo reci da se negdje da dobiti i za manju cijenu,cak bih rekao da je mutavo pokusati oderati nekoga s tako malog foruma i onda pizditi kad ne uspije hmm
bez uvrede kokac

+1

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: 3750 kn na tomato kartici

FTWrh napisao:

daj to su svi svi nabili bila je fora da je tmobile dao 48 sati free pzive radi ona dva dana sto je mreza bila u kvaru, a tomato daje 1 kn po minuti kad te neko zove, napravis konferencijski poziv i punis si tomato sa 098 pozivom 120kn po satu... btw malo si si i nabio imam frenda koji je nagruvao preko 10 milja kn ::P

posto prodaje?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00