151

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

Nemoze se otvoriti nl 5  HU.

Šta če vam HU? Koja je razlika ako je HU stol ili ako je 6max na HomeGameu? Ionako vam nitko od nas neče sjedati za stol... I ako otvorite novu grupu onda ne možemo mi pratiti. Igrate na PokerPro Homegameu i to je to. Nema potrebe komplicirati.

p.s. netko za kakav sitni bet?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

152

Re: Lucky river?

nije problem igrati u home games... vec dali mozemo otvorit 4 stola tamo NL5??? (naravno da ne mora biti HU, nece niko sjedit)...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

153

Re: Lucky river?

Brky napisao:
codexnox napisao:

To za easy money .....mislim wtf,nemoj biti tako siguran.

ovo definitivno. ja bi cak neke pare stavio na coldrexa, ak ima zainteresiranih

ne zajebavam se, stvarno mislim da ne bi trebalo bit tesko smile
mislim jebote pogledaj mu statse na jebenom ptru -.-'
ako me takav fish dobije onda cu odustat od pokera odmah...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Lucky river?

kriss napisao:
ShaneMacGowan napisao:

kako vam se samo da, get a life  roll

easy money (bar bi trebalo bit)

igrat ces sa nekim random ego nabrijanim noobom, u high variance igri gdje je rake ogroman, i prakticki se ne moze beatat osim ako nemas over 9000 bb, samo zato da se proslavis na forumu, bez uvrede meni je ovo totalno debilno i ne znam sta time dobivas. bolje odi van i zajebavaj se sa legama ili igraj svoj limit vidim da si dobar dosta i perspektivan igrac, eto gledaj bluefire filmice. a ovog tu kralja codexa kako vec uopce necu komentirat, meni je zao sto si loosing igrac, ali si egoist i necu te sad vrijeđat, ponašaš se kao klinac od 4 godine. za pet dana ucenja od 0-24 mozes nadoknadit svoj minus a ti gubis vrijeme na nepotrebni spam i svađanje oko handova, i hu nl 5 izazova. Ako ti je poker zajebancija onda ti sretno. Sad ce mi roba sto posto poslat pm jer sam napisao svoj stav, i rec da vrijeđam ljude, vec vidi smile)))

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00

155

Re: Lucky river?

ShaneMacGowan napisao:
kriss napisao:
ShaneMacGowan napisao:

kako vam se samo da, get a life  roll

easy money (bar bi trebalo bit)

igrat ces sa nekim random ego nabrijanim noobom, u high variance igri gdje je rake ogroman, i prakticki se ne moze beatat osim ako nemas over 9000 bb, samo zato da se proslavis na forumu, bez uvrede meni je ovo totalno debilno i ne znam sta time dobivas. bolje odi van i zajebavaj se sa legama ili igraj svoj limit vidim da si dobar dosta i perspektivan igrac, eto gledaj bluefire filmice. a ovog tu kralja codexa kako vec uopce necu komentirat, meni je zao sto si loosing igrac, ali si egoist i necu te sad vrijeđat, ponašaš se kao klinac od 4 godine. za pet dana ucenja od 0-24 mozes nadoknadit svoj minus a ti gubis vrijeme na nepotrebni spam i svađanje oko handova, i hu nl 5 izazova. Ako ti je poker zajebancija onda ti sretno. Sad ce mi roba sto posto poslat pm jer sam napisao svoj stav, i rec da vrijeđam ljude, vec vidi smile)))

prije svega hvala na tome sto mislis da imam potencijala... a drugo, igram najvise zbog tog side beta koji sto se mene tice moze biti i 50$... buduci da mi je roll sad tek 275$ dobro ce mi doci tako sta, a mislim da bih ga trebao dobit osim ako ne bude runnao brutalno...
iako se slazem s tobom, da to bas nema previse smisla, ali jbg... i da, ne planiram se proslaviti na forumu tako sto cu beatat neku ribu u HU, dapace jedino sto mogu dobit s ovim jest da se obrukam ako izgubim smile
dakle jedini razlog zasto bih ovo igrao bi bila lova...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

156

Re: Lucky river?

dfable napisao:

p.s. netko za kakav sitni bet?

ja 5 dolara na krissa. Kome ide escrow

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

157

Re: Lucky river?

evo sad sam probao i na home games se moze otvoriti 4 stola 6max NL5... ako hoces igrati mozemo veceras oko 9 (mozda 10) jer radim do 7...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

158

Re: Lucky river?

ako niste  igrali nikad  HU necete  moc  pratit  na  4  stola  nema sanse.. 

Zadnji popravljao puki86 (10-04-2011 11:07:21)

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

159

Re: Lucky river?

igrao sam 18 stolova 6max profitabilno, sumnjam da ce mi bit problem pratiti 4 stola HU...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Lucky river?

codexnox showndown: kriss vs codexnox > isildur showdown: isildur vs urnotindangr

00

161

Re: Lucky river?

ajde ajde momci idemo. Nema zajebancije

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

162

Re: Lucky river?

LOL @ komentare big_smile
gdje je on sad, sta se ne javlja... ja mogu jedino veceras igrati, sve ostalo il radim il sam u dvorani, pa tako da ako hoce moze veceras i to je to...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Lucky river?

kriss napisao:

LOL @ komentare big_smile
gdje je on sad, sta se ne javlja... ja mogu jedino veceras igrati, sve ostalo il radim il sam u dvorani, pa tako da ako hoce moze veceras i to je to...

vise neces igrat poker??? wink

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

164

Re: Lucky river?

JustFighter napisao:
kriss napisao:

LOL @ komentare big_smile
gdje je on sad, sta se ne javlja... ja mogu jedino veceras igrati, sve ostalo il radim il sam u dvorani, pa tako da ako hoce moze veceras i to je to...

vise neces igrat poker??? wink

hahaha mislim na sljedeci tjedan, cijeli tjedan sam zauzet smile
opet cu moci tek u nedjelju a to vise nece imati smisla, a i pitanje dali ce mi se dati...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

165

Re: Lucky river?

Danas nista od toga..

00

166

Re: Lucky river?

Pročitao na formu da je HU 10$ "nadvodno" lagan...i otkrio sam da mi to ide dobro.
Jučer odigranih 10ak,vecina u plusu... cini mi se da prelazim na igranje toga.....

evo jedna:

00

167

Re: Lucky river?

codexnox napisao:


"nadvodno" lagan...

Ako imaš osiguranje od poplave jest.

codexnox napisao:


Jučer odigranih 10ak,vecina u plusu...

Sick volume.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

168

Re: Lucky river?

Je sick ...al nisam to igrao do jučer....za sada mi se cini  da bi prije mogao biti u plusu na tome nego na cashu...
Za 20ak dana cemo vidjeti rezultat...

00

169

Re: Lucky river?

codexnox napisao:


"nadvodno" lagan...

ako će te stalno curit ka u tom handu onda je easy game

When you got nothing, you got nothing to lose
00

170

Re: Lucky river?

ala nebudi smisan. 10$ HUsng su svi jungelmani za tebe.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

171

Re: Lucky river?

chillin napisao:

ala nebudi smisan. 10$ HUsng su svi jungelmani za tebe.

hmm  očito neznaš kako coldrex igra. Opak je u HUSNG.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
10

172

Re: Lucky river?

e sad mi je stvarno zao sto nismo igrali HU  yikes

*EDIT*
ovo sa coldrex mi je najjaca fora hahahahaha  lol  lol

Zadnji popravljao kriss (11-04-2011 12:26:50)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

Re: Lucky river?

kriss napisao:

e sad mi je stvarno zao sto nismo igrali HU  yikes

*EDIT*
ovo sa coldrex mi je najjaca fora hahahahaha  lol  lol

pa znas di je (husng 10$) pa ga unisti kad imas tolki edge
kaj sad ne valja

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

174

Re: Lucky river?

in b4: ne igram sng

10

175

Re: Lucky river?

Ne znaš tko je bolje odigrao ovaj hand. On koji diže 5x sa 67s ili onaj koji calla sa QQ  smile

20