Tema: Jackpot SnG

Zanima me jel kome uspjelo npr. osvojiti 4 turnira zaredom s 2+0.4$ buy in 12 ljudi? Jel ima tko kakva iskustva s ovim... ako osvojis 4x zaredom dobijes 2k$. Ima i jacih turnira npr. za upad od 5+1$ 10 ljudi 5x zaredom mora se osvojiti nagradni fond je 21k$

I can hear what you're thinking,All your doubts and fears,And if you look in my eyes, in time you'll find,The reason I'm here.You know your days are numbered,Count them one by one,You can outrun the devil, if you try,But you'll never outrun the hands of my...
00

Re: Jackpot SnG

igrao sam to na pokeru 770..
4 odjendnom,prvi spusim i u tri preostala ostanem u HU i sva tri budem drugi..
mislim da je to dosta tesko za izvesti,mozda uz neka varanja da se ekipa dog i ode igrati na jedan stol.. ovak neznam bas

00

Re: Jackpot SnG

na kojem(kojim) to sajtovima ima?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Jackpot SnG

tonkobonko napisao:

igrao sam to na pokeru 770..
4 odjendnom,prvi spusim i u tri preostala ostanem u HU i sva tri budem drugi..
mislim da je to dosta tesko za izvesti,mozda uz neka varanja da se ekipa dog i ode igrati na jedan stol.. ovak neznam bas


Lol pa skuze te ako varas... sad da ti daju 21k samo tako mislim da i nije neka fora.... svi bi imali Banku preko 1mill lol

a to sam vidio na William Hill

I can hear what you're thinking,All your doubts and fears,And if you look in my eyes, in time you'll find,The reason I'm here.You know your days are numbered,Count them one by one,You can outrun the devil, if you try,But you'll never outrun the hands of my...
00

Re: Jackpot SnG

to je na ipoker mrezi, ja kad sam kretao s pokerom sam osvojio 3 zaredom i na 4. bio drugi... tad sam mislio da nikad vise necu bit tak blizu da zaradim 2k $ big_smile

00

Re: Jackpot SnG

spider napisao:
tonkobonko napisao:

igrao sam to na pokeru 770..
4 odjendnom,prvi spusim i u tri preostala ostanem u HU i sva tri budem drugi..
mislim da je to dosta tesko za izvesti,mozda uz neka varanja da se ekipa dog i ode igrati na jedan stol.. ovak neznam bas


Lol pa skuze te ako varas... sad da ti daju 21k samo tako mislim da i nije neka fora.... svi bi imali Banku preko 1mill lol

a to sam vidio na William Hill

cuj ako imas ekipu razasutu po svijetu nevidim zasto i kako bi skuzili.. nebi sigurno odigrali kao neke budale da bude preocito..
neces sigurno ici odmah u prva 4 partije osvojiti,nakon par dana igre,lol..

al nisam rekao da se ide varati ni nista drugo,nego da bi se tako moglo osvojiti

Zadnji popravljao tonkobonko (16-03-2011 16:48:17)

00

Re: Jackpot SnG

Mislim da je to nemoguce... postoji HH sve se moze pregledati i adio lova....

I can hear what you're thinking,All your doubts and fears,And if you look in my eyes, in time you'll find,The reason I'm here.You know your days are numbered,Count them one by one,You can outrun the devil, if you try,But you'll never outrun the hands of my...
00

Re: Jackpot SnG

tonkobonko napisao:
spider napisao:
tonkobonko napisao:

igrao sam to na pokeru 770..
4 odjendnom,prvi spusim i u tri preostala ostanem u HU i sva tri budem drugi..
mislim da je to dosta tesko za izvesti,mozda uz neka varanja da se ekipa dog i ode igrati na jedan stol.. ovak neznam bas


Lol pa skuze te ako varas... sad da ti daju 21k samo tako mislim da i nije neka fora.... svi bi imali Banku preko 1mill lol

a to sam vidio na William Hill

cuj ako imas ekipu razasutu po svijetu nevidim zasto i kako bi skuzili.. nebi sigurno odigrali kao neke budale da bude preocito..
neces sigurno ici odmah u prva 4 partije osvojiti,nakon par dana igre,lol..

al nisam rekao da se ide varati ni nista drugo,nego da bi se tako moglo osvojiti

upravo tu bi i bila greska.
odmah prve cetri partije bi trebalo, da nemas nikakav history s ekipom a ni future  big_smile

00

Re: Jackpot SnG

Imas na netu negdje racunicu koliko ih trebas otprilike odigrati da bi skinio jackpot. Btw, to ti je Sokac (dinko iz plana b u os) osvojio jackpot na ovima od 5$ prije par godina i uzeo 15k$

Zadnji popravljao rounder1984 (16-03-2011 18:17:38)

00

10

Re: Jackpot SnG

trebas bit luckbox big_smile

00

Re: Jackpot SnG

spider napisao:

za upad od 5+1$

rake od 20%  je dobar razlog za kloniti se takvih turnira...

00

12

Re: Jackpot SnG

A sad kolko je tesko, recimo na nordici ima sitn go ladder, gdi imas streaker bonus, znaci kolko put is prvi u sng turnirima, DON se ne racunaju i HU, i ima ekipoe kaj ima po 7 zaredom, moguce je smao treba puno ih igrat

00