Tema: Set na flopu ...


Gdje sam sve pogriješio?

Zadnji popravljao Superstar.hr (11-03-2011 07:05:38)

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

2

Re: Set na flopu ...

obv limpanjem...

00

Re: Set na flopu ...

Maki napisao:

obv limpanjem...

A tako sam i mislio , sad kad razmislim nisam se mozda ni trebao naci s hendom u igri.

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Set na flopu ...

Superstar.hr napisao:
Maki napisao:

obv limpanjem...

A tako sam i mislio , sad kad razmislim nisam se mozda ni trebao naci s hendom u igri.

a valjda ces jednog dana shvatit da je raise najbolja opcija,samo da si stavio 2.5bb a mozda i samo 2bb pokupio bi ante i blindove...izbjegavaj limpanje pogotovo u kasnijoj fazi turnira...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
20

Re: Set na flopu ...

uf nakaradno si skroz odigra. Muka mi je došla sad.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Set na flopu ...

chillin napisao:

uf nakaradno si skroz odigra. Muka mi je došla sad.

A vidim, izgleda da je bolje da se ostavim pokera....

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

7

Re: Set na flopu ...

rejzaj standardno 2,5 bb ili foldaj...limpanje zaboravi u pokeru...postaj handove, slusaj savjete i budes napredovao...

00

Re: Set na flopu ...

ajd ajd svi smo tako igrali....bit ce bolje..

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: Set na flopu ...

Upoznaj se malo sa teorijom. Nemoras bit nekakav sklansky. Al zakjluci ako imas 40bbova da neces limpat 77.

Pa mater vetru.

Od limpanja znas sta nastane samo ? znas sta ?  GOVNO !

nema limpat, igraj lipo, openaj 66+ u ovoj situaciji, AJ+, ATs.  I gg.

Kad si na 15ak bb, ovisno o avrg stacku, igrat ces push or fold i to je sva mudrolija za turnire, i kad te procuri okitit ćeš se.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10

10

Re: Set na flopu ...

Zbog takvih stvari se ne preporuča limpanje ni premium handova, kamoli srednjeg para. Inače, limpanje je preporučljivo samo ako imaš agresivan stol i znaš da je velika vjerojatnost da ćeš dobiti akcije (rejz) na svoj limp.
Ovako, kad si već limpao i došao je takav board, s bb možeš igrati samo small ball, jer on može imati any2, pa i 96 ili 64. Na turnu više na tom koordiniranom boardu nemaš što rejzati, možeš samo platiti i nadati se da se ili river spari ili da bet na riveru bude jeftin za platiti. Ako ti on shova river, auto fold.

Uglavnom, zaboravi na limpanje u budućnosti. Na duge staze će ti stvoriti više problema nego donijeti koristi. Najveća greška, koja se vuče od početka u handu, je da nisi preuzeo inicijativu u handu tako dugo dok preuzimanje inicijative nije bila greška.
Najveće pitanje je što si htio s shovanjem napraviti - to sigurno nije bilo za value, svi slabiji handovi će ti foldati, a jači te platiti. Jedini slabiji hand koji je mogao platiti tvoj shove eventualno je 2 para.

10

Re: Set na flopu ...

Hvala na savjetima, uvijek limpam i najebem ,e nema vise

Zadnji popravljao Superstar.hr (11-03-2011 13:25:36)

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Set na flopu ...

Max_VZ napisao:

Zbog takvih stvari se ne preporuča limpanje ni premium handova, kamoli srednjeg para. Inače, limpanje je preporučljivo samo ako imaš agresivan stol i znaš da je velika vjerojatnost da ćeš dobiti akcije (rejz) na svoj limp.
Ovako, kad si već limpao i došao je takav board, s bb možeš igrati samo small ball, jer on može imati any2, pa i 96 ili 64. Na turnu više na tom koordiniranom boardu nemaš što rejzati, možeš samo platiti i nadati se da se ili river spari ili da bet na riveru bude jeftin za platiti. Ako ti on shova river, auto fold.

Uglavnom, zaboravi na limpanje u budućnosti. Na duge staze će ti stvoriti više problema nego donijeti koristi. Najveća greška, koja se vuče od početka u handu, je da nisi preuzeo inicijativu u handu tako dugo dok preuzimanje inicijative nije bila greška.
Najveće pitanje je što si htio s shovanjem napraviti - to sigurno nije bilo za value, svi slabiji handovi će ti foldati, a jači te platiti. Jedini slabiji hand koji je mogao platiti tvoj shove eventualno je 2 para.


Ma cim me raiso  na turnu odma mi je doslo u glavu da ima ili 9 6 ili 6 4 , umjesto da sam stao sekundu i razmislio,ali ne odma sam gurnuo bez razmisljanja

Zadnji popravljao Superstar.hr (11-03-2011 13:29:01)

This time next year we'll be millionaires... D.T.
If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
"Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće..."
00

Re: Set na flopu ...

e doslo ti je uglavu i gurnija si u panici. Problem je sta neiskusni igraci uvik panicare, jesi jos pocea glasno vajnat "a jebentiiii, AKO IMAS IMAS JEBIGA STA CU" i gurnija.

E pa pec pec. Ugl ono sta je max reka je sve tocno kako se desavalo u handu. Turn mozes callat al nikakav raise, river se nadaj da se spari ili plati ako bude jeftino, ako bude skupo e jebiga, zazmiri i plati, ako šova foldas.

Limpanjen se dovedes u ovakvu sitauciju jer nemozes protivnika ni stavit na rangea i nije lako onda odigrat.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
10