Tema: 3,3R starsi

Zanima me da li se na 3.3R 180man turbo isplati uzimati add-on(i ako da, koja je granica s čipovima kada se više ne isplati uzimati ga)?
Gledao sam na sharkscopeu i prosječn reg. ima ROI cca 50%, znači zaradi 4,5$ u prosjeku po turniru.
E sad ako ne uzmemo add-on sa 4000 čipova, da li je to više +ev nego da ga ne uzmemo(jer uzimajući ga dajemo još 3$,a recimo da nam je prosječna zarada na tom turniru 4,5$)?
hvala

http://www.mmstaking.com/
00

2

Re: 3,3R starsi

negdje sam procitao da addon uzimas uvijek, iznimka je samo ako imas toliko velik stack da te ni drugi igrac u turniru ne moze stici nakon sto uzme addon

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: 3,3R starsi

Za početak, na 180 man 3,3r turbo add-on je 2k, ne 4k.
Drugo pitanje ti je čista zbunjola - da li je više +ev ne uzeti add-on ili ne uzeti add-on?
Standard je za rebuy turnire (pa tako i za taj) uzimanje rebuya odmah na početku, napraviti što veći stack tokom rebuy perioda što jeftinije tj. s što manje rebuya i uzimanje add-ona.
Ne znam kako drugi, ali ja add-on ne uzimam na tom turniru jedino ako mi uvećava stack manje od 10-15%, znači ugrubo ako izlazim iz rebuy perioda s stackom preko 15k, a nekad ga uzimam i onda. Veći stack ti daje više prostora za igru ili više prostora za čekanje tak da teško da je uzimanje add-ona -ev.

10

Re: 3,3R starsi

Max_VZ napisao:

Za početak, na 180 man 3,3r turbo add-on je 2k, ne 4k.
Drugo pitanje ti je čista zbunjola - da li je više +ev ne uzeti add-on ili ne uzeti add-on?
Standard je za rebuy turnire (pa tako i za taj) uzimanje rebuya odmah na početku, napraviti što veći stack tokom rebuy perioda što jeftinije tj. s što manje rebuya i uzimanje add-ona.
Ne znam kako drugi, ali ja add-on ne uzimam na tom turniru jedino ako mi uvećava stack manje od 10-15%, znači ugrubo ako izlazim iz rebuy perioda s stackom preko 15k, a nekad ga uzimam i onda. Veći stack ti daje više prostora za igru ili više prostora za čekanje tak da teško da je uzimanje add-ona -ev.

heheh...sad vidim kako sam lijepo složio tekst  lol
ugl. zanimalo me da li itko zna kako bi na naš ROI utjecalo ne uzimanje add-ona(znam da je negativno,ali da li bi krajnja zarada bila veća bez uzimanja ad-ona)?
ima li kakav članak o tome negdje?ima li netko tko stalno igra te turnire?

http://www.mmstaking.com/
00

5

Re: 3,3R starsi

ja ih igram u zadnje vrijeme i bas smo raspravljali o tim stvarima. Addon treba uvijek uzet, ali Rodman je rekao da ne uzima rebuy ako su blindovi vec 100/200.. I ja sam pratio zadnjih par dana i stvarno su velike razlike u ROIu s obzirom koliko rebuya koristis.
I jos nesta, sharkscope ne tracka koliko si rebuya uzeo, nego uvijek racuna da ti je buy in 9$, tako da je svim regovima profit ustvari manji nego sto pise. Nekima vise, nekima manje, ovisi o tome koliko cesto rebuyaju.
U 3r sng se ne isplati toliko forsirat stack dok traje rebuy period, znaci igras ih vise kao obicne 180man sng, tight na pocetku, bez puno pizdarija. Razlika je u velikim MTT kao recimo 3r 60k gtd gdje su prve nagrade ogromne u odnosu na buy in, gdje se isplati puno riskirat dok traje rebuy period, i napravit ogroman stack.

Zadnji popravljao Tilt (14-03-2011 21:30:51)

00

6

Re: 3,3R starsi

Slazem se i sa turcinom i maxom.
ako mi add on moze povecati stack za 10% uzimam ga.
ako sam napravio samo jedan rebuy uzimam ga.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: 3,3R starsi

yep moras uzet add on u 99% slucajeva

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00