Tema: reko zajebi

dosta mi je pokera. prosla godina je bila dobra, sijecanj jeben i onda u veljaci krene nizbrdo. mislim si, a dobro kaj, bit ce bolje u ozujku, al fukas to, poker ne poznaje mjesece. bilo je dobro dok je trajalo, povukao sam novce, nesto sam ostavio sa strane ak odlucim probat opet, al mislim da je samo pitanje vremena kad cu povuc taj ostatak. posvetit cu se vise faksu i nekim drugim stvarima. ako neko treba coaching nek posalje pm, 100$/h lol

inb4 i sa ev linijom si luzer

http://uimgz.com/i/2P1a4E0C2t0s1.jpg

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

2

Re: reko zajebi

eeeee, da si samo stao negdje oko 3,300tog handa...

odmori neko vrijeme, mislim da i sam znas kako je varianca ludilo.
ako ne znas sto je sve moguce prouci ovo http://www.evplusplus.com/poker_tools/v … simulator/


edit: necu linkat al na pstrategy je neki tip objavio "uspjeh" gdje runna bezbroj ispod ev (iako ev sux) i u skladu s tim je sa nl200 rega dosao na nl25 (i tamo ga nastavljaju svi unistavat) i roll mu pao sa 11k na 2k. sve to u niti 3 mj. na prilicno velikom hand sampleu.

sve je moguce osim drvene peci.

Zadnji popravljao 4ladX (24-03-2011 17:45:33)

00

Re: reko zajebi

sad

00

Re: reko zajebi

a nije  problem u vremenu , moze  proc i 5 godina ak napravis manje  od  50k handova u to vrijeme..
jebiga ,kaj da  ti velim ,ja  sam nedavno spusio 1,5k iliti nekih 35-40 BI  u par dana ,bit ce  bolje smile

koji su to limiti?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: reko zajebi

kad god runnam lose, pogledam ovaj graph: img59.imageshack.us/img59/7986/lifetimeev.jpg
I odma mi bude bolje

00

Re: reko zajebi

neman ti šta reć a da sam neznaš, poker zna bit iznimno okrutan to svi znamo, odmori, promijeni sajt(jer neverajmo se neki su stvarno riged), možda igraš na ipokeru onda obavezno i tako, shipaj neki donkament...bit će bolje

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: reko zajebi

story of my life

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

8

Re: reko zajebi

zamorano11 napisao:

story of my life

nisi reagirao na gore spomenut ipoker sad

00

Re: reko zajebi

Di je to igrano milac? Party?

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: reko zajebi

4ladX napisao:
zamorano11 napisao:

story of my life

nisi reagirao na gore spomenut ipoker sad

neutral  neutral  neutral  neutral

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

11

Re: reko zajebi

ovih prvih par k handova je nl100. kako je krenulo dolje halao sam samo nl50(sve valute). u pocetku samo ipoker, onda sam odlucio malo prebacit roll na ft/party/noiq i igrao oko 4-6 stolova al mozes ga jebat kad ne ide. uzmem pauzu par dana, ajde, odmorit cu se pa cu nastavit al opet isto sranje. kad sam probio negdje -1k$ prestao sam se i zivcirat i ono, samo cekas taj jebeni upswing da pokupis 10ak buyina al nikak da dode to a roll se smanjuje. poznata mi je i varijanca i sve, imao sam prosle god u isto vrijeme gadan ds na oko 80k ruku al s tim da sam tada bio i (puno) losiji igrac. lakse ti je kad pogledas neke sjebane grafove na 2p2 di ekipa runa 1milijun ispod eva al onda pogledam i neke grafove kao od onog frajera kaj radi 200bi u mjesec dana i place kak lose runna kad skupi 10bi u jednom danu svaki jebeni dan

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

12

Re: reko zajebi

milac napisao:

al onda pogledam i neke grafove kao od onog frajera kaj radi 200bi u mjesec dana i place kak lose runna kad skupi 10bi u jednom danu svaki jebeni dan

Očito su neki ljudi rođeni pod sretnom zvijezdom pa ih variance mazi. Prestao sam gledat njegov graf jer me tilta.

|^^^^^^^^^^^ | |
|    JackDaniel's     | |"|\,_____
|_..._...___===|=||_|__|.., ]
(@)'(@)"""*| (@)(@)*****(@)
00

Re: reko zajebi

jbg stari. ako te tjesi i ja sam busto i boga mi nemam pojma sta cu dalje...

00

Re: reko zajebi

rounder1984 napisao:

jbg stari. ako te tjesi i ja sam busto i boga mi nemam pojma sta cu dalje...

i feel your pain bro

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: reko zajebi

eo da ti olaksam malo

prvi dio, kuler na kuler, setup za setupom
drugi dio kuleri malo popustili ali software se poceo kvariti big_smile

http://img38.imageshack.us/img38/2217/slikaen.png

I can't win if I fold?
00

Re: reko zajebi

http://img824.imageshack.us/img824/5441/1233928590citizenkanecl.gif

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: reko zajebi

http://img121.imageshack.us/img121/8760/fuckith.jpg

I'm so broke, I can't even pay attention.
00

18

Re: reko zajebi

Jose "Girah" Macedo na pokercastu sopminje da je rspravljao s nekim frendom ili mentorom (neki isto top igrač) oko toga kaj je potrebno da budeš jako dobar.

Jose tvrdi da uz veliki trud / rad to može svatko, dok ovaj drugi veli da ne može, da treba određen mentalni sklop bla, bla, ali ono kaj mi je zanimljivo reko je da čovijek treba bit sretan.

To je reko u kontekstu onak za ozbiljno. Ja brijem isto tak. Ja runnam ko govno već godinu al ono zaboli me, glavno da se nekaj okreće.

Inače moje mišljenje da je najveći protivnik igrača baš upswing. Zakaj? Pa zato jer neiskusni igrači brzo zabriju da su durrevi iveyi i sl. i onda kad počne realnost ne mogu to prihvatit i uništi ih.

00

19

Re: reko zajebi

zamorano11 napisao:

i feel your pain bruh

fyp

00

Re: reko zajebi

Citam i ne vjerujem ocima da je na nl50 moguce toliko izgubiti ( nadam se da ce me zaobici).
Mozda su takvi downswingovi direktno povezani s tim da smo postali (ili bar tako mislimo) bolji igraci.
Ne znam, jednom prilikom kad sam gledao neki coaching video za nl50, lik je govorio da npr. ako imas Q :card_diamond  T :card_diamond i flop je 9  :card_diamond 7 :card_diamond 2 :card_club ... reraise je obavezan, jer da protivnik ima i set nismo dead, shipas njegov reraise, tu je i fold equity, to je dobra i agresivna igra, blabla......
S tim da ce nit ili 47/0 tu gotovo uvijek na takvu akciju i imati taj set, trebalo mi je vremena da shvatim i prestanem s tim.

00

Re: reko zajebi

check_fold napisao:

Mozda su takvi downswingovi direktno povezani s tim da smo postali (ili bar tako mislimo) bolji igraci.

Ne kuzim...

00

Re: reko zajebi

Tko je ono rekao (mislim Sklansky) da uvijek trebas biti jedan level ispred protivnika u razmisljanju, ako si 2 ili vise to izazove kontra efekat.
Mozda to neko pretjerano upotrebljavanje naprednih strategija dovodi do cestih downswingova, neki izvanzemaljski thinking procesi u kojima se cesto pogubimo, odnosno da su to neki od mogucih uzroka.

10

Re: reko zajebi

cgreen napisao:

Jose "Girah" Macedo na pokercastu sopminje da je rspravljao s nekim frendom ili mentorom (neki isto top igrač) oko toga kaj je potrebno da budeš jako dobar.

Jose tvrdi da uz veliki trud / rad to može svatko, dok ovaj drugi veli da ne može, da treba određen mentalni sklop bla, bla, ali ono kaj mi je zanimljivo reko je da čovijek treba bit sretan.

To je reko u kontekstu onak za ozbiljno. Ja brijem isto tak. Ja runnam ko govno već godinu al ono zaboli me, glavno da se nekaj okreće.

Inače moje mišljenje da je najveći protivnik igrača baš upswing. Zakaj? Pa zato jer neiskusni igrači brzo zabriju da su durrevi iveyi i sl. i onda kad počne realnost ne mogu to prihvatit i uništi ih.

+1

Kdje se može dobit taj podcast ?

00

Re: reko zajebi

http://www.pokerstatic.com/hot-seat/int … ah-macedo/

10

Re: reko zajebi

hvala Andre  smile

00