26

Re: Hold'em coaching

ShaneMacGowan napisao:

Ovo sa stotinu sati youtube filmica je bez uvrde najgluplji savjet ikad.

youtube > bluefire  big_smile

Zadnji popravljao Tonac (24-04-2011 18:26:15)

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Hold'em coaching

bassetbaby napisao:
AbsentCrisis napisao:

Postoji li sansa da mi se account na Poker770 odblokira barem za mjesta na turnirima osvojena ticketom?
Jer sam osvojio vise tih ticketa i ne mogu sudjelovat u turniru jer mi se kaze da je account limitiran za lower stakes turnire, logicno.
Ne mislim to ni igrat zasad, ali bi barem htio odigrat te turnire sa ticketom kad sam ga vec osvojio... big_smile

ne kuzim sta je blokirano, ne sjecam se da samm ja imala nekre probleme sa tokenima kad sam tek pocela.

token za neki turnir ti moze otvoriti samo taj turnir, nista drugo. reci mi koje tokene imas i ja cu ti tocno rec za sta je to i kad  ga imas za igrat.

Radi se o tome da je vjerovatno upao na sajt preko PokerPro koda. A kad preko PokerPro-a upadnes,onda dobijes inicijalni kapital,ali i odredene limite na kojima mozes igrat (da ne bi na vecim limitima odmah spiskal taj dobiveni depozit ).

On je osvojio tokene za jace turnire preko freerollova,ali 77o sajt te turnire 'vidi' kao stolove s vecim limitima i ne dopusta mu da
pristupi istima.
Rjesenje problema je napraviti depozit i svi ce limiti biti skinuti. (usput,kad napravis prvi depozit od 20$ ,dobijes jos 20$ na poklon).

00

Re: Hold'em coaching

ShaneMacGowan napisao:

Ovo sa stotinu sati youtube filmica je bez uvrde najgluplji savjet ikad. To preskoci. Na wsopu je hrpa losih igraca cije ce poteze jos losije kkopirat. Ja ti savjetujem da odrais neki sitni posao zaradis 1200 kn, depositas i igras nl 5 na nekom euro siteu

apsolutno glupi odgovor
broj 1 - pisala sam što sam ja radila
BROJ 2 - to je dobar savjet, no ne i najvažniji. u svakom slučaju, može se dosta toga naučit.

nemoj pričat gluposti, molim te. što serijal ide dalje u sezoni, to se kamere više fokusiraju na igrače koji su načitani i obrazovani u pokeru. itekako se puno toga može naučit od njih.

LIVE TV poker je postao dobar kada su uvedene pocket kamere, i upravo se zbog karata koje vidimo može naučiti mnogo jer pratiš igru profesionalaca.

a što se loših poteza loših igrača na video clipovima live igre, od njih možeš naučit, tj na temelju njihovih pogrešaka

Zadnji popravljao bassetbaby (25-04-2011 18:57:53)

00

Re: Hold'em coaching

Tesko je ucit s wsopa, high stakes pokera, pad-a jer su to sve izolirane ruke i znamo jako malo o tome sto se desava u malim potovima i kakav je stol, te kako tko koga percipira, pogotovo kod gledanja wsop-a jer svaku ruku skacu s stola na stol i tesko je tu nesto ucit, bolje pogledat serijal od nekog coach s nekog coaching sitea ili procitat knjigu

00

30

Re: Hold'em coaching

Andre_787 napisao:

Tesko je ucit s wsopa, high stakes pokera, pad-a jer su to sve izolirane ruke i znamo jako malo o tome sto se desava u malim potovima i kakav je stol, te kako tko koga percipira, pogotovo kod gledanja wsop-a jer svaku ruku skacu s stola na stol i tesko je tu nesto ucit, bolje pogledat serijal od nekog coach s nekog coaching sitea ili procitat knjigu

Meni je youtube jedan od bolji coaching sajtova, npr trenutno radim na HU igri pa gledam "Face the Ace" i "Million Dollar Challenge"

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: Hold'em coaching

Iako se ne slazem u nekim dijelovima, na jubitou se ipak nadju ti mali trikovi i znanje koje niti jedan profesionalac nece priznat za coaching siteove. kad sam vidio ovaj nonstandard line od Doug Lee-a odma sam unistio microse, nazalost naletio je na vrh range. not my day

Zadnji popravljao Andre_787 (25-04-2011 19:21:52)

00

Re: Hold'em coaching

Andre_787 napisao:

Tesko je ucit s wsopa, high stakes pokera, pad-a jer su to sve izolirane ruke i znamo jako malo o tome sto se desava u malim potovima i kakav je stol, te kako tko koga percipira, pogotovo kod gledanja wsop-a jer svaku ruku skacu s stola na stol i tesko je tu nesto ucit, bolje pogledat serijal od nekog coach s nekog coaching sitea ili procitat knjigu

naravno da je bolje pročitat knjigu i analizirat, ali pod "video" nisam samo mislila na wsop (iz kojega se u kasnijim fazama može dosta toga naučit, a lako se gleda samo ta faza, izabereš video)

mislila sam i na nešto tipa "poker after dark", koji se često temelji na nekolicini igrača, znači jednom stolu. na posljednjem imate recimo, iveya, durrra na 100000 freezeout i više igrača sa recimo brunsonom i dwanom na 50k sng-u.

http://www.youtube.com/watch?v=dhKL-d5j5Bo

00

33

Re: Hold'em coaching

bassetbaby napisao:

nemoj pričat gluposti, molim te. što serijal ide dalje u sezoni, to se kamere više fokusiraju na igrače koji su načitani i obrazovani u pokeru. itekako se puno toga može naučit od njih.

što serijal ide dalje u sezoni, to se kamere više fokusiraju na igrače koji su ostali u turniru ( poput drvosječe darvina moona), a manje na one koji su ispali s turnira.

Small stakes poker is like your birthday: everyone calls you, which is supposed to be nice, but it ends up getting annoying.
00

Re: Hold'em coaching

AcidBurrrn napisao:
bassetbaby napisao:
AbsentCrisis napisao:

Postoji li sansa da mi se account na Poker770 odblokira barem za mjesta na turnirima osvojena ticketom?
Jer sam osvojio vise tih ticketa i ne mogu sudjelovat u turniru jer mi se kaze da je account limitiran za lower stakes turnire, logicno.
Ne mislim to ni igrat zasad, ali bi barem htio odigrat te turnire sa ticketom kad sam ga vec osvojio... big_smile

ne kuzim sta je blokirano, ne sjecam se da samm ja imala nekre probleme sa tokenima kad sam tek pocela.

token za neki turnir ti moze otvoriti samo taj turnir, nista drugo. reci mi koje tokene imas i ja cu ti tocno rec za sta je to i kad  ga imas za igrat.

Radi se o tome da je vjerovatno upao na sajt preko PokerPro koda. A kad preko PokerPro-a upadnes,onda dobijes inicijalni kapital,ali i odredene limite na kojima mozes igrat (da ne bi na vecim limitima odmah spiskal taj dobiveni depozit ).

On je osvojio tokene za jace turnire preko freerollova,ali 77o sajt te turnire 'vidi' kao stolove s vecim limitima i ne dopusta mu da
pristupi istima.
Rjesenje problema je napraviti depozit i svi ce limiti biti skinuti. (usput,kad napravis prvi depozit od 20$ ,dobijes jos 20$ na poklon).


Upravo to.
Ali kao sta sam vec rekao, ne igram freerollove jer mi je dosadno nego zato jer nemam trenutno ama bas nista love viska za napravit uplatu.
Stoga je i bilo moje pitanje "moze li se ikako odblokirat account bar za te freerollove" ne za vece uloge?
Jer deposit ne mislim napravit, a ovako mi propadaju ticketi...

"...when they tell you not to panic, that's when you run!"

Re: Hold'em coaching

nemogu,ja sam isto osvojio tako i sve dok nisam uplatio nije se odblokiralo.. uplati najmanji moguci iznos i nakon toga isplati ..

00