Tema: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Lik je na 126h, 18/13,3bet 9.5.
Par handova prije sam isto otvorio s BTN-a JJ, gdje me 3beto sa BB, na flopu KT3 sam platio 1.bar.,bacio se na second na turnu.

http://weaktight.com/3332145

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Iako ima velik 3bet, ovo bi bacio preflop. PFR i VPIP su mu jako mali (tight) i mislim da ovdje UTG+1 ne 3beta prelight da bi mogao ovo callati.

00

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

KAOS, snap call.

00

4

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

salemetal napisao:

KAOS, snap call.

+2378492

00

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Nije mi jasan fold na turn 5c kada jedino sto ta karta mijenja jest to da sada s njom imas i ulaz u boju..

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Ja bi rejzo ovdje flop i pokušo sve pare ugurat na flopu. Mislim da 3b 9.5 nije reprezentativan podatak na ovako mali broj hendova i praktički bi ga gledao sa rezervom. As played callam turn.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Roba ima pravo, ali ovo je ipak NL10.

Glasam za calldown.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: NL10, MP Hero vs 3bet on SB, turn odluka?

Dr.Greenthumb napisao:

Nije mi jasan fold na turn 5c kada jedino sto ta karta mijenja jest to da sada s njom imas i ulaz u boju..

Imao sam namjeru callat 1 street očekujući da će odustat betat bilo šta slabije tipa AK,AQ,AJ, a s obzirom na 3 tref, usporit sa malim pocketima tipa 66,77,88,99. Jedino što vidim da on beta, a ja plaćam a da sam ispred je AK,AQ,AJ sa trefom gdje mu igra fold equity,a i ima dosta outova ako ga platim sa konkretno JJ. Ne vidim šta drugo 3beta preflop TT,99?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00