Tema: sto dalje raditi

Prije tocno godinu, u mom prvom iskustvu sa online pokerom, osvojio sam dolar na freerollu, na cool hand pokeru. Za nekoliko dana sam izgradio bankroll od 80 eura na cash igri... Od tada sam (mozda ce zvucati kao laz) do listopada, na pomenutoj stranici, napravio bankroll od 6200 eura, igrajuci prakticno sve limite od nl10 do nl100, 95 odsto sesija sam igrao nocu, na 4-6 stolova. Igrao sam iskljucivo limite i stolove gdje je bilo najvise fisheva, nije mi smetalo da npr igram nl10 sa bankrollom od 4000 eura ako je igra te noci na nl50 ili 100 bila tvrda.  Pri tome nisam koristio nikakvo pomagalo, HM, PT... nikakav bonus niti rakeback nisam dobijao. Online poker sam dozivljavao kao trening za live cash game koji je moja primarna igra, a cak sam da budem iskren sumnjao da je to pravi novac, tko ce mi to isplatiti itd... smile Onda su igraci sa cool hand pokera nestali (valjda jer su im ukinuli neke bonuse), pa mi je frend prebacio pare na moneybookers i napravio account na 5050 pokeru sa 55 posto rakebacka, sredinom studenog sam uplatio 700 eura i danas je moj bankroll 5500 eura sa rakebackom. I dalje sam igrao po starom sistemu sve do danas, dakle bez ikakvog pomagala i samo nocu.  Dakle, za godinu sam,  kao pocetnik, napravio 11000eura, sa znanjem koje sam skupio citajuci forume poput ovog i gledajuci  videa, nista vise... E sad, moje pitanje je... da li bi trebao igrati neki fixni limit, recimo nl100, ili ne bjezati od dobrih igraca i igrati sa njima po danu, kada je gotovo nemoguce odnijeti pare, bar tako mislim... ili pak prijeci na neku veliku stranicu da vidim gdje sam... da citiram sjajnog  Mateja Marinovica...---- godine lete a talent propada--- ... i da li ja uopce imam neki poseban talent ili bi po ovom sistemu svatko mogao napraviti pare. Zovem se Danijel, pozz svima, cestitke organizatorima za sjajan sajt i unaprijed svima zahvaljujem na odgovorima. smile

00

Re: sto dalje raditi

Pretpostavljam da kad kažeš na fixni limit da misliš na to da ne švrljaš tolko okolo već da budeš regularan samo na NL100? Mislim da nema ništa loše u tome da igraš tamo gdje ti najviše odgovara i da ne igraš limite za koje nemaš barem 20-30 buyina. Dal je loše sa 4000 eura igrat NL10? Nije loše kolko bi bilo da sa 4000eura igraš NL600, ali možeš bez problema recimo igrat NL50, odigrat tamo određen broj hendova i vidjet kako ide. Uvijek se može nać loših igrača, samo treba tražit. Što se tiče igre po noći ili po danu, igraj kad ti najviše paše i kad ima najboljih stolova. I kad recimo odigraš 30-40K hendova na NL50, probaj tolko i na NL100 pa vidi... U svakom slučaju ak zarađuješ, svakako nije loše, samo je pitanje dal bi mogo možda više zarađivat da cijelo vrijeme igraš NL100, a ako ne probaš, nećeš znat wink u svakom slučaju gl i samo tako nastavi

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: sto dalje raditi

Prvo da čestitam, napravit bankroll od 11 tisuća doslovno iz ničega je fenomenalno big_smile

A u vezi ovog što dalje, ja bi savjetovao da se prebaciš na jednu od dvije najveće poker stranice. Dakle ili Full Tilt Poker ili Pokerstars. Ako igraš veće limite, njihovi bonusi i VIP pogodnosti su jednostavno predobri. Jest da u prosjeku ima manje fisheva nego na marginalnim siteovima, ali zato imaš ogroman izbor stolova u svako doba dana i noći, dobar support, pouzdane isplate... A šta se tiče bježanja od dobrih igrača, nema ništa loše u tome, dapače. To je jednostavno dobar table management, nešto što mnogim dobrim pokerašima fali.

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: sto dalje raditi

ja  bas  i nebi igrao nl10 bez obzira  na  fisheve.. odlucio bi se  za  2 limita i ta  bi kombinirao i trazio fisehve  ako vec  ne  zelis igrat  s  regovima.. sa 5,5k e mozes  bez brige  igrat  nl50 i nl100 kombinirano i trazit  fisheve,nema  potrebe  ic  na  nl10 jer  ce  uvijek neki fishevi bit..
sto se  tice  igranja  nocu ,to sam i ja  primjetio na  starsima,ja  uglavnom igram preko dana  a  to cu morat  promjenit... navecer  ima brdo fisheva  dok prek dana  vecinom regovi grindaju
neznam iz kojeg  razloga  ne  koristis HEM,mogao bi zbog  toga  imat problema  na  vecim limitima osim ako ne pises neke  brutalne  notese o svakom igracu

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: sto dalje raditi

Hvala svima na savjetima i lijepoj dobrodoslici. Da, mislio sam na stalno igranje nl100... A zaboravio sam reci da sam igrao malo na full tiltu dok nisam nasao 5050 koji ima isti softwer kao i cool hand a i igraci su isti oni sa cool handa.   Na FT sam uplatio 600 dolara, igrao nl10 i na 4 stola za 7 dana napravio 400 dolara, uz stvarno mnogo srece, onda sam presao na nl 25 i 7 dana se vrtio oko nule, definitivno najteza igra koju sam igrao u zivotu, igraci su za 5 klasa bolji nego oni na nl100 na microgamingu... tako da sam odustao, ali razmisljam da se vratim. A HEM nisam koristio jer je tamo po noci bilo svega 100-150 istih igraca sa kojima igram mjesecima tako da o njima sve znam.  smile

00

6

Re: sto dalje raditi

Na starsu/tiltu teško da u bilo koje doba dana na bilo kojem limitu 200 i ispod nećeš naći 4-6 fishy stolova. Igraj maksimalni limit za koji imaš roll (100BI ako si konzervativan, 50BI ako nisi) i gg.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00