Tema: Uplata/isplata na MB preko posrednika

evo danas sam naletio na oglas na Facebooku, neka mjenjačnica iz Zagreba nudi uplatu/isplatu na Moneybookers u roku od 24 sata

njihova adresa: http://www.konverta.hr/content/view/422/25

čini mi se OK za ljude koji nemaju kreditnu/debitnu karticu u eurima...

jel imao netko kakvih iskustava s ovim?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

Sve 5,  usluga je brza i pouzdana- kroz par sati dobis novce na svoj racun u banci.  Ak si iz zga mozes skocit do njih po cash.
Placaju ti po euru 0.15 manje nego sto je prema tecajnoj listi.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

Mislim da je to ok. Ima isto tako jedna firma koja radi uplate na paypal jer sam prije par godina trebao account na rapidsharu a nisam imao devizni pa sam preko njih i prošlo je sve ok.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

uplata  mi jos  donekle  ima  smisla... ali zasto bi itko radio isplatu preko njih kad  bez problema  mozes  isplatit  na  svoj bankovni racun,ne treba  ti nikakva  kartica...

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

Puki brzi su , ako nemas  devizni nazoves ih i posalju ti podatke na mail. Zatim uplatis lovu na njihov mb i nakon 3-4 sata imas novce na tekucem ili u rukama.  na 100 € uzimaju oko 15 kuna što kad pogledaš i nije toliko puno ako ti treba lova u roku par sati..

club  heart  diamond  spade
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

neki dan sam isplatio 600 eura, izgubio sam oko 30kn

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

7

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

prek njih si isplacivo?

00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

ma sa MB sebi na  racun

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

Koliko je sve to skupa legalno?

Čini mi se korisno i za one koji imaju devizni jer tak i tak moraš Eure prebaciti u Kune kad tad. A tečaj u banci je najčešće puno lošiji nego u mjenjačnicama.

Plus što neke poker kuće isplačuju na MB u nekoliko sati za razliku od isplate na devizni koja traje minimalno nekoliko dana.

To znači da u teoriji možeš imati novce sa poker stranice u džepu isti dan, što je apsolutno sick!

I još kada bi bili u EU imali bi mogućnost koristiti MB kreditnu karticu ... E to je brutala... To bi praktički značilo da koliko imaš na netu imaš i u džepu....

00

10

Re: Uplata/isplata na MB preko posrednika

megalodonk napisao:

I još kada bi bili u EU imali bi mogućnost koristiti MB kreditnu karticu ... E to je brutala... To bi praktički značilo da koliko imaš na netu imaš i u džepu....

This.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00